rademenes
Dołączył/a: listopad 2012
Pruszków
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No on to ma tylko szkoda że tak rzadko
1
Dembele bo sie połamiesz
0
Napastnik za obrońce? Mało im?
1
Gdyby Koeman ogarnął te taktyke miesiąc wcześniej to teraz szykowali byśmy się na mecze z Bayernem w LM
0
Nie wiem czy bym zdejmował Suareza tak szybko, mimo wszystko to zawsze był gość który mógł grać przeciętny mecz a na końcu skończyć go z 2 bramkami na koncie
11
W sumie fajnie by było gdyby Tuchel ograł później Psg
1
Suarez klasyk, ręce szeroko, wytrzeszczone oczy i błagania o karnego
0
@dariooo Napiwno piłkarz się na to zgodzi.
0
@Encore na szybko: De Bruyne, De Jong, Kroos, Verratti, Bernardo, Kimmich, Thiago, Goretzka, Bruno, Gundogan lepsi jak dla mnie, więc no nie. Kolejnych też się znajdzie
1
@obiektywny12 poszło, powodzonka z pracą
0
@itmustbejoke Tradycyjnie po odpadnięciu kibicuję Lewemu.
2
Zwalanie winy tylko na Lengleta przez niektórych to jakiś żart, zrobiliśmy tyle sytuacji że strzelając co było nikt by o tym karnym nie pamiętał. Zdecydowanie ważniejszym karnym w tym dwumeczu był ten dla nas bo to pudło dopiero podcięło nam skrzydła.
1
Miłe uczucie, nie kończyć LM wpie****em :)
0
Najgosrsi dla mnie kolejno Messi, Dembele, Griezmann, nawet Lengleta tak nie obwiniam bo moglismy tu zdobyc tyle bramek że nikt by o tym karnym nie pamiętał
2
Haland by trafił
0
Ej dobra bo to juz ten czas żeby te 3 wsadzić jak ostatnio
0
Jeszcze oni sobie ballera z La masii wprowadzają a my Pjanica xd
0
Temu już psycha siadła
0
Parodyści w ataku + Lenglet główne przyczyny braku remontady
0
Pedri zamiast uderzyć to znów szuka nie wiadomo kogo
0
Jestem ciekawy jaką skuteczność dryblingów ma Dest w Barcelonie bo wydaje mi się że nie warto by to robił
2
Najgorszy drybler w drużynie sie za to wziął
0
Te wybory Dembele są absurdalne
0
Lenglet ty kurła gamoniu
1
Tu już powinno być jak 4 lata temu z 2:0 dla nas na tym etapie, tylko wykonawcy nie ci niestety
0
Nasza gra jest strasznie czytelna, głównie tylko próby prostopadłych podań do Dembele
0
@Peszko07 na sport.tvp.pl pewnie jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ale na Anfield w Alisona w takiej samej sytuacji
0
Nie no jak widze podania w poprzek boiska po całej szerokości na własnej połowie to mnie krew zalewa.