rademenes
Dołączył/a: listopad 2012
Pruszków
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kounde kolejna asysta
6
Zlikwidować go, chłop gra na szkodę narodu Polskiego
0
@Cvzx narazie jeszcze nie kupiłem, upewniam się czy wgl jest :D
Polecasz ogólnie przystawke?
1
@hayek nie (15 znaków)
0
Hej używa ktoś przystawki smart tv Google chromcast 4.0 i jest mi w stanie potwierdzić że znajdę tam aplikacje Canal + online?
6
Dla mnie jako fana Redbulla zamiana największego rywala z Mercedesa na Ferrari to jak zaczac emocjonowac sie bardziej derbami z Espanyolem niż El Clasico
0
6 zwyciestwo z rzedu i 14 mecz bez porażki w lidze, takie serie to ostatnio może w 2 sezonie Valverde mielismy jeżeli w ogóle.
6
To mógł być najlepiej rozegrany sfg od czasów Unzue
0
@tbas@tbas równie dobrze mógłbyś mi pokazać Norwega który przed Halandem potrafił grać w piłke, to takie zwykłe stereotypowe pie***lenie bez żadnego pokrycia z twojej strony.
2
Jedynym planem B w przypadku niepowodzenia z Halandem powinien być Harry Kane a nie takie popierdółki. Jak mamy na Norwega to na Harrego też by sie hajs znalazł a i Tottki by wolały go poza Anglie oddać.
0
Dembele Luuk Adama, chcę taki atak
3
Ciekawe czy Mingueza i Jesus po 2 stronie zażyli aviomarin
2
Jakby go wcześniej dał to byśmy to wygrali
3
Garcia Lenglet już nie mogę się doczekać
3
Luuk i Braithwaite >> Dembele i Auba
4
Where Luuk
Odstawiony jak nieźle mu szło
0
My w tym sezonie chyba 3 meczów z rzędu nigdy nie wygraliśmy
0
Alves odwalił no
4
Ostatnio 3 bramki strzeliśmy Atletico 7 lat temu w pucharze, wygralismy 2:3 na Calderon
0
A może Adama powinien wyrzucać auty pod polem karnym rywali.
2
Dembele pakuj sie
0
Haha jak zwykle gotowi by sfrajrzyć po sfg w ostatniej akcji meczu
0
Tak beznadziejne mecze to zazwyczaj jak Legie oglądam a tu mecz jednego z najwiekszych klubów świata a nie 30 liga w europie
1
No debil z 7 na plecach
0
Te gnoje tylko czekają na takie momenty że bedziemy sobie klepać w 10 pod i ich polem karnym
1
Luuk to najlepszy de Jong w Barcelonie
3
Co on tam gadał że co Tata Martino?
2
Kuman tak z Luuka nie korzystał jak robi to Xavi
0
Era Luuka de Jonga i Dośrodkolony
0
@Dziki15 tak, przynajmniej pare lat temu moglem zrezygnowac z pisania 1 przedmiotu