rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak dla mnie wymęczony awans Anglii.
2
Na pewno top5 bo ciężko wybrać tego najlepszego. Np. po takim mundialu Janusze uznawaliby takiego Minę za top3. To tak nie działa :)
3
Za buractwo
3
Jprdl weźcie się ogarnijcie bo to już nudne.
0
Pewnie plota wyssana z palca, jednak mnie by bardzo ucieszył taki ruch. Ciekawe jest zachowanie większości komentujących- "półśrodek" "za słaby na Barce", a po meczu gdy PSG nas zjechało 4-0 większości tutaj marzył się Rabiot. Ot, jak czas zmienia poglądy i przekonania.
0
Jaki on jest drewniany :D
4
Że tak brzydko powiem- gó*wno. Porównywanie Francji z Argentyną to idiotyzm.
1
Pewna strona internetowa padła :D
3
Ja za to ogólnie jego kretyńskich i buraczanych zachowań, nie tylko w GD.
0
Sam się przekonasz- patrz obecne Mistrzostwa. Zarówno Argentyna jak i Portugalia były uzależnione od swoich gwiazd i efekt jest taki, że obie reprezentacji poleciały w 1/8. Teraz zobacz, że Chorwaci nie mają grajków z TOP5 w historii a grają fantastyczny turniej. Moim zdaniem drużyna zyska na odejściu gościa, który się pluł gdy ktoś mu nie wystawił piłki na pustaka.
0
Meczów Barcelony nie opuszczam, ponieważ kocham ten klub. Wkur*ia mnie patrzenie na to co robi Suarez ale nie przestanę przez to oglądać mojej ukochanej drużyny. Ominięcie innego meczu to zupełnie inna sytuacja.
1
Radość to za dużo powiedziane- uważam, że Real będzie bez niego o wiele mocniejszy nie zważając na to kto do nich przyjdzie.
7
Mnie jako kibica oglądającego większość spotkań La Ligi, niewyobrażalnie cieszy odejście Cristiano. Nareszcie skończy się patrzenie na wymachiwanie tymi łapkami co mecz czy kładzenie się w polu karnym za każdym razem gdy tylko to było możliwe. Bardzo często omijałem fantastyczne mecze typu Sevilla-Real właśnie ze względu na tego pajaca i to w jaki sposób wymuszał faule, jak się zachowywał itp.
0
Nigdzie nie idzie, walczy o lepszy kontrakt i nagłówki gazet.
10
Też uważam, że nigdzie się nie wybiera. Jak dla mnie to tylko żenująca sztuczka marketingowa.
0
Czy ktoś tutaj podziela moją opinię, że ten przypuszczalny transfer Cristiano do Juve to kolejna zagrywka jego oraz jego agenta, a ostatecznie zostanie w Madrycie po to, żeby mówiło się o nim jeszcze więcej niż w tej chwili? Odpadł z MŚ to robi szopkę taką jak po swoim przejściu obok meczu finału LM. Jak dla mnie to wszystko jest zaplanowane a w dzień zakończenia Mistrzostw lub dzień później będzie wielkie bum w stylu: "Kocham Real i nigdy nie zamierzałem odchodzić", co okryje go szatą bohatera i zapewni miesiąc nagłówków w internecie oraz prasie. Jaka jest Wasza opinia?
6
Ten wychwalany pod niebiosa Urugwaj zaprezentował się wręcz beznadziejnie w porównaniu z jechaną przez każdego Argentyną. Ten sam przeciwnik zweryfikował jakość obu ekip. Polecam niektórym chociaż odrobinę wstrzymać się z oceną zanim zacznie się kogokolwiek krytykować.
0
My też mieliśmy kłopoty przed zakończonym ostatnio sezonem a zakończył się dubletem. Jak dla mnie jeśli odejdzie to tylko wyjdzie im na dobre- zejdzie presja, że gdy ktoś mu nie poda to na niego nakrzyczy. Co więcej będą grali bardziej jako zespół. Moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie- to Real utrzymuje Cristiano jako "wielkiego" a nie on Real.
2
Ja również :D
1
Mistrz :D
3
Zawiść wzrośnie gdy zacznie grać w Realu Madryt.
0
Wygrana Liga Europy, wicemistrz Hiszpanii, ogólnie dobry sezon, a gdyby do tego doszło Mistrzostwo Świata to czemu niby nie?
0
Wszyscy wiedzą, że wygra Ronaldo ale na ten moment, według tych kretyńskich kryteriów na podstawie których przyznawana jest ta śmieszna nagroda, powinno to wyglądać tak:
1. Griezmann
2. Ronaldo
3. Messi
Jeśli Mistrzostw nie wygra Francja bądź Brazylia, to oczywistym jest, że dadzą ZP żelkowi chociaż zastanawia mnie dlaczego nie wymienia się tu Modricia, który jeśli zajdzie daleko z reprezentacją powinien być głównym faworytem.
5
Najmilej przegrane 40zł w życiu :D
0
Na jakiej stronie?
2
Na Euro byli jeszcze słabsi.
2
Portugalia wygra te Mistrzostwa. Po tym co od kilku lat dzieje się w piłce nożnej a w szczególności ile szczęścia ma pewnie Portugalczyk, uważam taki scenariusz za bardzo prawdopodobny.
0
Przykre, ale prawdziwe.
8
Najbardziej niesprawiedliwym w tym wszystkim jest to, że po beznadziejnym meczu, Portugalia po bramce delfina awansuje dalej i wyeliminuje w ćwierćfinale Francję, która zapomni jak grać. Róbcie screeny.
0
Ofensywa wygrywa mecz, obrona turniej. Bardzo prawdziwe i ten mecz oraz postawa Argentyny jest idealnym tego odzwierciedleniem.