rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale dlaczego odmówił :D
0
O co chodzi?
0
Korzysta tu ktoś z Gamerhash? Faktyczne jest to bezpieczne? Jakie macie opinie?
0
Ze swoim czarcim szczęściem będą teraz denerwowali całe Włochy.
3
Pytanie do każdego z Was moi drodzy: Czy od kilku lat warto zaprzątać sobie głowę nagrodą, przez którą tak bardzo wrze internet? Mowa oczywiście o Złotej Piłce. Odbiegając od czysto piłkarskich umiejętności, które widzi każdy człowiek znający się na piłce, niezaślepiony w swojego ulubieńca; od kilku lat ta nagroda jest przejawem hipokryzji i wytworów mediów. W sprawie mediów, internetu każdy widzi co się dzieje i tego tłumaczyć chyba nie trzeba. A dlaczego hipokryzja? Otóż dlatego:
https://www.fcbarca.com/84281-sport-leo-messi-stracil-miejsce-na-podium-w-plebiscycie-zlotej-pilki.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
A szczególnie razi zdanie:
"Cristiano Ronaldo nadal pozostaje faworytem do otrzymania nagrody, a odpowiednio drugie i trzecie miejsce zajmują Luka Modrić i Kylian Mbappé"
Nie chodzi mi tutaj o Leo, który dla mnie jest najlepszym piłkarzem naszych czasów a możliwe też, że w historii. Chodzi mi tutaj o jawną niesprawiedliwość i policzek dla zawodników takich jak Varane czy Modrić.
Skoro aż tak bardzo wpychają Portugalczyka na pseudo "tron" piłkarski, to proszę bardzo- nikt im tego nie zabroni a ludzie i tak mają oczy i widzą co się dzieje, lecz
zastanawia pewna kwestia. Tłumaczą swoje zestawienia Ligą Mistrzów, dobrymi występami w tychże rozgrywkach itd. Osobiście nie zgadzam się z tym, ponieważ sam Real Madryt na obecną chwilę zdobył wyłącznie Ligę Mistrzów. Oczywiście dojdą do tego KMŚ oraz możliwe, że Superpuchar Europy.
W obecnej chwili ww. zawodnicy (Varane, Modrić) również mają w swoim dorobku Ligę Mistrzów a dodatkowo, odpowiednio: Mistrzostwo oraz wicemistrzostwo świata, a Chorwat zapracował na miano najlepszego piłkarza MŚ.
I teraz co moi drodzy? A to, że Portugalczyk ma mniejsze osiągnięcia od Francuza i Chorwata już w tej chwili, a Real Madryt ma w tym roku szanse na jeszcze 2 trofea, które zarówno Raphael jak i Luka prawdopodobnie zdobędą.
Sytuacja wyglądałaby następująco:
Cristiano: LM, król strzelców tych rozgrywek
Modrić: LM, wicemistrz świata, najlepszy zawodnik MŚ, (KMŚ, SE)
Varane: LM, mistrz świata, (KMŚ, SE)
Zabawny jest fakt, że Francuza nawet nie bierze się pod uwagę w tej (moim zdaniem) śmiesznej nagrodzie.
Spójrzmy teraz na indywidualne statystyki w ciągu całego roku. Portugalczyk nie ma jakiś z kosmosu, ba- indywidualnie lepsze bądź zbliżone mają chociażby Salah czy Messi. (nie sprawdzałem, jeśli ktoś może to niech podeśle w komentarzu). Nawet tutaj Portugalczyk nie góruje nad innymi zawodnikami.
Nie rozpisując się już więcej uważam, że jeśli Cristiano dostanie ww. nagrodę za rok 2018 będzie to istny skandal.
Podsumowując: zastanówcie się kochani, czy warto przejmować się Złotą Piłką.
Osobiście namawiałbym Was do cieszenia się życiem w czasach gry małego Argentyńczyka i podziwianiem tego co robi na boisku w każdym meczu, a tego typu nagrody pozostawienie w otchłani "piłkarskiego" świata.
0
X kur*a D
1
"Magic in the air"
0
Nie wiem jak reszta ale ja jestem wyluzowany. Po prostu napisałeś głupotę, więc nie dziw się, że ludzie na to reagują.
0
Piszesz bzdury to Ci odpowiadają.
0
No nie powiedziałbym.
9
Żenua, z Argentyną karny wprowadził ich w mecz, dzisiaj swojak i wątpliwy karny znowu im ustawia spotkanie.
0
Jak ktoś symuluje cały mecz to by nie wystarczyło.
0
Ta bramka pokazuje jak bardzo potrzebne są zmiany w przepisach bądź ich doprecyzowanie. Przecież to jest śmiech na sali, że sytuacja w której zawodnik sam się kładzie a wystarczy, że zostanie draśnięty jest uznawana za faul. Do tego jak widać powinno się też sprawdzać wątpliwe faule nie tylko w polu karnym.
6
Jaka piz*a z tego Griezmanna
0
Coutinho- większość czasu w podobnej strefie boiska oraz zbliżona charakterystyka.
0
Chyba Lopetegui :d
0
Powiedział "złota piłka"
5
"Messi kontrowersyjny wybór na ZP cztery lata temu" xDDDD
1
Co ten Laskowski o naszej czarnej perle?
0
Być może ale co mają powiedzieć skoro PSG i tak nie sprzeda Neymara?
0
Zastanawia mnie jedna rzecz. Jedyna różnica między Alissonem a Cillesenem jest taka, że Jasper gra u nas i jest skazany na ławkę a w niczym nie jest gorszy od Brazylijczyka. Z kolei za jednego daje się 60 a za drugiego max 10- dla mnie to chore.
0
Otóż to, co więcej tacy ludzie wypowiadają się w internecie szerząc swoje mądrości a inni wierzą w takie rzeczy.
9
Messi jest srebrnym medalistą MŚ a i tak ludzie po nim jadą, że ma wywalone na reprezentację.
0
Efekt Cristiano?
1
Bo jest.
0
Po finał Anglio!
2
"Cristiano ewoluował, dojrzał; teraz on jest najlepszy" - zakładam, że coś w tym rodzaju.
0
Cakir sędziuje. Kontrowersyjny karny na Modriciu pewny.
7
Przecież on już ją wygrał. LM+ ten cały szum z transferem mu to zagwarantowały.
0
Na tle takiego Chievo, Sassuolo, Benevento itp. dobrze grali nawet bez niego.