rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Fortunie Live 2,35 na Real :/ szkoda, że nie mam jeszcze konta
2
Nie pisałem, ale każdy wie że tamtego karnego nie powinno być.
0
Przecież ma racje.
21
Jaki prawidłowy? Ludzie... Nie popadajmy w paranoję, że położenie ręki na barku jest jednoznaczne z rzutem karnym... Gdyby go szarpnął za koszulke, uderzył łokciem, wpadł z impetem to ok ale tutaj tylko położył rękę na szyi i nie ma mowy o tym że to zwaliło kogokolwiek z nóg jak było w tym przypadku. Zaraz powiecie, że kontakt itp ale ludzie- kontakt to nie faul.
3
Nie tylko top3 ale bez dwóch zdań nr 2 na świecie :)
3
To nie jest kompleks kolego, po prostu pier*dolą głupoty ci komentatorzy jaki on wielki a wkurzasz się bo widzisz jego grę i wiesz jak jest naprawdę.
3
I tak co roku- a to Vidal nie strzela karnego na 2-0 a to ten bezmózg fauluje przy idealnym wyniku...
0
Ale drukarnia
0
Emery chce przegrać ten dwumecz już w pierwszym meczu czy zawodnicy tacy jak Yuri czy Lo Celso naprawdę są tacy dobrzy, ze posadzili na ławce Meuniera, Silve, Pastore, Draxlera czy Di Marie?
0
Nie lepsza niż właścicielka Twittera z pierwszego linku :D
0
Może trochę źle się wysłowiłem i nie doprecyzowałem- sam podziwiam Cristiano za to jakim był piłkarzem jeszcze 2 lata temu, ale obecnie nie uważam go nawet za piłkarza z Top5 a takie osoby jak Pan Maciej komentujący taki mecz, który ogląda kilka milionów Polaków w sposób faworyzujący Cristiano podchodzi pod "propagandę". Może trochę nad wyraz użyłem tego słowa ale chyba wiesz co mam na myśli :)
1
Nie kompleks, a przeciwstawiane się propagandzie promującej Portugalczyka na futbolowego geniusza, którym nie jest i wesołe podchodzenie do zaślepienia niektórych owym piłkarzem :)
0
Jak mogłem o tym zapomnieć :D "... Będąc taką maszyną do strzelania bramek jaką jest Cristiano Ronaldo nie można zostawić mu nawet kilkunastu centymetrów przestrzeni, ponieważ może po świetnym dryblingu zakończyć bramką swoją indywidualną akcję" xDD
32
A już dziś około godziny 22, Maciej Iwański:
"To jest absolutny top, fenomen wśród piłkarzy, myślę że nie ma i nie będzie piłkarza na poziomie Portugalczyka. On w każdym meczu robi różnicę, ma niewyobrażalny wpływ na grę Królewskich i bardzo często wygrywa im mecze w pojedynkę. W ostatnich tygodniach zanotował minimalny spadek formy, ale powrócił na swój niemożliwy dla innych poziom. Myślę, że ma bardzo realne szanse by doprowadzić swój fantastyczny zespół do kolejnej wygranej w Lidze Mistrzów."
#takbędzie :D
3
Myślę, że nie trafisz ani jednego z tych dwóch spotkań xD Co nie zmienia faktu, że życzę Ci wygranej z całego serca :D
0
W obu meczach 1X :D
3
Jak dla mnie stawianie na Barcę jutro jest mega ryzykowne i wstrzymałbym się od tego meczu bo my gramy z osłabioną obroną a u nich wracają Guedes, Kondogbia i Garay ;)
13
"Fani Espanyolu są ponad to" i dlatego ubliżają rodzinie Pique, rzucają przedmiotami w Cillessena XD Hipokryta...
1
No Panowie i Panie, to teraz trzymajmy kciuki za Valencie :)
0
Nie odpowiada ale nie można tego używać jako wymówki bo oni mają te same warunki. Proste.
0
Nie mówię tu o ryzykowaniu tylko nie przesadzaniu ze składem, pokorze tutejszych użytkowników i naszej słabej grze. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
2
XD Ernesto kolejny raz przesadza ze składem w meczach na styku, gramy po prostu słabo, a Wy zwalacie na murawę :D Nie obraźcie się ale jesteście śmieszni bo przecież oni nie grają w innych warunkach co my. Kolejny sezon w którym sporej części użytkowników brakuje pokory.
9
Ciekawi mnie teraz opinia tych wszystkich tutaj którzy dopisywali nam 3 punkty przed meczem ;)
5
Pierwsze ostrzeżenie, żeby wziąć się za grę
0
Leoś grzej się bo już pora.
0
A w Hiszpanii przypadkiem 4 pierwsze drużyny nie awansują bezpośrednio?
0
Asensio w fifie ma wyższą ocenę od Umtitiego? XDDDDDD
0
Nie no z całym szacunkiem do Villarealu ale nie wierzę w to, żeby Real do końca sezonu gubił punkt w taki sposób a Villareal nagle zaczął wygrywać mecz za meczem.
6
Plan na ideał jutrzejszego dnia w kwestii sportowej:
> Wygrywamy z Espanyolem
> Kończymy bez kontuzji
> Valencia urywa punkty Atletico
> Mamy 13/14 punktów przewagi nad drugą drużyną La Liga
Oby jutro wieczorem tak było :D Dobranoc Wam :D
1
Coś mnie ominęło na początku drugiej połowy, że doliczone aż 5 minut?