0

Czasami się zastanawiam czy oni jeszcze trenują strzały

5

On cokolwiek umie?

7

2 najlepsze akcje
Mingueza - - - - > Luuk
2 najwieksze wykręty robią nam mecz XD

25

Ktoś tu pisał że pozamyka japy golem z przewrotki XD

0

Ej w sumie to sie cieszyć czy nie bo otworzyłem gębe po bramce i w sumie nwm XD niby wole Seville

0

Zdejmowanie Suareza to dla mnie zawsze był błąd, on i Cristiano to zawsze byli goście którzy mogli grać beznajdziejnie a na koniec mecz kończyli z 2 bramkami na koncie. Nwm co ta zmiana ma dać Atletico.

1

Piękny jest Ivan

3

Gloryfikowany Andre Gomes z Holandii jest do wywalenia, wziąć hajs i zapomnieć, ściągnąć Thiago za jakieś grosze dla doświadczenia i jedziemy z tymi dzieciakami

2

Jutgla nie boi sie strzelać w przeciwienstwie do Depaya

16

Nie no wgl co to za ludzi bayern z lawki wpuscil XD Pytali chyba na ulicy czy nie chcą zagrać z leszczami

2

Sevilla też w łeb i w Lidze europy czyli nawet tam nie wygramy

0

Mógł Mingueze z powrotem do bazy XD

1

4 śo i jazda XD, Xavi to wyznawca Kumana

2

Przestawił chłopa ale i tak kopnął jak Dembele wiec bez różnicy

1

@-barca4ever- w tvp chyba Szpakowski bo Mila wrzucał z nim fote z Monachium

1

Lepszy niż Mbappe, Laporta znów wygrał

0

Lenglet łamiący linie i Ter Stegen XDD

0

Puig w hierarchii przed gloryfikowanym Andre Gomesem z Holandii?

0

Do pustej nie trafił XD

0

Barca gurrrroooom

2

Zupełnie inny niż Semedo a jednak dający tyle samo czyli nic.

7

Messi pie**olca dostanie jak mu sprowadzą tego przygłupa w miejsce Mbappe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No nie mata gola

2

Haha Puig se statystyki podań nabija XD

0

Puig i Coutinho, on chce to przewalić?

0

O temu sie już grać chce?

0

Niby ok ale jakby nie gwizdnął to wielkich pretensji bym nie miał

0

Ale nura dał XD

0

Haha kolejny co praktycznie do pustaka nie trafia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?