0

Ale jest progres zazwyczaj jak wpada to Ter Stegen stoi i obserwuje a tu sie rzucił :)

0

Nowe pokolenie symulantów nam rośnie

0

W fifie jest mniej wylewu w obronie niż u Lengleta

6

Lenglet błagam odejdź i nie wracaj

0

Pst pst możecie już przestać grać pod zwolnienie trenera

0

Niech ten paralityk z Francji odejdzie w zime

0

Poczuł dotyk i sie kładł, bez karnego

0

Ktoś tam broni?

0

Kto by sie spodziewał XD

0

Pique sie pola karne pomyliły, nie tam padolino robił

0

Uf ostatnie zaskurniaki poszły an sędziów XD

0

Nie no ten strzał XD

0

@DIPENNN żeby jeszcze było komu co związać

1

2 mecz z rzędu Depay boi się strzelić w dogodnej sytuacji, super napadzior

0

Ter Stegen stracił kiedyś bramke próbując chociaż obronić?

2

Busquets i Pique dlaczego zawsze jak cos sie dzieje to wy tam jesteście

2

Nosz kur.. czemu Depay nie strzelał jprdl taka technika a ten szuka nie wiadomo kogo jak tu sie prosiło o strzał

1

Aguero za Desta, Vinicius i tak ich robi jak chce

1

Ale sie kładą, a te śmiecie w niebieskim sie nabierają

1

Ter Stegen odprowadził by wzrokiem

11

Real 2p przed najgorszą Barcą od prawie 20 lat, to jest ten wielki Real z najlepszym piłkarzem świata na szpicy XD

1

Postawiłem na X2 w 1 połowie, nie dziękujcie

1

Luuk de Jong > Lewandowski w tym meczu

1

3 zwycięstwa w 9 meczach w tym sezonie XD

0

Rany jaka to jest miernota

1

@DonAndrzejos Depay miał zerwane więzadła 2 lata temu

0

Dzisiejszy skład:
1 ręcznik
4 chłopaków którzy jeszcze niedawno grali w 3ligowych rezerwach
2 wypalonych dziadów
2 gości z rozwalonymi kolanami w ciągu ostatnich 2 lat
2 gości którzy ostatnio błyszczeli w 7 lidze w Europie

0

Tak samo kończył 4/5 sytuacji u nas przez ostatnie 2-3 sezony

1

A Puig sie bawi w bottle flip XD

1

Dobra Lenglet za Gaviego, Puig za Busquetsa, Pique z Araujo na atak i jazda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?