rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ktoś mi wyjaśni fenomen tego całego Kruszwila? Widziałem z nim jeden filmik gdzie robił kanapkę za kilkaset zł. Wydaje się być zarozumiałym pozerem, który chwali się pieniędzmi. Tymczasem na YouTubie sekcji "Na czasie" dwa z trzech filmików top3 jest z nim. Polski internet jest aż tak denny, że ludzie oglądają tego typu rzeczy czy o czymś nie wiem?
3
Śmieszkom z Karima nie było końca a obecnie jest liderem strzelców LaLiga xD
8
Ależ uczucie- jeśli Real nie wygra to świetna informacja dla mnie jako Cule, jesli wygra to dobra informacja dla mojego portfela :D
0
Ostatnie zdarzenie na kuponie: Real/+2,5. Co myślicie?
0
Nie no ten Jesus mnie doprowadza do szału. Co mam over to partoli każdą piłkę którą ma...
2
Cyrk, ale mówienie o porażce jakiegokolwiek BF'a jest trochę zabawne. Zdajesz sobie sprawę ile ludzi gra w każde wydanie i jakie pieniądze na tym koszą? OGROMNE. Ja osobiście też byłem sceptycznie nastawiony jednak oceniał będę po becie.
0
Marketing i opłacalność, nie logika.
0
Ale wiesz, że skoro Luce przyznano nagrodę dzisiaj to prawdopodobnie ZP otrzyma Ronaldo?
0
Bo u nich dostaniemy oklep.
1
Co? :D
0
Nie oglądałem ale ktoś wrzucał link do jego nurka w polu karnym. Za dużo się nie zmieniło jak widać. Z tego co widzę na Flashscore to miał asystę.
1
Najbardziej utalentowany boczny obrońca młodego pokolenia naszej ligi.
3
Dziwisz się? Skoro taki Kapica przekonuje na siłę w studiu innych, że CR jest najlepszym zawodnikiem w historii to chyba wyjaśnia obiektywność komentujących Serie A na antenie Eleven. Ronaldo to ich nowy pupilek w ich mniemaniu "najlepszej lidze świata".
4
Mam dziwne wrażenie, że możemy dziś być świadkami niespodzianki w meczu z Valladolid.
0
Kara za nieodpowiednie traktowanie zwierząt :D
0
U mnie Atalanta...
1
Co jak co ale jakość faktycznie świetna.
0
Zobacz moją odpowiedź do @dasouzar11. Tak czy inaczej już poprawiłem, żeby nikt się nie czepiał :)
1
Naucz się wyczuwać ironię a później poprawnie interpretuj to co ktoś ironicznie napisze :)
1
Chciałem nawiązać to intelektu osób piszące takie bzdury ale chyba faktycznie poprawię xD
3
Ale jak to? Przecież Messi jest słabszy od wielu, np. Maradony, za to Chrisztiano jest najlepszy w historii i nie można się z tym kłócić bo taka jest prawda i koniec.
0
Trochę śmiesznie się patrzy z dzisiejszej perspektywy na te zapewnienia Polsatu o profesjonalnych ekspertach itd. Rozumiem, że każdemu trzeba dać czas jednak ciężko będzie przetrwać czas, w którym LM nie wróci do C+ bądź nie zatrudnią faktycznie ludzi obiektywnych, znających się na piłce oraz umiejących dobrze się wysłowić. Nie mówiąc o oddawaniu emocji. Zobaczymy co będzie po kilku miesiącach, jednak teraz nie wygląda to za ciekawie.
0
Kane
0
Przy obecnej dyspozycji Suareza trochę zazdro patrzeć na to jak inni napastnicy potrafią się w taki sposób zachować polu karnym. Morales, Silva, dziś Rodrigo.
1
Luis spier...e każdą piłkę ale ch.j tam bo jestem nietykalny Suarez
0
? Po wyrażeniu mojej opinii na temat słabej gry mojej ukochanej drużyny mam iść na stronę rywala? Ochłoń
2
Może mam inne spojrzenie na piłkę ale kopanie w szerz boiska przez 45 minut mnie nie przekonuje. Jest to póki co nudna, pozbawiona pomysłu piłka i tyle.
1
0 chęci
0 polotu
0 świeżości
jakości i jakiegokolwiek pomysłu na grę też póki co nie widać
4
Sztuką było to spier....
9
Osobiście nie oglądam meczy Juve z wielu względów, tak czy inaczej temu arogantowi życzę jak najmniej bramek. Nic innego chyba nie nauczy go pokory i nie zmieni jego mniemania o sobie jako pępku świata.