rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gdzie jesteście obrońcy stylu Valverde? Gdzie się pytam?
0
Te same błędy trzeci mecz z rzędu...
0
Sęk w tym, że dzisiaj będzie ciężko o tyle sytuacji.
7
Brak słów co teraz odwalił
0
Też myślałem nad postawieniem na zwycięstwo Realu w LM. Tylko to im zostało więc oczywiste, że będą grali na maxa.
0
"Messi dziś nie przyćmił fenomenalnego meczu Cristiano Ronaldo i jego przepięknej bramki, której nikt inny by nie zdobył" ~ Żewłakow, 22-22.30
0
Zapewne wejdzie, mi tak nieoficjalnie też częściej wchodziły niż nie, pierwsze z oficjalnych też weszły ale z czasem coraz gorzej. Ostatnio jakieś drobne wpadają tak hobbystycznie ale lepiej się nie wciągać :)
0
Proponuję mieć swoje zdanie i się tego trzymać a nie reagować na opinię innych ludzi :)
19
Jestem zdania, że nie rozbija się cudzych związków.
11
Chyba chodziło mu o pierwszy mecz, w którym gniotła i to bardzo.
0
My na wyjazdach gramy słabo a Sevilla u siebie bardzo dobrze.
0
O 12 minut za późno.
1
Nikogo ale krytykować za brak zaangażowania i niechlujne podejście trzeba.
0
Podziwiam, że stawiasz na takie mecze Barcy. Bez dwóch najlepszych piłkarzy, z mocnym przeciwnikiem. W razie porażki podwójny smutek dlatego za jakieś drobne warto grać przeciwko Barcelonie w takich meczach ;)
0
A co to ma do rzeczy?
0
Nic nie jest pewne dopóki Barcelona matematycznie nie będzie mistrzem.
0
Ty się martw, żeby nam przypadkiem mistrzostwo nie uciekło.
5
"Pamiętajmy, że Cristiano Ronaldo dzisiaj nie zagrał"
"Trzeba mieć na uwadze, że Real Madryt..." itp. :D
0
Czy ktoś z tutaj obecnych oprócz mnie też uważa, że kwestia mistrzostwa cały czas pozostaje otwarta? Dzisiaj mecz z Sevillą, potem ciężkie z Valencią i Realem (oba u siebie), wyjazd do Vigo, i wyjazdy do walczących o utrzymanie Levante i Depor. Moim zdaniem pomimo świetnej sytuacji możemy mieć ogromne problemy z wygraniem LL. A jak Wy podchodzicie do końcówki sezonu LL?
3
Mistrzostwo :D
0
Po to, że obie bramki ze spalonego byłyby dzisiaj uznane i to byłby delikatny skandal. A tak uznali tylko jedną nieprawidłową co i tak pokazuje, że trzeba jeszcze coś z tym robić w kierunku poprawienia.
0
Bałbym się stawiać na Barcę jutro bo Sevilla podbudowana przejściem ManU, my bez naszego mózgu jakim jest Sergio, możliwe że Leo zacznie na ławce... Sam nie wiem chociaż z drugiej strony Sevilla już we wtorek ma mecz z Bayernem więc ciężko wyczuć jakim wyjdą nastawieniem. Ominąłbym nasz mecz.
1
"Siedem"
0
Czasami mam wrażenie, że zawodnicy mają nakazane, żeby grać nam na nerwach XD Ostatni mecz na kuponie- postawione na Eisbaren a tu taka końcówka 3 tercji... https://www.flashscore.pl/mecz/8Gx3HH8T/#szczegoly-meczu
2
Podejrzewam, że Cristiano nie miałby nic przeciwko :D
4
Nie no co Wy z nim macie? Ciągle ten sam temat. Też go nie lubię ale bez przesady. Kur*a... Messi w Kanadyjce LaLigi ma 12 punktów przewagi a Was tak bolą te bramki? Gówno dają te jego bramki skoro i tak raczej nie zdobędą mistrzostwa.
1
Dlaczego? Nikt nie odmawia mu liczb jakie wykręca tylko śmiejemy się z tego, że masa ludzi określa go mianem geniusza bądź najlepszego w historii piłki nożnej co samo w sobie cały czas jest śmieszne oraz z jego arogancji i mniemania o swojej wyższości nad innymi.
2
Raz już mieliśmy 12 punktów przewagi (wtedy nad Realem) i mistrzostwo wywalczyliśmy dopiero w ostatniej kolejce więc proponuję zachować spokój i oczekiwać na kolejne dobre wyniki a nie przypisywać nam już mistrzostwo.
0
To może przed meczami podzielisz się z nami tym co warto stawiać.
0
Komentarz usunięty