15

A żeby Hiszpania im wpier*oliła tak z 4/5-0 i skończył się zachwyt każdego nad tym pajacem bo rzygam tym jak pewnie spora grupa osób. Poza tym patrzenie na boiskową agonię Portugalczyków byłoby czystą przyjemnością, po tym w jaki sposób sięgnęli po ME przy okazji eliminując nas.

0

1X i +1,5 niestety

0

I prawdopodobnie jeden błąd, jak zwykle... Niech to ch*j

0

Maroko-Iran: 1X oraz +1,5
Ostatni mecz na kuponie, co myślicie?

0

Dzięki :D

0

Witam. Pytanie do osób zajmujących/interesujących się muzyką. Znacie jakieś godne polecenia programy, w których można tworzyć własne podkłady? Nie chodzi mi tu o jakieś symulatory pianina tylko o programiki w których można stworzyć coś co wpadnie w ucho takiemu hobbiście jak mi.

3

Corona Extra

0

Może dla tego bezmózga takie wejścia są na porządku dziennym- OK, ale robienie komuś krzywdy i śmianie się chwile po takim zdarzeniu jest prostackie i żenujące.

3

Kto jak kto ale Żydzi coś o tym wiedzą.

0

Tak jak napisałeś, około 25 mln ;)

0

Zdarzenia z meczu Lecha z Legią będą rozliczane jako zwrot?

4

Świetna inicjatywa z tym artykułem, dzięki :)

0

Cyrk- moim zdaniem sprzedany mecz

0

Zakładał ktoś konto przez neta w buku Milenium? Jeśli tak to można tam wysyłając skan dowodu zamazać zdjęcie, podpis itp. tak jak w Fortunie?

1

Owszem, pomimo że nie znoszę Legii tak to wyszło im mistrzowsko

0

Tytuł tytułem- stosują dwie nazwy, mianowicie BF 2018 bądź BF V więc ciężko stwierdzić :)

0

Do fanów BF'a :D Jak myślicie, w jakich ramach czasowych zostanie umieszczony nadchodzący BF? II wojna światowa? Współczesność? A może czeka nas jakaś niespodzianka? Co myślicie na ten temat? :D

0

Nie oglądałem meczu, co takiego zrobili kibice Arki, że aż takie rozbieżności w karach?

1

Już tak na chłodno, czy Wy też mieliście wrażenie, że Roberto uderzył Marcelo w rękę/bark a nie w twarz? Oglądając mecz odniosłem właśnie takie wrażenie, i jeśli ktoś ma powtórkę tej sytuacji z przybliżenia to mógłby się nią podzielić?

2

Obczajcie zachowanie CR po sytuacji z czerwoną kartką xD

2

Wypłać 90

2

I teraz pytanie- dało się tym przeciętniakom strzelić u nich jedną bramkę? Dało się, tylko wymagało to odrobiny zaangażowania.

0

Ja bym wypłacił. Za dużo juz tych jednych błędów a w dzisiejszym meczu typuję remis.

0

Można posiadać konto na więcej niż jednym bukmacherze internetowym?

0

Po prostu zapytałem. Czy to musi być z tym związane?

0

Z Legii i Jagi też się tak śmiałeś jak dostawali oklep w Poznaniu?

0

Ja byłem.

0

Taki sam :D

0

Nie no to są jakieś żarty chyba. Tylko postawiłem w koszu, że drużyna nie przegra 14 punktami drugiej połowy i nagle zaraz po zaakceptowaniu drużyna rzuca 1 (słownie: JEDEN) punkt w ciągu sześciu minut gry. Chyba czas skończyć z obstawianiem.

0

Zapewne gdzieś około południa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?