0

Kounde kolejna asysta

6

Zlikwidować go, chłop gra na szkodę narodu Polskiego

0

@Cvzx narazie jeszcze nie kupiłem, upewniam się czy wgl jest :D
Polecasz ogólnie przystawke?

1

@hayek nie (15 znaków)

0

Hej używa ktoś przystawki smart tv Google chromcast 4.0 i jest mi w stanie potwierdzić że znajdę tam aplikacje Canal + online?

6

Dla mnie jako fana Redbulla zamiana największego rywala z Mercedesa na Ferrari to jak zaczac emocjonowac sie bardziej derbami z Espanyolem niż El Clasico

0

6 zwyciestwo z rzedu i 14 mecz bez porażki w lidze, takie serie to ostatnio może w 2 sezonie Valverde mielismy jeżeli w ogóle.

6

To mógł być najlepiej rozegrany sfg od czasów Unzue

0

@tbas@tbas równie dobrze mógłbyś mi pokazać Norwega który przed Halandem potrafił grać w piłke, to takie zwykłe stereotypowe pie***lenie bez żadnego pokrycia z twojej strony.

2

Jedynym planem B w przypadku niepowodzenia z Halandem powinien być Harry Kane a nie takie popierdółki. Jak mamy na Norwega to na Harrego też by sie hajs znalazł a i Tottki by wolały go poza Anglie oddać.

0

Dembele Luuk Adama, chcę taki atak

3

Ciekawe czy Mingueza i Jesus po 2 stronie zażyli aviomarin

2

Jakby go wcześniej dał to byśmy to wygrali

3

Garcia Lenglet już nie mogę się doczekać

3

Luuk i Braithwaite >> Dembele i Auba

4

Where Luuk
Odstawiony jak nieźle mu szło

0

My w tym sezonie chyba 3 meczów z rzędu nigdy nie wygraliśmy

0

Alves odwalił no

4

Ostatnio 3 bramki strzeliśmy Atletico 7 lat temu w pucharze, wygralismy 2:3 na Calderon

0

A może Adama powinien wyrzucać auty pod polem karnym rywali.

2

Dembele pakuj sie

0

Haha jak zwykle gotowi by sfrajrzyć po sfg w ostatniej akcji meczu

0

Tak beznadziejne mecze to zazwyczaj jak Legie oglądam a tu mecz jednego z najwiekszych klubów świata a nie 30 liga w europie

1

No debil z 7 na plecach

0

Te gnoje tylko czekają na takie momenty że bedziemy sobie klepać w 10 pod i ich polem karnym

1

Luuk to najlepszy de Jong w Barcelonie

3

Co on tam gadał że co Tata Martino?

2

Kuman tak z Luuka nie korzystał jak robi to Xavi

0

Era Luuka de Jonga i Dośrodkolony

0

@Dziki15 tak, przynajmniej pare lat temu moglem zrezygnowac z pisania 1 przedmiotu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?