rademenes
Dołączył/a: listopad 2012
Pruszków
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyższy bramkarz to wyjmuje
0
Mam wrażenie że Araujo bardziej się kwapi do gry na defensywnym od Erica
0
Hej, mama koleżanki potrzebuje wypełnienia ankiety do pracy magisterskiej na temat wiedzy o transplantacji narządów. Jakbyście mieli ochotę i czas to prosiłbym o wypełnienie ankiety z linka, z góry wielkie dzięki
https://forms.gle/mvR5yZTMRpL32bp86
( sorry admin jeśli nie można takich linków )
2
@Hosh @tbas ale co mnie Ronaldo obchodzi
0
Messi 1 LM w 12 lat, to jest goat?
7
Jeszcze 1 gol i w 1 meczu stracą tyle co my w 24
0
A w tym Pucharze liczą się dalej bramki na wyjeździe czy już nie?
2
Jak oglądam inne mecze, to byle frajer potrafi dryblować a w tym klubie nie licząc Messiego to od odejścia Neymara to nikt na skrzydle nie potrafił
0
Alonso po co go uspokajasz daj się małpie (tak się zachowywał) wyszaleć może będzie czerwo
1
Alonso już zaczyna popis gry obronnej
14
Może jednak Eric na defensywnego pomocnika na jakiś czas
0
Hajto właśnie powiedział że Hojberg dogadany z Barceloną XD?
0
Patrząc na dzisiejsze wyniki Realu, Pogoni, Sociedad czy City aż kusi postawić coś na Sevillę XD
0
Więcej niż 1:0 tu nie wierzę, w tym sezonie 1:0 przepchnęliśmy 6 razy, po 2 razy Lewy i Dembele dawali zwyciestwa i 2 też Pedri, ostatnia nadzieja.
0
Tam ręka Busquetsa chyba była XD
0
Wstać mu pomógł XD Ramos wróć pls, 0 emocji
4
Dembele ma dobry drybling póki nie trzeba minąć rywala
1
To samo co my, rywal który potrafi grać w piłkę i już obrony nie ma.
1
Ten się znowu o kłopoty prosi, jeszcze Kessiego za Pedriego wpuść
3
Co za przygłupy XD
13
Najlepsze zgarnie Kessiego, odciągnięcie Raphini od sędziego by się czerwem nie skonczylo
13
Kessie straszne ciało obce w tym zespole, równie dobrze Xavi mógłby dać mu wędkę i za niego wpuścić Roberto
0
O Mallorcaman odpalił co za przypadek
1
W łeb od Bayrnu Interu i Realu, wyniki z poważnymi jak za Kumana
2
Jak ja bym chciał żeby to był ostatni mecz tej miernoty z Holandii w tym klubie. Gość nie istnieje jak zwykle.
0
De Jong gra w końcu?
1
To co może Tuchel?
0
Tylko się nie zesrajmy jak z Celtą bo to nie przejdzie znowu
1
Krunic mógł mi wygrac kupon już po 1 polowach to do pustej nie trafil, ja już wiem jak to się skonczy
1
Lewy to się dzisiaj poziomem dostosował do kolegów szkoda tylko że tych starych.