rademenes
Dołączył/a: listopad 2012
Pruszków
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba jego pensji nie znają że chcą jeszcze płacić za tego kaleke, może dorzućmy im Lengleta.
15
Chłop tylko w 1 strone sie rzucał a ten i tak mu tam strzelił
0
Kepa tylko w swoje prawo leci
0
@Kuna116 w jego przypadku wino
0
@barcelonaLM gorzej by było jakby doszło wymiany a Messi i tak by odszedł XD byśmy zostali z ręką w nocniku i Brajtłajtem jako titularem
27
Arthur to kretyn ale szanuje za to że jak chcieli go wywalić to się dał wywalić a nie jak te pasożyty
6
@barcelonaLM zwariował
0
@patry295 co? (15znaków)
0
Umtiti... Można wyłączyć
5
Uznajmy to za mecz otwarcia Superligi
0
@Yosemite za pół roku (góra rok) powrót do Polski. Dobry agent musi być że temu cieniasowi klub w L1 ogarnął.
6
Dobrze że nie dostaniemy za niego pieniędzy tak jak za Neymara bo byśmy je znowu wywalili na jakichś leszczy
3
Tej ale jak odejdzie to i reszte staruchów powinno się pogonić, i zacząć coś totalnie od zera
0
City wywala +250mln na Grealisha i Kane'a i temu już sie oczy zaświeciły. Ciekawe czy tak jak Guardiola będzie całował srebrny medal
1
Ale jak to tracimy gola bez Lengleta na boisku
4
Lahoz to mi zaraz z lodówki wyskoczy, no nie odpocznie człowiek od niego
1
@MesQueUnClub96 z Van Persim nie grał
13
Oby miał oszczędności żeby przeżyć z trójką dzieci miesiąc bez pensji
0
@Coutinho007 na tle pozostałych jakąś tam zrobili
3
@Katalonbar w ogóle ta ekipa Barcy B z nimi zajęła 3 miejsce w Segunda a właściwie nikt poza Grimaldo i Adamą kariery nie zrobił
2
Skoro Messi wciąż nie jest piłkarzem Barceony to czy Martin może już przejąć "10" na koszulce? :)
2
Raz sie przegrywa a raz sie przegrywa
0
Jak to Messi chyba
0
Dawac formacje 2-1-7
0
Lenglet im się włączył
0
Sedziowanie też jak w Hiszpanii a Dinho lepsze karne niż Messi
2
Sparingi w więzieniu pozwoliły utrzymać formę :v
1
Czasami ciężko nie być rasistą gdy widzi się grę większości naszych czarnoskórych zawodników w ostatnich latach :v
0
@Darkfin jak co roku wyjebka
0
@IbrahimAfellay nie przesadzał bym z tymi statystykami, Pedro u nas takie liczby wykręcał, o kozakach którzy potem u nas grali nie wspominając