0

No on to ma tylko szkoda że tak rzadko

1

Dembele bo sie połamiesz

0

Napastnik za obrońce? Mało im?

1

Gdyby Koeman ogarnął te taktyke miesiąc wcześniej to teraz szykowali byśmy się na mecze z Bayernem w LM

0

Nie wiem czy bym zdejmował Suareza tak szybko, mimo wszystko to zawsze był gość który mógł grać przeciętny mecz a na końcu skończyć go z 2 bramkami na koncie

11

W sumie fajnie by było gdyby Tuchel ograł później Psg

1

Suarez klasyk, ręce szeroko, wytrzeszczone oczy i błagania o karnego

0

@dariooo Napiwno piłkarz się na to zgodzi.

0

@Encore na szybko: De Bruyne, De Jong, Kroos, Verratti, Bernardo, Kimmich, Thiago, Goretzka, Bruno, Gundogan lepsi jak dla mnie, więc no nie. Kolejnych też się znajdzie

1

@obiektywny12 poszło, powodzonka z pracą

0

@itmustbejoke Tradycyjnie po odpadnięciu kibicuję Lewemu.

2

Zwalanie winy tylko na Lengleta przez niektórych to jakiś żart, zrobiliśmy tyle sytuacji że strzelając co było nikt by o tym karnym nie pamiętał. Zdecydowanie ważniejszym karnym w tym dwumeczu był ten dla nas bo to pudło dopiero podcięło nam skrzydła.

1

Miłe uczucie, nie kończyć LM wpie****em :)

0

Najgosrsi dla mnie kolejno Messi, Dembele, Griezmann, nawet Lengleta tak nie obwiniam bo moglismy tu zdobyc tyle bramek że nikt by o tym karnym nie pamiętał

2

Haland by trafił

0

Ej dobra bo to juz ten czas żeby te 3 wsadzić jak ostatnio

0

Jeszcze oni sobie ballera z La masii wprowadzają a my Pjanica xd

0

Temu już psycha siadła

0

Parodyści w ataku + Lenglet główne przyczyny braku remontady

0

Pedri zamiast uderzyć to znów szuka nie wiadomo kogo

0

Jestem ciekawy jaką skuteczność dryblingów ma Dest w Barcelonie bo wydaje mi się że nie warto by to robił

2

Najgorszy drybler w drużynie sie za to wziął

0

Te wybory Dembele są absurdalne

0

Lenglet ty kurła gamoniu

1

Tu już powinno być jak 4 lata temu z 2:0 dla nas na tym etapie, tylko wykonawcy nie ci niestety

0

Nasza gra jest strasznie czytelna, głównie tylko próby prostopadłych podań do Dembele

0

@Peszko07 na sport.tvp.pl pewnie jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale na Anfield w Alisona w takiej samej sytuacji

0

Nie no jak widze podania w poprzek boiska po całej szerokości na własnej połowie to mnie krew zalewa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?