2

Jeśli chodzi o Europe to w ostatnich kwalifikacjach o wiele lepiej reprezentowały nas Arka i Lech. O wiele mocniejsi przeciwnicy a wcale się nie zbłaźnili w przeciwieństwie do klubu z Warszawy. Co więcej ww drużyny grały na prawdę dobrą piłkę jak na poziom Ekstraklasy.

0

Dzięki ;)

0

O co chodzi bo nie jestem w temacie? :D

0

Poza rozczarowującą końcówką dla mnie serial na duży + . Jednak jest sporo niejasności, a skróceniem sezonu o 2 odcinki nie dali sobie możliwości wyjaśnienia wszystkich wątków- ale miejmy nadzieję, że 3 sezon powstanie i nawiąże do kilku spraw jak np. powód zabicia portiera przez Iwo, czy powód zabicia Eweliny oraz Radka przez Karola.

1

Cieszę się :D Powodzenia w dalszym graniu ;)

0

Wiara a przeczucie to zupełnie co innego ;) Obym się mylił.

0

Jeśli mam być szczery to obawiam się, że żaden nie siądzie

3

Co nie? Inna liga, nie mający nic wspólnego z tymi zawodnikami mecz a tu nawet słyszysz tego typu pytania.

1

Dziękuję :)

0

Dzięki ;)

0

Czyli?

0

Pytanko do osób grających online na Fortunie bądź STS-ie. Czy możliwość wcześniejszej wypłaty gdy np. weszły 4 z 6 meczy, jest zawsze czy trzeba włączać bezpieczny zakład?

0

Nie powiedziałem, że to nagroda za marketing tylko, że marketing i hajs rządzą dzisiejszym światem. To z tego, że jednak za te kilkadziesiąt lat ktoś spojrzy na ilość tej nagrody i stwierdzi- "o, ten to był najlepszy w historii". Pomimo tego, że wiem że Leo jest najlepszy to mnie to boli bo może być tak, że kiedyś ludzie będą go uważali za lepszego piłkarza co jest totalnym absurdem.

4

Nabijamy się z gościa a zobaczycie, że czego Messi by nie zrobił to nie dadzą mu Złotej Piłki za 2018, żeby podtrzymać ten wymysł o "dwóch najlepszych piłkarzach świata". Smutne ale prawdziwe. Śmiem nawet twierdzić, że kolejny raz wcisną ją Cristiano i okrzykną najlepszym w historii. My wiemy jak jest na prawdę ale przy czasach gdzie rządzą marketing i pieniądze ja uważam ten scenariusz za bardzo prawdopodobny.

0

Z tego co widziałem to Isco zaliczył asystę

0

Z reguły nie mam zbytnio czasu na oglądanie seriali a obejrzałem tylko 2-3 więc możliwe. Dla mnie serial jest bardzo dobry a już w szczególności patrząc na poziom ostatnich polskich wytworów typu "Porady na zdrady" itp.

0

Jak dla mnie fenomenalny. Zaletą jest to, że do końca nie wiadomo o co chodzi bo w innych serialach często można się domyśleć finału 2-3 odcinki przed końcem, a tutaj jest wiele możliwości. Z niecierpliwością czekam na finał ;)

1

Myślę, że to nie kwestia tego czy ktoś go szanuje czy nie tylko raczej tego w jak wielkim stopniu jest faworyzowany przez swoją medialność oraz przekonania wpływowych ludzi na świecie. Do tego dochodzą jego często burackie akcje i odzywki więc nie dziwię się, że ludzie (wraz ze mną) go nie lubią i się z niego śmieją. Piłkarz-kiedyś świetny ale teraz jest cieniem samego siebie, a zbiera wiele nagród i rośnie mu metka jednego z dwóch najlepszych piłkarzy (razem z Leo do którego nie ma nawet polotu) świata pomimo śmiesznego poziomu gry, który prezentuje od dłuższego czasu. Myślę, że to właśnie przez to ;)

0

Właśnie o tym samym ostatnio myślałem :D Czekamy aż ktoś się wypowie xD

0

Oki, dzięki za radę :)

1

Jeśli ktoś ma "eKonto m" w mBanku (chodzi mi o konto dla młodych) to mógłby podzielić się opinią? Warto właśnie tam założyć swoje pierwsze konto?

1

Z twarzy trochę jak Moulin z Legii :D

0

Być jak najbardziej możesz ale za prowokacje takie jak ta wyłapujesz bana ;)

0

Tytuł powinien brzmieć: "Remis w cieniu skandalu v.2"

1

A jak tu nie być pesymistą? Mozliwe, że wyleci Sam, czekają nas 3 piekielnie ciężkie wyjazdy, sędziowie robią to co widać... Gdzie tu powody do optymizmu?

2

Niestety ale sytuacja się komplikuje i w perspektywie wyjazdów do Villarealu, Realu i RSSS stracenie pozycji lidera jest bardzo prawdopodobne.

0

Też macie wrażenie, że ten mecz jest po prostu ustawiony i ma być remis?

0

Pomimo tego, że przyjemnie ogląda się ten mecz to moim zdaniem poza Messim cała drużyna gra fatalnie :/ Może jeszcze Andres prezentuje się w miarę ok ale reszta to jakaś tragedia dzisiaj. Niestety bramki same się nie strzelą a sam Messi może nie wystarczyć więc dobrze by było się obudzić bo strata punków w takim meczu komplikowałaby delikatnie sytuacje.

1

Niepokojące jest, że znowu śpimy

0

Nie no kur*a to jest chyba jakiś żart... Kolejny mecz jesteśmy perfidnie dymani przez sędziów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?