rademenes
Dołączył/a: listopad 2012
Pruszków
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czasami się zastanawiam czy oni jeszcze trenują strzały
5
On cokolwiek umie?
7
2 najlepsze akcje
Mingueza - - - - > Luuk
2 najwieksze wykręty robią nam mecz XD
25
Ktoś tu pisał że pozamyka japy golem z przewrotki XD
0
Ej w sumie to sie cieszyć czy nie bo otworzyłem gębe po bramce i w sumie nwm XD niby wole Seville
0
Zdejmowanie Suareza to dla mnie zawsze był błąd, on i Cristiano to zawsze byli goście którzy mogli grać beznajdziejnie a na koniec mecz kończyli z 2 bramkami na koncie. Nwm co ta zmiana ma dać Atletico.
1
Piękny jest Ivan
3
Gloryfikowany Andre Gomes z Holandii jest do wywalenia, wziąć hajs i zapomnieć, ściągnąć Thiago za jakieś grosze dla doświadczenia i jedziemy z tymi dzieciakami
2
Jutgla nie boi sie strzelać w przeciwienstwie do Depaya
16
Nie no wgl co to za ludzi bayern z lawki wpuscil XD Pytali chyba na ulicy czy nie chcą zagrać z leszczami
2
Sevilla też w łeb i w Lidze europy czyli nawet tam nie wygramy
0
Mógł Mingueze z powrotem do bazy XD
1
4 śo i jazda XD, Xavi to wyznawca Kumana
2
Przestawił chłopa ale i tak kopnął jak Dembele wiec bez różnicy
1
@-barca4ever- w tvp chyba Szpakowski bo Mila wrzucał z nim fote z Monachium
1
Lepszy niż Mbappe, Laporta znów wygrał
0
Lenglet łamiący linie i Ter Stegen XDD
0
Puig w hierarchii przed gloryfikowanym Andre Gomesem z Holandii?
0
Do pustej nie trafił XD
0
Barca gurrrroooom
2
Zupełnie inny niż Semedo a jednak dający tyle samo czyli nic.
7
Messi pie**olca dostanie jak mu sprowadzą tego przygłupa w miejsce Mbappe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No nie mata gola
2
Haha Puig se statystyki podań nabija XD
0
Puig i Coutinho, on chce to przewalić?
0
O temu sie już grać chce?
0
Niby ok ale jakby nie gwizdnął to wielkich pretensji bym nie miał
0
Ale nura dał XD
0
Haha kolejny co praktycznie do pustaka nie trafia