rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe co dziś będą mieli do powiedzenia trener i przedstawiciele naszej dzisiejszej pomocy
5
3.35 na Koguty w meczu z nami. Przynajmniej się coś zarobi.
1
Ale wiesz, że Real wygrał ligę 2 lata temu?
2
Przegrywaj 0-1 i zdejmij jedynego gościa, który walczył xD Każda kolejna decyzja śmieszniejsza od poprzedniej
0
Ciekawe ile będzie czekał z wpuszczeniem Messiego
0
A czy obecna forma Gerarda to nie ostateczność? xD
0
A jak nie mieć pretensji, że wystawia zawodników którzy grają katastrofę od kilku spotkań? Przecież obecność Gerarda czy wystawienie Sergiego w pomocy to jakieś nieporozumienia.
0
Belgowi można zarzucić wiele ale jeśli gra na swojej nominalnej pozycji nie popełnia takich baboli. Myślę, że na pewno nie byłoby gorzej.
0
Jego wina, że go wystawia.
0
Rozniesie Cię jak będziesz na to patrzył :P
7
Ciekawe ile jeszcze zapaleni obrońcy Valverde będą go bronić. Tu nie chodzi o to, że przegrywamy tylko w jaki sposób a to jest tylko i wyłącznie jego wina.
0
Płynność gry
0
Panie Ernesto, pożartowaliśmy a teraz wpuszczaj Leo i Sergio bo mecz sam się nie wygra
7
Bo jest. Gdybyśmy grali z kimś mocniejszym już by było 0-1
Edit: już byłoby 0-2
0
Williams 9 minuta
1
Zapewne skończy się tak, że Leo będzie musiał ratować wynik.
5
Tak zupełnie na chłodno chciałbym odnieść się do wczorajszego meczu, a raczej do tego, że dopiero wczoraj większość osób związanych z Barcą przestała bagatelizować nasze problemy. Owszem, bardzo szkoda pięciu punktów które nam uciekły jednak ja zauważam tu pozytyw- to dopiero początek sezonu i jakoś szczególnie nam to nie zaszkodziło. Do sedna- mamy problem, i to duży. Nie mówię o gubieniu punktów z średniakami czy jakimiś jaśkami, których powinniśmy klepać jak chcemy. Nasz problem ciągnie się już od początku pracy Ernesto. O ile na początku gra wyglądała w miarę przyzwoicie, tak z każdym miesiącem było gorzej i ta tendencja utrzymuje się do teraz. Zgadzam się z tym, że wyniki były na poziomie, jednak tak zachowawczy i naiwny styl boli mnie najbardziej jako kibica. W moich oczach ta drużyna jest po prostu słaba mentalnie, niezmotywowana, brak jej polotu i głodu gry. Jednak chciałbym skupić się na NAJWIĘKSZYM problemie. Ernesto nie jest złym trenerem, po prostu nie wyciąga żadnych wniosków ze swoich błędów. Żadnych. Pomijam już akcje takie jak ostatnio z "dogrywaniem" do połowy z Gironą bo to oczywiste- nawet ja oglądając mecz z ojcem, powiedziałem mu, że jeśli nie wpuści zaraz stopera to źle się to skończy i tak było. Zaraz ktoś zacznie mnie jechać tekstami "ekspert Rambli" ale taka jest prawda- w wielu tematach część z nas tutaj ma po prostu rację. Wracając- moim zdaniem nasza drużyna jest po prostu źle zarządzana taktycznie i mentalnie. Nawet za czasów gdy naszą drużynę prowadził (chwilowo) Jordi Roura widać było większe zaangażowanie. No sorry, ale zadowalać się 1-0 i podawać sobie piłkę tak po prostu to nie jest Barca. I to nie jest jeden mecz- to się ciągnie od dawna. Pada bramka na 1-0 i nagle Barcy odcina prąd albo po prostu takie są zalecenia, żeby się nie wysilać. Niektórzy tłumaczą to długim sezonem, jednak im od razu mówię, że da się zapie*dalać cały sezon. Liverpool. Da się? Da się? Wcześniej identycznie wyglądał Dortmund Kloppa. O ile bardzo szanuję pracę Valverde, tak jeśli nie zacznie logicznie myśleć, tak od następnego sezonu powinniśmy zastanawiać się nad zmianą trenera. Trzeba sobie to powiedzieć szczerze- w tak wielkim klubie nie można popełniać tak kuriozalnych decyzji czy prowadzić drużynę w tak zachowawczy sposób. Pozostaje nam czekać na to co będzie dalej jednak wydaje mi się, że nie zanosi się na poprawę, ponieważ te samy ww. błędy są powielane cały czas.
4
W sumie prawdziwe.
0
Moim zdaniem jeśli nie poprawimy swojej gry to od Tottenhamu zbierzemy oklep a w Valencii remis nie byłby złym wynikiem. Póki co jednak mamy mecz z Leganes, który bezwzględnie trzeba wygrać.
1
Valencie. Mega mnie ciekawi jak się zaprezentują.
0
Miej świadomość, że jeśli wynik byłby korzystny np. 2-0 to już po drugiej bramce będą sobie kopać byle dograć ten mecz. Przed nami maraton a druga sprawa jest taka, że Barca Valverde większość meczy przy dobrym wyniku po prostu odpuszcza.
0
Bardzo dziwnie dowiadywać się o składach na LM w godzinach 17.45-18, ale cóż... Takie czasy- kasa musi się zgadzać.
0
Ale przecież VAR zabija futbol. Pomimo mojej sympatii do The Reds, karny dla kogutów był ewidentny.
1
Ostatni raz na tych patałachów. Najśmieszniejsze jest to, że nam pewnie punkty urwią nawet będąc bez formy.
1
XD
0
Myślicie, że warto kupić "Kamikaze" Eminema?
0
Mi ta anulowana bramka uje*ała...
5
Chyba właśnie w tym celu został sprowadzony Lenglet. Powoli będzie zmieniał Gerarda.
0
Zauważ, że Messi jest młodszy o 2 lata i teoretycznie ma czas jeszcze to nadgonić.
2
Jakiś błąd artykule czy wśród najładniejszych bramek nie ma przewrotki Bale'a z finału LM?