rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miałem właśnie pisać, że ciekawe kiedy się obudzą i czy będzie to bramka dla Celty...
0
Powiedzcie mi drodzy Cules- w Heliosie lepiej kupić bilety przez internet czy zarezerwować przez telefon?
0
Moim zdaniem wejdzie maksymalnie jeden :D
0
Hej Korona Korona Korona...!
0
Dlaczego? Nogi bodajże Brozia były na równi z sylwetką Soriano dokładnie na linii piątego metra.
0
Czy ja wiem czy zamieszanie? Suareza wystarczy pilnować w polu karnym bo poza nim jest niesamowicie nieporadny, Deulofeu bazuje tylko i wyłącznie na szybkości a Paulinho nie weźmie całego potencjału ofensywnego na swoje ramiona. Messi ma w sobie to że nawet przygotowując się na jego krycie i tak nie wiadomo co zrobi na boisku a nasz dzisiejszy atak... No nie porywa. Ten mecz pokaże co jesteśmy warci bez Leo w meczach z trudnymi przeciwnikami.
0
Co myślicie o typie na Fortunie: Juve-Barca: 1 i poniżej 1,5 gola w pierwszej połowie? Kurs 3,7 a w kontekście braku Messiego bardzo możliwe.
1
Akurat to jest więcej niż pewne chociaż fajnie by było gdyby do końca o mistrza walczyły 3-4 drużyny :D
0
Śmiem twierdzić, że za tydzień po meczu z Koroną, Legia nie będzie już liderem.
0
Nie miał nic do powiedzenia jak również przy drugim ;)
0
Jakoś ciężko mi w to uwierzyć. Jeśli takie info nie wypłynie od oficjalnej strony to nie uwierzę, że Lahm czy Ronaldo wykreowali tyle sytuacji.
24
Leo z Antonellą widzę bardzo dbają o przyszłość naszego klubu xD
0
Ja myślałem w meczu Realu dać 1 and -4,5 :D wg mnie będzie gdzieś 3/4-0 ale różnie może z nimi być bo kiedyś muszą się przełamać a u siebie mogą im sporo nastukać
0
Też myślę, że wejdzie ;)
1
Może wejść chociaż ja osobiście przejechałem się już kilka razy na Arsenalu i na nich nie stawiam :D Ale to nie zmienia faktu, że dzisiaj powinni wygrać ;) Wydaje mi się, że Lazio z handicapem ale nie ma co ryzykować. Puściłbym :)
10
Śmiejecie się a gość z każdym takim farfoclem przybliża się do króla strzelców tej edycji LM więc pomimo jego żenującego poziomu radziłbym się wstrzymać od śmiechu ;)
0
Oczywiście Barcelonie :D Zazwyczaj stawiam w takich meczach jak ten dzisiejszy na drużynę przeciwną z remisem ale oglądam z nadzieją na wygraną Barcy ;) W przypadku potknięcia jest chociaż jakieś małe pocieszenie ;)
0
Drodzy La Ramblowicze co myślicie o takim kuponie na weekend:
Bayern-Lipsk- 1 i -4,5
Cremonese-Perugia- 1
Milan-Juve - X2 i obie strzelą
Leverkusen-Koeln- 1 i -4,5 albo hokej- Ołomuniec-Litwinów-1
Bilbao-Barcelona- 1X i -4,5
Sampdoria-Chievo- 1 i -4,5
0
Ogromna szkoda, że tylko remis, szczególnie że Wisła nie istniała od 15 minuty. Jeśli Lech poprawi skuteczność to mogą realnie myśleć o mistrzostwie w tym sezonie bo razem z Górnikiem prezentują chyba najatrakcyjniejszą piłkę w Ekstraklasie jak do tej pory.
0
Co najwyżej będzie wchodził sporadycznie z ławki albo go sprzedadzą gdzieś ;)
0
XD
4
>Mów, że chcesz osiągać sukcesy w Barcelonie
>Mów, że masz tu wielu przyjaciół
>Osiągaj sukcesy
>Podpisuj nowe kontrakty na ogromne pieniądze
>Osiągaj kolejne sukcesy
>Połaś się na kasę
>Odejdź do szejków
>Twój klub wydaje 400mln na Ciebie i Mbappe
>Twój klub śmieje się w twarz UEFIE i FFF z wypożyczeniem Mbappe
>Nie wiedzieć czemu nie wykluczyli Twojego klubu z pucharów
>Rozkmiń, że dopóki Messi będzie grał we wszystkich rozgrywkach, nie wygrasz
złotej piłki
>Rozkmiń, że dobrze by było gdyby go nie było w LM
>Rozkmiń, że przyda się więcej kasy
>Doj*b się do byłego klubu o premię za kontrakt, którego nie wypełniłeś
>Zachowuj się tak wobec klubu w którym masz swoich "przyjaciół"
>Licz, że dostaniesz kasę i pozbędziesz się swoich dawnych kolegów z rozgrywek
>Zostań (przynajmniej w moich oczach) największą ciotą i pajacem
>Nie przejmuj się swoją godnością bo jesteś w ch*j bogaty
Nie wiem jak Wy drodzy Cules ale jeśli to jest prawdą to straciłem do gościa resztki szacunku.
4
Mistrz :D
0
Myślicie, że osłabiony Everton poradzi sobie na weekendzie z Burnley?
0
Ja dałem na wygraną i do wyjęcia miałem 110. W sumie to chyba nauczka, żeby nie obstawiać tych "pewniaków".
5
Nie tylko Tobie kolego :/ Ile było do wyjęcia?
0
No właśnie o tych bramkach też myślę tylko zastanawiam się bo perwsze co przychodzi na myśl to mało bramek i nie mogę się zdecydować. Jak to widzisz?
0
Jak typujecie jutrzejsze mecze Barcy i MU?
0
Dzięki ;)
0
Czy w zakładzie:
handicap 0:1
Juventus (-1.0)-Olympiakos
stawiając Juventus (-1) stawiam na to, że Juve wygra dwoma bramkami?