0

Boje sie że temu głąbowi raz przypadkiem coś wyjdzie

0

Działa twitter? Bo u mnie wczytuje i wczytuje

0

Kłodzian swietny 1 kontakt

0

Niech ktos Gundoganowi pokaże strzały Depaya w samo okno

8

No dawno gorszego karnego nie widzialem XD

0

To nie jest faul XD

0

Komentarz o Balde uważam że dosyć nie sprawiedliwy, można by się przyczepić gdyby tylko on obniżył loty ale prawda jest taka że oprócz De Jonga to tu nikt nie trzyma swojego poziomu więc jak dla mnie to jest po prostu wina trenera który nie ogarnia.

5

Gdybym miał znowu 7-10 lat oglądajc ten zespół nigdy bym kibicem tego klubu nie został bo po co, grają fatalnie, pilkarze mało błyskotliwi, dzisiejsze dzieciaki mają o wiele więcej fajniejszych opcji do kibicowania.

0

Robimy Polska Moldawia

3

Byłem 1 raz na meczu Barcy miesiac temu z Atletico, chyba dobrze trafilem, ostatni dobry mecz w historii tego klubu

0

Czy na stronie naszego kochanego klubu to da sie kupić bilety? Bo od tygodnia próbuję kupić na mecz z Atletico i ciągle odrzuca karty (4 karty próbowałem) i wyskakuje tylko komuniakat: "the purchase could not be finalized" jak się wczoraj niby udało i pięniądze poszły to dziś dla odmiany dostałem ich zwrot :)
Ktoś też miewał takie problemy? Albo wie coś czego ja nie wiem?

0

Miał ktos tak że probując kupic bilet na mecz Barcelony nie przyjmowało mu karty płatniczej na stronie?

5

Z Romeu zaczynam miec tak jak kiedys z Pinto na bramce, leci do niego piłka i nie mam pewności co sie stanie, gra w takim zespole jest po prostu dla niego za szybka.

1

Powinien jakąś petycje do fifa zrobic zeby powiekszyc bramke

0

Zaczyna to mecz w Mołdawii przypominać XD

0

Gundogan co chwile wkurzony na nich no i jak widać słusznie

0

Nie rozumiem Guardioli, od takiego gościa to się powinno zaczynać ustalanie składu, daje tyle możliwości i jest mega ballerem

1

Gra jak Busquets i błędy tez popełnia jak Busquets

0

Ten sie nie rzucił jak za starych beznadziejnych lat, świetnie

0

Jest już terminarz kiedy kto z kim w LM?

3

Garcia sie złapal za glowe po tej sytuacji czy mi sie wydawalo XD?

0

Lewy i Fati to Barcelonska wersja Pata i Mata

1

I od tego ma być ten drewniak, dokładać noge a nie udawać Messiego, on nie ma 10 lat i to nie jest boisko szkolne by idola naśladować

0

Piasecki to z tej samej gliny co Lewandowski, przepłaciliśmy za tego Cristiano z Leszna

2

Kretyn z brazylii

4

Łooo Raphinha minął typa dryblingiem

0

Xavi i Dembele za Lucho i Neymara i wszyscy szczesliwi

4

Espanyol wyjazd XDD

1

Minęło 9 lat od chyba najstarszego artykułu o zainteresowaniu Inigo Martinezem na tej stronie. Może w końcu i Kompanego uda się też sprowadzić :v
https://www.fcbarca.com/53859-barca-ponownie-zainteresowana-inigo-martinezem.html

2

Kessie jak zrobi coś dobrze to zawsze przypadkiem, on nam jeszcze finał LM wygra kiedyś XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?