5

Euforia jakby to finał LM był, brać piłke i strzelać drugą

4

Kiedys Messi z Suarezem a teraz Pique z Luukiem De Jongiem na ataku

2

Przyszedł żeby właśnie takie coś trafiać nosz kur..

2

Ronaldinho lepsze no look passy w meczu oldboyów dawał

1

Podnosisz sie do rozgrzewki i dostajesz gwizdy XD

3

Tu nie ma faulu XD Prędzej Neymar faulował

0

Tyle bonusów za tytuły i awanse dla chłopa który wcześniej nic praktycznie nie wygrał w karierze klubowej

0

Legia gra lepiej zarówno w ofensywie jak i w defensywie ale ma trenera

0

@Ghotti są jeszcze pozostali francuzi

0

@Mathew86 bo zarobił 50mln i oszczędził z drugie tyle na pensji typa który nic nie dawał?

0

@AlexMQUC a z tym cieniasem coś by tu było?

3


Falcao w Rayo o.o czemu nie do nas zamiast Luuka XD

1

@Robert1603 uuu rasizm :D

0

Luuk 16 goli w 117 meczach w ligach top5 :)

2

Niech zachęci swoją grą a nie wpisami na twitterze

3

Bartomeu w szoku po tej decyzji, on by dopłacił

3

Kumun weź przykład i też dziada nie powołuj

1

Zaraz sie okaże że po obniżce kapitanów i Griezmanna i po odejściu Pjanica (wierzę że tak sie stanie), ten dzban będzie najlepiej zarabiającym XD

0

@LuisSalvano mój 1 mail żal go zostawiać po 15 i czy iluś tam latach :D

0

@Szreko ok dzieki chciałem wiedzieć czy to u mnie czy jakaś ogólna awaria

0

Ma ktoś może i czy działa mu mail na Wp?

4

Roberto bedzie się woził na tej bramce jak Bartomeu na tryplecie w 2015

1

Czekamy na trybuny i głośne Brajtłajt Brajtłajt Brajtłajt

0

Gianfranco obsranko

1

Nieeee tylko nie on XDD

0

Zesrani już są klasycznie

0

Who needs Messi

0

Kocham go, piękny jest

20

Lenglet za taką łape na mordzie czerwo wyłapał na początku poprzedniego sezonu

0

30s i już 1 strzał, hamulcowy odszedł i piłeczka chodzi jak ta lala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?