6

Ktoś mi wyjaśni fenomen tego całego Kruszwila? Widziałem z nim jeden filmik gdzie robił kanapkę za kilkaset zł. Wydaje się być zarozumiałym pozerem, który chwali się pieniędzmi. Tymczasem na YouTubie sekcji "Na czasie" dwa z trzech filmików top3 jest z nim. Polski internet jest aż tak denny, że ludzie oglądają tego typu rzeczy czy o czymś nie wiem?

3

Śmieszkom z Karima nie było końca a obecnie jest liderem strzelców LaLiga xD

8

Ależ uczucie- jeśli Real nie wygra to świetna informacja dla mnie jako Cule, jesli wygra to dobra informacja dla mojego portfela :D

0

Ostatnie zdarzenie na kuponie: Real/+2,5. Co myślicie?

0

Nie no ten Jesus mnie doprowadza do szału. Co mam over to partoli każdą piłkę którą ma...

2

Cyrk, ale mówienie o porażce jakiegokolwiek BF'a jest trochę zabawne. Zdajesz sobie sprawę ile ludzi gra w każde wydanie i jakie pieniądze na tym koszą? OGROMNE. Ja osobiście też byłem sceptycznie nastawiony jednak oceniał będę po becie.

0

Marketing i opłacalność, nie logika.

0

Ale wiesz, że skoro Luce przyznano nagrodę dzisiaj to prawdopodobnie ZP otrzyma Ronaldo?

0

Bo u nich dostaniemy oklep.

1

Co? :D

0

Nie oglądałem ale ktoś wrzucał link do jego nurka w polu karnym. Za dużo się nie zmieniło jak widać. Z tego co widzę na Flashscore to miał asystę.

1

Najbardziej utalentowany boczny obrońca młodego pokolenia naszej ligi.

3

Dziwisz się? Skoro taki Kapica przekonuje na siłę w studiu innych, że CR jest najlepszym zawodnikiem w historii to chyba wyjaśnia obiektywność komentujących Serie A na antenie Eleven. Ronaldo to ich nowy pupilek w ich mniemaniu "najlepszej lidze świata".

4

Mam dziwne wrażenie, że możemy dziś być świadkami niespodzianki w meczu z Valladolid.

0

Kara za nieodpowiednie traktowanie zwierząt :D

0

U mnie Atalanta...

1

Co jak co ale jakość faktycznie świetna.

0

Zobacz moją odpowiedź do @dasouzar11. Tak czy inaczej już poprawiłem, żeby nikt się nie czepiał :)

1

Naucz się wyczuwać ironię a później poprawnie interpretuj to co ktoś ironicznie napisze :)

1

Chciałem nawiązać to intelektu osób piszące takie bzdury ale chyba faktycznie poprawię xD

3

Ale jak to? Przecież Messi jest słabszy od wielu, np. Maradony, za to Chrisztiano jest najlepszy w historii i nie można się z tym kłócić bo taka jest prawda i koniec.

0

Trochę śmiesznie się patrzy z dzisiejszej perspektywy na te zapewnienia Polsatu o profesjonalnych ekspertach itd. Rozumiem, że każdemu trzeba dać czas jednak ciężko będzie przetrwać czas, w którym LM nie wróci do C+ bądź nie zatrudnią faktycznie ludzi obiektywnych, znających się na piłce oraz umiejących dobrze się wysłowić. Nie mówiąc o oddawaniu emocji. Zobaczymy co będzie po kilku miesiącach, jednak teraz nie wygląda to za ciekawie.

0

Kane

0

Przy obecnej dyspozycji Suareza trochę zazdro patrzeć na to jak inni napastnicy potrafią się w taki sposób zachować polu karnym. Morales, Silva, dziś Rodrigo.

1

Luis spier...e każdą piłkę ale ch.j tam bo jestem nietykalny Suarez

0

? Po wyrażeniu mojej opinii na temat słabej gry mojej ukochanej drużyny mam iść na stronę rywala? Ochłoń

2

Może mam inne spojrzenie na piłkę ale kopanie w szerz boiska przez 45 minut mnie nie przekonuje. Jest to póki co nudna, pozbawiona pomysłu piłka i tyle.

1

0 chęci
0 polotu
0 świeżości
jakości i jakiegokolwiek pomysłu na grę też póki co nie widać

4

Sztuką było to spier....

9

Osobiście nie oglądam meczy Juve z wielu względów, tak czy inaczej temu arogantowi życzę jak najmniej bramek. Nic innego chyba nie nauczy go pokory i nie zmieni jego mniemania o sobie jako pępku świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?