rademenes
Dołączył/a: listopad 2012
Pruszków
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jest progres zazwyczaj jak wpada to Ter Stegen stoi i obserwuje a tu sie rzucił :)
0
Nowe pokolenie symulantów nam rośnie
0
W fifie jest mniej wylewu w obronie niż u Lengleta
6
Lenglet błagam odejdź i nie wracaj
0
Pst pst możecie już przestać grać pod zwolnienie trenera
0
Niech ten paralityk z Francji odejdzie w zime
0
Poczuł dotyk i sie kładł, bez karnego
0
Ktoś tam broni?
0
Kto by sie spodziewał XD
0
Pique sie pola karne pomyliły, nie tam padolino robił
0
Uf ostatnie zaskurniaki poszły an sędziów XD
0
Nie no ten strzał XD
0
@DIPENNN żeby jeszcze było komu co związać
1
2 mecz z rzędu Depay boi się strzelić w dogodnej sytuacji, super napadzior
0
Ter Stegen stracił kiedyś bramke próbując chociaż obronić?
2
Busquets i Pique dlaczego zawsze jak cos sie dzieje to wy tam jesteście
2
Nosz kur.. czemu Depay nie strzelał jprdl taka technika a ten szuka nie wiadomo kogo jak tu sie prosiło o strzał
1
Aguero za Desta, Vinicius i tak ich robi jak chce
1
Ale sie kładą, a te śmiecie w niebieskim sie nabierają
1
Ter Stegen odprowadził by wzrokiem
11
Real 2p przed najgorszą Barcą od prawie 20 lat, to jest ten wielki Real z najlepszym piłkarzem świata na szpicy XD
1
Postawiłem na X2 w 1 połowie, nie dziękujcie
1
Luuk de Jong > Lewandowski w tym meczu
1
3 zwycięstwa w 9 meczach w tym sezonie XD
0
Rany jaka to jest miernota
1
@DonAndrzejos Depay miał zerwane więzadła 2 lata temu
0
Dzisiejszy skład:
1 ręcznik
4 chłopaków którzy jeszcze niedawno grali w 3ligowych rezerwach
2 wypalonych dziadów
2 gości z rozwalonymi kolanami w ciągu ostatnich 2 lat
2 gości którzy ostatnio błyszczeli w 7 lidze w Europie
0
Tak samo kończył 4/5 sytuacji u nas przez ostatnie 2-3 sezony
1
A Puig sie bawi w bottle flip XD
1
Dobra Lenglet za Gaviego, Puig za Busquetsa, Pique z Araujo na atak i jazda