0

Ciekawe co dziś będą mieli do powiedzenia trener i przedstawiciele naszej dzisiejszej pomocy

5

3.35 na Koguty w meczu z nami. Przynajmniej się coś zarobi.

1

Ale wiesz, że Real wygrał ligę 2 lata temu?

2

Przegrywaj 0-1 i zdejmij jedynego gościa, który walczył xD Każda kolejna decyzja śmieszniejsza od poprzedniej

0

Ciekawe ile będzie czekał z wpuszczeniem Messiego

0

A czy obecna forma Gerarda to nie ostateczność? xD

0

A jak nie mieć pretensji, że wystawia zawodników którzy grają katastrofę od kilku spotkań? Przecież obecność Gerarda czy wystawienie Sergiego w pomocy to jakieś nieporozumienia.

0

Belgowi można zarzucić wiele ale jeśli gra na swojej nominalnej pozycji nie popełnia takich baboli. Myślę, że na pewno nie byłoby gorzej.

0

Jego wina, że go wystawia.

0

Rozniesie Cię jak będziesz na to patrzył :P

7

Ciekawe ile jeszcze zapaleni obrońcy Valverde będą go bronić. Tu nie chodzi o to, że przegrywamy tylko w jaki sposób a to jest tylko i wyłącznie jego wina.

0

Płynność gry

0

Panie Ernesto, pożartowaliśmy a teraz wpuszczaj Leo i Sergio bo mecz sam się nie wygra

7

Bo jest. Gdybyśmy grali z kimś mocniejszym już by było 0-1

Edit: już byłoby 0-2

0

Williams 9 minuta

1

Zapewne skończy się tak, że Leo będzie musiał ratować wynik.

5

Tak zupełnie na chłodno chciałbym odnieść się do wczorajszego meczu, a raczej do tego, że dopiero wczoraj większość osób związanych z Barcą przestała bagatelizować nasze problemy. Owszem, bardzo szkoda pięciu punktów które nam uciekły jednak ja zauważam tu pozytyw- to dopiero początek sezonu i jakoś szczególnie nam to nie zaszkodziło. Do sedna- mamy problem, i to duży. Nie mówię o gubieniu punktów z średniakami czy jakimiś jaśkami, których powinniśmy klepać jak chcemy. Nasz problem ciągnie się już od początku pracy Ernesto. O ile na początku gra wyglądała w miarę przyzwoicie, tak z każdym miesiącem było gorzej i ta tendencja utrzymuje się do teraz. Zgadzam się z tym, że wyniki były na poziomie, jednak tak zachowawczy i naiwny styl boli mnie najbardziej jako kibica. W moich oczach ta drużyna jest po prostu słaba mentalnie, niezmotywowana, brak jej polotu i głodu gry. Jednak chciałbym skupić się na NAJWIĘKSZYM problemie. Ernesto nie jest złym trenerem, po prostu nie wyciąga żadnych wniosków ze swoich błędów. Żadnych. Pomijam już akcje takie jak ostatnio z "dogrywaniem" do połowy z Gironą bo to oczywiste- nawet ja oglądając mecz z ojcem, powiedziałem mu, że jeśli nie wpuści zaraz stopera to źle się to skończy i tak było. Zaraz ktoś zacznie mnie jechać tekstami "ekspert Rambli" ale taka jest prawda- w wielu tematach część z nas tutaj ma po prostu rację. Wracając- moim zdaniem nasza drużyna jest po prostu źle zarządzana taktycznie i mentalnie. Nawet za czasów gdy naszą drużynę prowadził (chwilowo) Jordi Roura widać było większe zaangażowanie. No sorry, ale zadowalać się 1-0 i podawać sobie piłkę tak po prostu to nie jest Barca. I to nie jest jeden mecz- to się ciągnie od dawna. Pada bramka na 1-0 i nagle Barcy odcina prąd albo po prostu takie są zalecenia, żeby się nie wysilać. Niektórzy tłumaczą to długim sezonem, jednak im od razu mówię, że da się zapie*dalać cały sezon. Liverpool. Da się? Da się? Wcześniej identycznie wyglądał Dortmund Kloppa. O ile bardzo szanuję pracę Valverde, tak jeśli nie zacznie logicznie myśleć, tak od następnego sezonu powinniśmy zastanawiać się nad zmianą trenera. Trzeba sobie to powiedzieć szczerze- w tak wielkim klubie nie można popełniać tak kuriozalnych decyzji czy prowadzić drużynę w tak zachowawczy sposób. Pozostaje nam czekać na to co będzie dalej jednak wydaje mi się, że nie zanosi się na poprawę, ponieważ te samy ww. błędy są powielane cały czas.

4

W sumie prawdziwe.

0

Moim zdaniem jeśli nie poprawimy swojej gry to od Tottenhamu zbierzemy oklep a w Valencii remis nie byłby złym wynikiem. Póki co jednak mamy mecz z Leganes, który bezwzględnie trzeba wygrać.

1

Valencie. Mega mnie ciekawi jak się zaprezentują.

0

Miej świadomość, że jeśli wynik byłby korzystny np. 2-0 to już po drugiej bramce będą sobie kopać byle dograć ten mecz. Przed nami maraton a druga sprawa jest taka, że Barca Valverde większość meczy przy dobrym wyniku po prostu odpuszcza.

0

Bardzo dziwnie dowiadywać się o składach na LM w godzinach 17.45-18, ale cóż... Takie czasy- kasa musi się zgadzać.

0

Ale przecież VAR zabija futbol. Pomimo mojej sympatii do The Reds, karny dla kogutów był ewidentny.

1

Ostatni raz na tych patałachów. Najśmieszniejsze jest to, że nam pewnie punkty urwią nawet będąc bez formy.

1

XD

0

Myślicie, że warto kupić "Kamikaze" Eminema?

0

Mi ta anulowana bramka uje*ała...

5

Chyba właśnie w tym celu został sprowadzony Lenglet. Powoli będzie zmieniał Gerarda.

0

Zauważ, że Messi jest młodszy o 2 lata i teoretycznie ma czas jeszcze to nadgonić.

2

Jakiś błąd artykule czy wśród najładniejszych bramek nie ma przewrotki Bale'a z finału LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?