0

Wyższy bramkarz to wyjmuje

0

Mam wrażenie że Araujo bardziej się kwapi do gry na defensywnym od Erica

0

Hej, mama koleżanki potrzebuje wypełnienia ankiety do pracy magisterskiej na temat wiedzy o transplantacji narządów. Jakbyście mieli ochotę i czas to prosiłbym o wypełnienie ankiety z linka, z góry wielkie dzięki
https://forms.gle/mvR5yZTMRpL32bp86
( sorry admin jeśli nie można takich linków )

2

@Hosh @tbas ale co mnie Ronaldo obchodzi

0

Messi 1 LM w 12 lat, to jest goat?

7

Jeszcze 1 gol i w 1 meczu stracą tyle co my w 24

0

A w tym Pucharze liczą się dalej bramki na wyjeździe czy już nie?

2

Jak oglądam inne mecze, to byle frajer potrafi dryblować a w tym klubie nie licząc Messiego to od odejścia Neymara to nikt na skrzydle nie potrafił

0

Alonso po co go uspokajasz daj się małpie (tak się zachowywał) wyszaleć może będzie czerwo

1

Alonso już zaczyna popis gry obronnej

14

Może jednak Eric na defensywnego pomocnika na jakiś czas

0

Hajto właśnie powiedział że Hojberg dogadany z Barceloną XD?

0

Patrząc na dzisiejsze wyniki Realu, Pogoni, Sociedad czy City aż kusi postawić coś na Sevillę XD

0

Więcej niż 1:0 tu nie wierzę, w tym sezonie 1:0 przepchnęliśmy 6 razy, po 2 razy Lewy i Dembele dawali zwyciestwa i 2 też Pedri, ostatnia nadzieja.

0

Tam ręka Busquetsa chyba była XD

0

Wstać mu pomógł XD Ramos wróć pls, 0 emocji

4

Dembele ma dobry drybling póki nie trzeba minąć rywala

1

To samo co my, rywal który potrafi grać w piłkę i już obrony nie ma.

1

Ten się znowu o kłopoty prosi, jeszcze Kessiego za Pedriego wpuść

3

Co za przygłupy XD

13

Najlepsze zgarnie Kessiego, odciągnięcie Raphini od sędziego by się czerwem nie skonczylo

13

Kessie straszne ciało obce w tym zespole, równie dobrze Xavi mógłby dać mu wędkę i za niego wpuścić Roberto

0

O Mallorcaman odpalił co za przypadek

1

W łeb od Bayrnu Interu i Realu, wyniki z poważnymi jak za Kumana

2

Jak ja bym chciał żeby to był ostatni mecz tej miernoty z Holandii w tym klubie. Gość nie istnieje jak zwykle.

0

De Jong gra w końcu?

1

To co może Tuchel?

0

Tylko się nie zesrajmy jak z Celtą bo to nie przejdzie znowu

1

Krunic mógł mi wygrac kupon już po 1 polowach to do pustej nie trafil, ja już wiem jak to się skonczy

1

Lewy to się dzisiaj poziomem dostosował do kolegów szkoda tylko że tych starych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?