0

Chyba jego pensji nie znają że chcą jeszcze płacić za tego kaleke, może dorzućmy im Lengleta.

15

Chłop tylko w 1 strone sie rzucał a ten i tak mu tam strzelił

0

Kepa tylko w swoje prawo leci

0

@Kuna116 w jego przypadku wino

0

@barcelonaLM gorzej by było jakby doszło wymiany a Messi i tak by odszedł XD byśmy zostali z ręką w nocniku i Brajtłajtem jako titularem

27

Arthur to kretyn ale szanuje za to że jak chcieli go wywalić to się dał wywalić a nie jak te pasożyty

6

@barcelonaLM zwariował

0

@patry295 co? (15znaków)

0

Umtiti... Można wyłączyć

5

Uznajmy to za mecz otwarcia Superligi

0

@Yosemite za pół roku (góra rok) powrót do Polski. Dobry agent musi być że temu cieniasowi klub w L1 ogarnął.

6

Dobrze że nie dostaniemy za niego pieniędzy tak jak za Neymara bo byśmy je znowu wywalili na jakichś leszczy

3

Tej ale jak odejdzie to i reszte staruchów powinno się pogonić, i zacząć coś totalnie od zera

0

City wywala +250mln na Grealisha i Kane'a i temu już sie oczy zaświeciły. Ciekawe czy tak jak Guardiola będzie całował srebrny medal

1

Ale jak to tracimy gola bez Lengleta na boisku

4

Lahoz to mi zaraz z lodówki wyskoczy, no nie odpocznie człowiek od niego

1

@MesQueUnClub96 z Van Persim nie grał

13

Oby miał oszczędności żeby przeżyć z trójką dzieci miesiąc bez pensji

0

@Coutinho007 na tle pozostałych jakąś tam zrobili

3

@Katalonbar w ogóle ta ekipa Barcy B z nimi zajęła 3 miejsce w Segunda a właściwie nikt poza Grimaldo i Adamą kariery nie zrobił

2

Skoro Messi wciąż nie jest piłkarzem Barceony to czy Martin może już przejąć "10" na koszulce? :)

2

Raz sie przegrywa a raz sie przegrywa

0

Jak to Messi chyba

0

Dawac formacje 2-1-7

0

Lenglet im się włączył

0

Sedziowanie też jak w Hiszpanii a Dinho lepsze karne niż Messi

2

Sparingi w więzieniu pozwoliły utrzymać formę :v

1

Czasami ciężko nie być rasistą gdy widzi się grę większości naszych czarnoskórych zawodników w ostatnich latach :v

0

@Darkfin jak co roku wyjebka

0

@IbrahimAfellay nie przesadzał bym z tymi statystykami, Pedro u nas takie liczby wykręcał, o kozakach którzy potem u nas grali nie wspominając

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?