0

Miałem właśnie pisać, że ciekawe kiedy się obudzą i czy będzie to bramka dla Celty...

0

Powiedzcie mi drodzy Cules- w Heliosie lepiej kupić bilety przez internet czy zarezerwować przez telefon?

0

Moim zdaniem wejdzie maksymalnie jeden :D

0

Hej Korona Korona Korona...!

0

Dlaczego? Nogi bodajże Brozia były na równi z sylwetką Soriano dokładnie na linii piątego metra.

0

Czy ja wiem czy zamieszanie? Suareza wystarczy pilnować w polu karnym bo poza nim jest niesamowicie nieporadny, Deulofeu bazuje tylko i wyłącznie na szybkości a Paulinho nie weźmie całego potencjału ofensywnego na swoje ramiona. Messi ma w sobie to że nawet przygotowując się na jego krycie i tak nie wiadomo co zrobi na boisku a nasz dzisiejszy atak... No nie porywa. Ten mecz pokaże co jesteśmy warci bez Leo w meczach z trudnymi przeciwnikami.

0

Co myślicie o typie na Fortunie: Juve-Barca: 1 i poniżej 1,5 gola w pierwszej połowie? Kurs 3,7 a w kontekście braku Messiego bardzo możliwe.

1

Akurat to jest więcej niż pewne chociaż fajnie by było gdyby do końca o mistrza walczyły 3-4 drużyny :D

0

Śmiem twierdzić, że za tydzień po meczu z Koroną, Legia nie będzie już liderem.

0

Nie miał nic do powiedzenia jak również przy drugim ;)

0

Jakoś ciężko mi w to uwierzyć. Jeśli takie info nie wypłynie od oficjalnej strony to nie uwierzę, że Lahm czy Ronaldo wykreowali tyle sytuacji.

24

Leo z Antonellą widzę bardzo dbają o przyszłość naszego klubu xD

0

Ja myślałem w meczu Realu dać 1 and -4,5 :D wg mnie będzie gdzieś 3/4-0 ale różnie może z nimi być bo kiedyś muszą się przełamać a u siebie mogą im sporo nastukać

0

Też myślę, że wejdzie ;)

1

Może wejść chociaż ja osobiście przejechałem się już kilka razy na Arsenalu i na nich nie stawiam :D Ale to nie zmienia faktu, że dzisiaj powinni wygrać ;) Wydaje mi się, że Lazio z handicapem ale nie ma co ryzykować. Puściłbym :)

10

Śmiejecie się a gość z każdym takim farfoclem przybliża się do króla strzelców tej edycji LM więc pomimo jego żenującego poziomu radziłbym się wstrzymać od śmiechu ;)

0

Oczywiście Barcelonie :D Zazwyczaj stawiam w takich meczach jak ten dzisiejszy na drużynę przeciwną z remisem ale oglądam z nadzieją na wygraną Barcy ;) W przypadku potknięcia jest chociaż jakieś małe pocieszenie ;)

0

Drodzy La Ramblowicze co myślicie o takim kuponie na weekend:

Bayern-Lipsk- 1 i -4,5
Cremonese-Perugia- 1
Milan-Juve - X2 i obie strzelą
Leverkusen-Koeln- 1 i -4,5 albo hokej- Ołomuniec-Litwinów-1
Bilbao-Barcelona- 1X i -4,5
Sampdoria-Chievo- 1 i -4,5


0

Ogromna szkoda, że tylko remis, szczególnie że Wisła nie istniała od 15 minuty. Jeśli Lech poprawi skuteczność to mogą realnie myśleć o mistrzostwie w tym sezonie bo razem z Górnikiem prezentują chyba najatrakcyjniejszą piłkę w Ekstraklasie jak do tej pory.

0

Co najwyżej będzie wchodził sporadycznie z ławki albo go sprzedadzą gdzieś ;)

0

XD

4

>Mów, że chcesz osiągać sukcesy w Barcelonie
>Mów, że masz tu wielu przyjaciół
>Osiągaj sukcesy
>Podpisuj nowe kontrakty na ogromne pieniądze
>Osiągaj kolejne sukcesy
>Połaś się na kasę
>Odejdź do szejków
>Twój klub wydaje 400mln na Ciebie i Mbappe
>Twój klub śmieje się w twarz UEFIE i FFF z wypożyczeniem Mbappe
>Nie wiedzieć czemu nie wykluczyli Twojego klubu z pucharów
>Rozkmiń, że dopóki Messi będzie grał we wszystkich rozgrywkach, nie wygrasz
złotej piłki
>Rozkmiń, że dobrze by było gdyby go nie było w LM
>Rozkmiń, że przyda się więcej kasy
>Doj*b się do byłego klubu o premię za kontrakt, którego nie wypełniłeś
>Zachowuj się tak wobec klubu w którym masz swoich "przyjaciół"
>Licz, że dostaniesz kasę i pozbędziesz się swoich dawnych kolegów z rozgrywek
>Zostań (przynajmniej w moich oczach) największą ciotą i pajacem
>Nie przejmuj się swoją godnością bo jesteś w ch*j bogaty


Nie wiem jak Wy drodzy Cules ale jeśli to jest prawdą to straciłem do gościa resztki szacunku.

4

Mistrz :D

0

Myślicie, że osłabiony Everton poradzi sobie na weekendzie z Burnley?

0

Ja dałem na wygraną i do wyjęcia miałem 110. W sumie to chyba nauczka, żeby nie obstawiać tych "pewniaków".

5

Nie tylko Tobie kolego :/ Ile było do wyjęcia?

0

No właśnie o tych bramkach też myślę tylko zastanawiam się bo perwsze co przychodzi na myśl to mało bramek i nie mogę się zdecydować. Jak to widzisz?

0

Jak typujecie jutrzejsze mecze Barcy i MU?

0

Dzięki ;)

0

Czy w zakładzie:
handicap 0:1
Juventus (-1.0)-Olympiakos
stawiając Juventus (-1) stawiam na to, że Juve wygra dwoma bramkami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?