rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli chodzi o Europe to w ostatnich kwalifikacjach o wiele lepiej reprezentowały nas Arka i Lech. O wiele mocniejsi przeciwnicy a wcale się nie zbłaźnili w przeciwieństwie do klubu z Warszawy. Co więcej ww drużyny grały na prawdę dobrą piłkę jak na poziom Ekstraklasy.
0
Dzięki ;)
0
O co chodzi bo nie jestem w temacie? :D
0
Poza rozczarowującą końcówką dla mnie serial na duży + . Jednak jest sporo niejasności, a skróceniem sezonu o 2 odcinki nie dali sobie możliwości wyjaśnienia wszystkich wątków- ale miejmy nadzieję, że 3 sezon powstanie i nawiąże do kilku spraw jak np. powód zabicia portiera przez Iwo, czy powód zabicia Eweliny oraz Radka przez Karola.
1
Cieszę się :D Powodzenia w dalszym graniu ;)
0
Wiara a przeczucie to zupełnie co innego ;) Obym się mylił.
0
Jeśli mam być szczery to obawiam się, że żaden nie siądzie
3
Co nie? Inna liga, nie mający nic wspólnego z tymi zawodnikami mecz a tu nawet słyszysz tego typu pytania.
1
Dziękuję :)
0
Dzięki ;)
0
Czyli?
0
Pytanko do osób grających online na Fortunie bądź STS-ie. Czy możliwość wcześniejszej wypłaty gdy np. weszły 4 z 6 meczy, jest zawsze czy trzeba włączać bezpieczny zakład?
0
Nie powiedziałem, że to nagroda za marketing tylko, że marketing i hajs rządzą dzisiejszym światem. To z tego, że jednak za te kilkadziesiąt lat ktoś spojrzy na ilość tej nagrody i stwierdzi- "o, ten to był najlepszy w historii". Pomimo tego, że wiem że Leo jest najlepszy to mnie to boli bo może być tak, że kiedyś ludzie będą go uważali za lepszego piłkarza co jest totalnym absurdem.
4
Nabijamy się z gościa a zobaczycie, że czego Messi by nie zrobił to nie dadzą mu Złotej Piłki za 2018, żeby podtrzymać ten wymysł o "dwóch najlepszych piłkarzach świata". Smutne ale prawdziwe. Śmiem nawet twierdzić, że kolejny raz wcisną ją Cristiano i okrzykną najlepszym w historii. My wiemy jak jest na prawdę ale przy czasach gdzie rządzą marketing i pieniądze ja uważam ten scenariusz za bardzo prawdopodobny.
0
Z tego co widziałem to Isco zaliczył asystę
0
Z reguły nie mam zbytnio czasu na oglądanie seriali a obejrzałem tylko 2-3 więc możliwe. Dla mnie serial jest bardzo dobry a już w szczególności patrząc na poziom ostatnich polskich wytworów typu "Porady na zdrady" itp.
0
Jak dla mnie fenomenalny. Zaletą jest to, że do końca nie wiadomo o co chodzi bo w innych serialach często można się domyśleć finału 2-3 odcinki przed końcem, a tutaj jest wiele możliwości. Z niecierpliwością czekam na finał ;)
1
Myślę, że to nie kwestia tego czy ktoś go szanuje czy nie tylko raczej tego w jak wielkim stopniu jest faworyzowany przez swoją medialność oraz przekonania wpływowych ludzi na świecie. Do tego dochodzą jego często burackie akcje i odzywki więc nie dziwię się, że ludzie (wraz ze mną) go nie lubią i się z niego śmieją. Piłkarz-kiedyś świetny ale teraz jest cieniem samego siebie, a zbiera wiele nagród i rośnie mu metka jednego z dwóch najlepszych piłkarzy (razem z Leo do którego nie ma nawet polotu) świata pomimo śmiesznego poziomu gry, który prezentuje od dłuższego czasu. Myślę, że to właśnie przez to ;)
0
Właśnie o tym samym ostatnio myślałem :D Czekamy aż ktoś się wypowie xD
0
Oki, dzięki za radę :)
1
Jeśli ktoś ma "eKonto m" w mBanku (chodzi mi o konto dla młodych) to mógłby podzielić się opinią? Warto właśnie tam założyć swoje pierwsze konto?
1
Z twarzy trochę jak Moulin z Legii :D
0
Być jak najbardziej możesz ale za prowokacje takie jak ta wyłapujesz bana ;)
0
Tytuł powinien brzmieć: "Remis w cieniu skandalu v.2"
1
A jak tu nie być pesymistą? Mozliwe, że wyleci Sam, czekają nas 3 piekielnie ciężkie wyjazdy, sędziowie robią to co widać... Gdzie tu powody do optymizmu?
2
Niestety ale sytuacja się komplikuje i w perspektywie wyjazdów do Villarealu, Realu i RSSS stracenie pozycji lidera jest bardzo prawdopodobne.
0
Też macie wrażenie, że ten mecz jest po prostu ustawiony i ma być remis?
0
Pomimo tego, że przyjemnie ogląda się ten mecz to moim zdaniem poza Messim cała drużyna gra fatalnie :/ Może jeszcze Andres prezentuje się w miarę ok ale reszta to jakaś tragedia dzisiaj. Niestety bramki same się nie strzelą a sam Messi może nie wystarczyć więc dobrze by było się obudzić bo strata punków w takim meczu komplikowałaby delikatnie sytuacje.
1
Niepokojące jest, że znowu śpimy
0
Nie no kur*a to jest chyba jakiś żart... Kolejny mecz jesteśmy perfidnie dymani przez sędziów