33

Klasyka gatunku - real dostaje w teorii słabego rywala w 1/8, ów rywal ich ciśnie cały mecz ale przy pomocy tego ich legendarnego już farta i trochę sędziego wygrywają i przechodzą dalej. Rok w rok historia sie powtarza, 14 decima loading

2

Przecież to jest typowy mecz Realu, przeciwnik ciśnie cały czas, nagle jakaś strata, kontra i cyk brameczka, później znowu obrona Częstochowy i cyk kolejna kontra i brameczka. A później statystyki 25% posiadania, 4 strzaly przy 18 przeciwnika, a wynik 2:0 dla białych xD tak będzie

26

Niczego nie zamknęli, trzeba tylko umieć szukać

1

Juz leżymy, skubaniec juz na samym początku lutego zajechał drużynę

0

Nie ma po co się tak rozpisywać skoro problemem jest trenejro i jego siermiężna taktyka

0

No rzeczywiscie mamy się zajebiscie;)

3

No wpusc w końcu tego Dembele niemoto...

2

Typowy luty w Barcelonie jest typowy

Obniżka formy jak co roku a w dodatku siermiężna taktyka naszego świetnego trenejro

0

Real jak zwykle pod koniec zimy łapie formę, a my mamy lekki(?) dołek, patrząc na terminarz to ciężko będzie w lidze z tego względu, że mamy wyjazdy do nich, na Wandę i do Sevilli, jutrzejszy mecz trzeba wygrać, żeby zachować margines błędu, a zakładając, że Leo nie wystąpi od 1 minuty może być o to bardzo ciężko

16

Przy okazji jego transferu do Barcelony rozmawiałem o tym z kumplem - kibicem Liverpoolu, który przekonywał mnie, że Coutinho ma straszne wahania formy i potrafi rozegrać genialne spotkanie, żeby potem zniknąć na 4 kolejne. Mówił również, że w Barcelonie taktyka nie będzie planowana wokól niego, a i to odbije się na jego formie. Nie wierzyłem mu wtedy bo uznawałem Brazylijczyka za cracka, ale teraz widzę, że gość niestety nie nadaje się do Barcelony, umiejętności ma wielkie, ale regularności 0, a same umiejętności nie wystarczą

1

takie pierdoły piszą tylko ci, co w Niemczech a szczególnie w Bawarii nigdy nie byli a o "islamizacji" naszych zachodnich sąsiadów przeczytali we wpisach krula Korwina

37

-och ach Winicjusz co za podanie
-Winicjusz tylko 18 lat a jaki pewny
-ależ szybkość ma ten Winicjusz
-och ach drugi Raul
-och ach ależ praca w defensywie Winicjusza
-ten chłopak ma papiery na ZP

Wydawało by się że to slowa gimbofana Realu a naprawdę to wypociny dzbanów z ILEVEN

59

Bo jeden dzień krócej odpoczynku miał
Gdyby było inaczej wszystko by wygrał

2

Najgorsze jest to że Real nic wielkiego nie grał, a wynik ma.
Coutinho sprzedać póki jeszcze nie stracił wiele na wartości

3

Czyli znowu kombinacje Valverde. Zazwyczaj kończy się to tragicznie, ciekawe jak będzie dziś (pewnie tak samo)

10

Ten mecz po prostu musimy wygrać. Nie tylko po to żeby zbliżyć się do finału PK - w tym sezonie ten puchar jest najmniej ważny. Musimy wygrać, bo Real jest na fali wynoszącej i trzeba im pokazać, że mimo rosnącej formy to jednak nie poziom Barcelony. Trzeba obniżyć im morale i skończyć z gębą winicjusza w co drugim wydaniu marki, a zamiast tego zawiedzone miny Ramosa czy Mr Coco. Jeśli to im uda się nas wyeliminować mogą dostać potężnego kopa i znowu jakimś cudem doczłapać do finału LM a co gorsza go wygrać. Także TYLKO zwycięstwo niech nas D10S prowadzi

0

20-30zł pod warunkiem że sam przyniesiesz baterię do serwisu

1

Roberto sprokurował karnego - został na nie swojej pozycji
Semedo wywalczył karnego - na ławę XDDD
Ciekawe co na to obrońcy Valverde

19

Ale Lenglet to wygryw, kosztem Umtitiego wskakuje do onca de gala i gra tak, że nie widać znacznych dysproporcji między nim a Big Samem, prawie nie popełnia błędów, a jak już mu się to zdarzy to albo go naprawia albo wykazuje się sprytem - vide ta sytuacja z rzekomym faulem na nim i nieuznanym golem przeciwników. Nie wiem czy tam którykolwiek dostał w ocenach pomeczowych notę niższą niż wyjściowa, solidność to jego domena, świetny transfer

0

zobacz sobie skład i napisz jeszcze coś odkrywczego. Albo nie, tym razem najpierw się zastanów

0

Taktyczny geniusz przewala trzybramkową zaliczkę z drużyną o 2 klasy gorszą

0

co za gimbusiarski humor...

0

Mhm tak opuszczamy że w rewanżu wyjdzie once de gala i zostawi siódme poty na boisku żeby wyremontować

1

Wszystko wskazywało na to że skład jest kolejny raz przekombinowany i znów się sprawdziło. Messi będzie musiał remontować, bo kto jak nie on? Na pewno nie taktyka naszego drala tj trenejro. Z drugiej strony Sevilla na wyjeździe to zupełnie inna drużyna ale i tak nie wierzę w awans, nie z tym gościem na ławce trenerskiej

4

Na moje to on znowu przekombinował i będzie trzeba remontować w rewanżu

0

Busquets na ławkę - to kto z naszych wspaniałych zmienników ma niby za niego grać?

7

Sciagij tego Chumiego bo nie mozna na niego patrzec

2

co z tego, że słaby bilans jak z tego co pamiętam na ich stadionie zawsze są męki katusze

4

Bo drony i smartfony zabierają ludziom człowieczeństwo XDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?