rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
A żeby Hiszpania im wpier*oliła tak z 4/5-0 i skończył się zachwyt każdego nad tym pajacem bo rzygam tym jak pewnie spora grupa osób. Poza tym patrzenie na boiskową agonię Portugalczyków byłoby czystą przyjemnością, po tym w jaki sposób sięgnęli po ME przy okazji eliminując nas.
0
1X i +1,5 niestety
0
I prawdopodobnie jeden błąd, jak zwykle... Niech to ch*j
0
Maroko-Iran: 1X oraz +1,5
Ostatni mecz na kuponie, co myślicie?
0
Dzięki :D
0
Witam. Pytanie do osób zajmujących/interesujących się muzyką. Znacie jakieś godne polecenia programy, w których można tworzyć własne podkłady? Nie chodzi mi tu o jakieś symulatory pianina tylko o programiki w których można stworzyć coś co wpadnie w ucho takiemu hobbiście jak mi.
3
Corona Extra
0
Może dla tego bezmózga takie wejścia są na porządku dziennym- OK, ale robienie komuś krzywdy i śmianie się chwile po takim zdarzeniu jest prostackie i żenujące.
3
Kto jak kto ale Żydzi coś o tym wiedzą.
0
Tak jak napisałeś, około 25 mln ;)
0
Zdarzenia z meczu Lecha z Legią będą rozliczane jako zwrot?
4
Świetna inicjatywa z tym artykułem, dzięki :)
0
Cyrk- moim zdaniem sprzedany mecz
0
Zakładał ktoś konto przez neta w buku Milenium? Jeśli tak to można tam wysyłając skan dowodu zamazać zdjęcie, podpis itp. tak jak w Fortunie?
1
Owszem, pomimo że nie znoszę Legii tak to wyszło im mistrzowsko
0
Tytuł tytułem- stosują dwie nazwy, mianowicie BF 2018 bądź BF V więc ciężko stwierdzić :)
0
Do fanów BF'a :D Jak myślicie, w jakich ramach czasowych zostanie umieszczony nadchodzący BF? II wojna światowa? Współczesność? A może czeka nas jakaś niespodzianka? Co myślicie na ten temat? :D
0
Nie oglądałem meczu, co takiego zrobili kibice Arki, że aż takie rozbieżności w karach?
1
Już tak na chłodno, czy Wy też mieliście wrażenie, że Roberto uderzył Marcelo w rękę/bark a nie w twarz? Oglądając mecz odniosłem właśnie takie wrażenie, i jeśli ktoś ma powtórkę tej sytuacji z przybliżenia to mógłby się nią podzielić?
2
Obczajcie zachowanie CR po sytuacji z czerwoną kartką xD
2
Wypłać 90
2
I teraz pytanie- dało się tym przeciętniakom strzelić u nich jedną bramkę? Dało się, tylko wymagało to odrobiny zaangażowania.
0
Ja bym wypłacił. Za dużo juz tych jednych błędów a w dzisiejszym meczu typuję remis.
0
Można posiadać konto na więcej niż jednym bukmacherze internetowym?
0
Po prostu zapytałem. Czy to musi być z tym związane?
0
Z Legii i Jagi też się tak śmiałeś jak dostawali oklep w Poznaniu?
0
Ja byłem.
0
Taki sam :D
0
Nie no to są jakieś żarty chyba. Tylko postawiłem w koszu, że drużyna nie przegra 14 punktami drugiej połowy i nagle zaraz po zaakceptowaniu drużyna rzuca 1 (słownie: JEDEN) punkt w ciągu sześciu minut gry. Chyba czas skończyć z obstawianiem.
0
Zapewne gdzieś około południa.