0

Ale dlaczego odmówił :D

0

O co chodzi?

0

Korzysta tu ktoś z Gamerhash? Faktyczne jest to bezpieczne? Jakie macie opinie?

0

Ze swoim czarcim szczęściem będą teraz denerwowali całe Włochy.

3

Pytanie do każdego z Was moi drodzy: Czy od kilku lat warto zaprzątać sobie głowę nagrodą, przez którą tak bardzo wrze internet? Mowa oczywiście o Złotej Piłce. Odbiegając od czysto piłkarskich umiejętności, które widzi każdy człowiek znający się na piłce, niezaślepiony w swojego ulubieńca; od kilku lat ta nagroda jest przejawem hipokryzji i wytworów mediów. W sprawie mediów, internetu każdy widzi co się dzieje i tego tłumaczyć chyba nie trzeba. A dlaczego hipokryzja? Otóż dlatego:

https://www.fcbarca.com/84281-sport-leo-messi-stracil-miejsce-na-podium-w-plebiscycie-zlotej-pilki.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
A szczególnie razi zdanie:

"Cristiano Ronaldo nadal pozostaje faworytem do otrzymania nagrody, a odpowiednio drugie i trzecie miejsce zajmują Luka Modrić i Kylian Mbappé"

Nie chodzi mi tutaj o Leo, który dla mnie jest najlepszym piłkarzem naszych czasów a możliwe też, że w historii. Chodzi mi tutaj o jawną niesprawiedliwość i policzek dla zawodników takich jak Varane czy Modrić.
Skoro aż tak bardzo wpychają Portugalczyka na pseudo "tron" piłkarski, to proszę bardzo- nikt im tego nie zabroni a ludzie i tak mają oczy i widzą co się dzieje, lecz
zastanawia pewna kwestia. Tłumaczą swoje zestawienia Ligą Mistrzów, dobrymi występami w tychże rozgrywkach itd. Osobiście nie zgadzam się z tym, ponieważ sam Real Madryt na obecną chwilę zdobył wyłącznie Ligę Mistrzów. Oczywiście dojdą do tego KMŚ oraz możliwe, że Superpuchar Europy.
W obecnej chwili ww. zawodnicy (Varane, Modrić) również mają w swoim dorobku Ligę Mistrzów a dodatkowo, odpowiednio: Mistrzostwo oraz wicemistrzostwo świata, a Chorwat zapracował na miano najlepszego piłkarza MŚ.

I teraz co moi drodzy? A to, że Portugalczyk ma mniejsze osiągnięcia od Francuza i Chorwata już w tej chwili, a Real Madryt ma w tym roku szanse na jeszcze 2 trofea, które zarówno Raphael jak i Luka prawdopodobnie zdobędą.

Sytuacja wyglądałaby następująco:

Cristiano: LM, król strzelców tych rozgrywek
Modrić: LM, wicemistrz świata, najlepszy zawodnik MŚ, (KMŚ, SE)
Varane: LM, mistrz świata, (KMŚ, SE)

Zabawny jest fakt, że Francuza nawet nie bierze się pod uwagę w tej (moim zdaniem) śmiesznej nagrodzie.

Spójrzmy teraz na indywidualne statystyki w ciągu całego roku. Portugalczyk nie ma jakiś z kosmosu, ba- indywidualnie lepsze bądź zbliżone mają chociażby Salah czy Messi. (nie sprawdzałem, jeśli ktoś może to niech podeśle w komentarzu). Nawet tutaj Portugalczyk nie góruje nad innymi zawodnikami.

Nie rozpisując się już więcej uważam, że jeśli Cristiano dostanie ww. nagrodę za rok 2018 będzie to istny skandal.

Podsumowując: zastanówcie się kochani, czy warto przejmować się Złotą Piłką.

Osobiście namawiałbym Was do cieszenia się życiem w czasach gry małego Argentyńczyka i podziwianiem tego co robi na boisku w każdym meczu, a tego typu nagrody pozostawienie w otchłani "piłkarskiego" świata.

0

X kur*a D

1

"Magic in the air"

0

Nie wiem jak reszta ale ja jestem wyluzowany. Po prostu napisałeś głupotę, więc nie dziw się, że ludzie na to reagują.

0

Piszesz bzdury to Ci odpowiadają.

0

No nie powiedziałbym.

9

Żenua, z Argentyną karny wprowadził ich w mecz, dzisiaj swojak i wątpliwy karny znowu im ustawia spotkanie.

0

Jak ktoś symuluje cały mecz to by nie wystarczyło.

0

Ta bramka pokazuje jak bardzo potrzebne są zmiany w przepisach bądź ich doprecyzowanie. Przecież to jest śmiech na sali, że sytuacja w której zawodnik sam się kładzie a wystarczy, że zostanie draśnięty jest uznawana za faul. Do tego jak widać powinno się też sprawdzać wątpliwe faule nie tylko w polu karnym.

6

Jaka piz*a z tego Griezmanna

0

Coutinho- większość czasu w podobnej strefie boiska oraz zbliżona charakterystyka.

0

Chyba Lopetegui :d

0

Powiedział "złota piłka"

5

"Messi kontrowersyjny wybór na ZP cztery lata temu" xDDDD

1

Co ten Laskowski o naszej czarnej perle?

0

Być może ale co mają powiedzieć skoro PSG i tak nie sprzeda Neymara?

0

Zastanawia mnie jedna rzecz. Jedyna różnica między Alissonem a Cillesenem jest taka, że Jasper gra u nas i jest skazany na ławkę a w niczym nie jest gorszy od Brazylijczyka. Z kolei za jednego daje się 60 a za drugiego max 10- dla mnie to chore.

0

Otóż to, co więcej tacy ludzie wypowiadają się w internecie szerząc swoje mądrości a inni wierzą w takie rzeczy.

9

Messi jest srebrnym medalistą MŚ a i tak ludzie po nim jadą, że ma wywalone na reprezentację.

0

Efekt Cristiano?

1

Bo jest.

0

Po finał Anglio!

2

"Cristiano ewoluował, dojrzał; teraz on jest najlepszy" - zakładam, że coś w tym rodzaju.

0

Cakir sędziuje. Kontrowersyjny karny na Modriciu pewny.

7

Przecież on już ją wygrał. LM+ ten cały szum z transferem mu to zagwarantowały.

0

Na tle takiego Chievo, Sassuolo, Benevento itp. dobrze grali nawet bez niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?