rademenes
Dołączył/a: listopad 2012
Pruszków
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Euforia jakby to finał LM był, brać piłke i strzelać drugą
4
Kiedys Messi z Suarezem a teraz Pique z Luukiem De Jongiem na ataku
2
Przyszedł żeby właśnie takie coś trafiać nosz kur..
2
Ronaldinho lepsze no look passy w meczu oldboyów dawał
1
Podnosisz sie do rozgrzewki i dostajesz gwizdy XD
3
Tu nie ma faulu XD Prędzej Neymar faulował
0
Tyle bonusów za tytuły i awanse dla chłopa który wcześniej nic praktycznie nie wygrał w karierze klubowej
0
Legia gra lepiej zarówno w ofensywie jak i w defensywie ale ma trenera
0
@Ghotti są jeszcze pozostali francuzi
0
@Mathew86 bo zarobił 50mln i oszczędził z drugie tyle na pensji typa który nic nie dawał?
0
@AlexMQUC a z tym cieniasem coś by tu było?
3
Falcao w Rayo o.o czemu nie do nas zamiast Luuka XD
1
@Robert1603 uuu rasizm :D
0
Luuk 16 goli w 117 meczach w ligach top5 :)
2
Niech zachęci swoją grą a nie wpisami na twitterze
3
Bartomeu w szoku po tej decyzji, on by dopłacił
3
Kumun weź przykład i też dziada nie powołuj
1
Zaraz sie okaże że po obniżce kapitanów i Griezmanna i po odejściu Pjanica (wierzę że tak sie stanie), ten dzban będzie najlepiej zarabiającym XD
0
@LuisSalvano mój 1 mail żal go zostawiać po 15 i czy iluś tam latach :D
0
@Szreko ok dzieki chciałem wiedzieć czy to u mnie czy jakaś ogólna awaria
0
Ma ktoś może i czy działa mu mail na Wp?
4
Roberto bedzie się woził na tej bramce jak Bartomeu na tryplecie w 2015
1
Czekamy na trybuny i głośne Brajtłajt Brajtłajt Brajtłajt
0
Gianfranco obsranko
1
Nieeee tylko nie on XDD
0
Zesrani już są klasycznie
0
Who needs Messi
0
Kocham go, piękny jest
20
Lenglet za taką łape na mordzie czerwo wyłapał na początku poprzedniego sezonu
0
30s i już 1 strzał, hamulcowy odszedł i piłeczka chodzi jak ta lala