rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki :) Oby nic poważnego.
0
O kim mowa?
0
To dowodzi temu, że muszą jeszcze nad tym sporo popracować bo właśnie takie sytuacje powinny być rozwiązywane za pomocą VAR-u.
0
Sytuacja z rzutem karnym dla Śląska jest idealnym przykładem konieczności videoweryfikacji w każdej profesjonalnej lidze. Takie zachowania jak Koseckiego muszą być karane żółtymi kartkami.
0
Orientuje się ktoś czy pakiet Office 365 dołączony do zakupu jako "gratis" w sieci Media Markt można sprzedać czy jest on nadany tylko dla kupowanego urządzenia? Chodzi tu o roczną subskrypcje w postaci kodu. Nie jest mi to potrzebne a zawsze trochę kasy by wpadło :) Jeśli ktoś się orientuje to prosiłbym o odpowiedź :D
0
Panowie i Panie, chciałem przeprosić za wylanie w moim wcześniejszym komentarzu tego co ślina na język przyniosła bez jakiegokolwiek przemyślenia :)
0
Przepraszam, trochę przesadziłem.
0
Jestem bardzo spokojny :D Może przejmowanie się to zbyt duże słowo lecz nie ukrywam, że trochę mi hmmmm... Uwiera taki obrót spraw ;)
1
Teoria spiskowa? Niżej ktoś wrzucał link do komentarzy z wiadomej strony gdzie przyznawali się do nabijania głosów w tej ankiecie a to jest właśnie dowód tej propagandy bo nie mam tu na myśli samej "góry" tylko każdego który zachowuje się w taki sposób. Ja jesli będę brał udział w takiej ankiecie to podobnie jak @barcelonaLM zagłosuję na mecz który będzie najlepszym widowiskiem :)
15
Dzisiaj się dowiedziałem, że na TVP będzie transmitowany mecz RM-APOEL. I tutaj drodzy Cules mamy dowód tej pieprz***j madryckiej propagandy oraz widzimy jak ludzie kierujący telewizją starają się wmówić sporadycznie oglądającym piłkę Polakom, że najlepszym piłkarzem świata jest Crstiano. Przecież oczywiste jest, że dzisiaj strzeli 2-3 bramki i taki typowy Janusz stwierdzi, że faktycznie to jest ten najlepszy piłkarz świata. Pomijając ten fakt ja osobiście zauważyłem po moim otoczeniu, że kibice Barcy są bardziej stonowani i subtelniejsi a kibice królewskich wręcz przeciwnie- wmawiają swoją opinię jakby to była prawda nawet kiedy jest to bzdurą itp. Ja osobiście bardzo dobrze wiem, że Leo jest najlepszym piłkarzem w historii ale boli mnie to, że przez taką propagandę część ludzi zapamięta Ronaldo jako tego najlepszego.
1
Po obejrzeniu tego filmiku:
utwierdzam się w przekonaniu, że w historii nie było i nie będzie piłkarza takiego jak Messi. Wiem że to oczywista oczywistość ale gość jest kozakiem pod każdym względem i stawianie kogokolwiek chociażby na równi z nim jest czystym idiotyzmem.
1
Potwierdzam opinię @PeteR10 ;) wszedłem do New Yorkera i kupiłem kilka porządnych rzeczy które wyniosły mnie tyle ile planowałem wydać na jeden ciuch ;)
0
Ok dziękuję :)
0
Mam prośbę do tych, którzy obstawiają przez internet na STS/Fortunie. Możecie przybliżyć mi jak to wygląda? Czy rejestracja jest prosta, czy dostaje się jakiś bonus na początek, jak pozyskiwać ewentualne zyski itp.? Jeśli ktoś może to prosiłbym o pomoc :)
1
Mówisz o tym piesku? To chyba jedyny film przy którym uroniłem łzę. Co prawda jakiś czas temu ale mega wzruszający.
2
Znaczy bardzo dużo i sam tego nie neguję ale zauważmy, że podobnie jak Busiemu zdarza mu się zagapić czy popełnić głupie błędy nie wspominając już o stylu gry przez który powinien pauzować przynajmniej kilka spotkań. Przyznaję, że nie widziałem wielu jego spotkań bo nie oglądam Realu Madryt ale w tych 2-3 spotkaniach był niemiłosiernie objeżdżany przez Messiego czy Griezmanna. Owszem gracze z wysokiej półki ale na ich tle wyglądał słabiutko. Można się spierać jednak ja pozostanę przy mojej wcześniejszej wypowiedzi :D Pozdrawiam ;)
5
Ja osobiście uważam że w miejsce Casemiro powinien wskoczyć lllaramendi lub Trigueros. Nie patrzmy na to gdzie grają tylko jaki mają wpływ na grę drużyny i jak równą, wysoką formę prezentowali CAŁY poprzedni sezon LA LIGA. Varane to jest jakieś nieporozumienie :D Gość przecież męczył się z kontuzją sporą część poprzedniego sezonu a jest w "najlepszej" jedenastce. Trochę kpiny ale dla mnie to całe L'Equipe jest strasznym szmatławcem liżącym się do tych którzy są w danej chwili sprzyjający wyświetleniom/kupnem ich gazet .
18
Jeszcze Benzemy brakuje w "pierwszym" składzie na napadzie i Isco w miejsce Messiego ;)
1
W punkt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Odświeżam stronę z nadzieją, że na głównej nie będzie nawet słowa o Di Marii. Wy też tak macie czy ktoś chce jego transferu?
0
Zdrówko cules :D
2
Bardzo ciekawa inicjatywa :D
0
Owszem ma lecz za większość ataków na przestrzeni ostatnich kilku lat odpowiada inna organizacja. Oczywiście masz rację ale nie przesadzajmy do tego stopnia, żeby nawet nie używać jego imienia w jakimś porównaniu.
0
Zamach zamachem aczkolwiek nieżyjący człowiek raczej nie ma z tym nic wspólnego ;) Chociaż na pewno kojarzy się z terroryzmem.
4
Osama
0
Podejrzewam, że ze względu na imię zostanie tu "ochrzczony" czymś w stylu "bombowy Osama" czy jakimś podobnym określeniem ;)
4
Nawet na treningach zdarzają im się "cudowne ozdrowienia" :D
11
Po zakontraktowaniu przez nas Dembele w pewnych kręgach da się wyczuć jakiś... Jakiś ból :D Aż miło się to czyta po dłuższej przerwie :)
0
jcob szykuj te piwa i losuj :D