rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty tak serio? :v Ja rozumiem, że im kibicujesz ale weź trochę się zastanów co Ty piszesz albo dokształć się w kwestii przepisów piłki nożnej.
4
Ale drukują ligę tej Legii...
3
Przecież w tę statystykę wliczane są też ostatnie mecze poprzedniego sezonu LL więc troszkę Ci nie wyszło śmieszkowanie :D
0
Orientuje się może ktoś kiedy powinien wskoczyć zwrot za mecz Piasta z Górnikiem?
1
Obie drużyny strzelą bramkę :)
1
Ciężko powiedzieć ale myślę, że można się ich doszukiwać w jeszcze niedoświadczonym Thomasie i ewentualnie Vrsalijko :)
1
Na obecną chwilę 7,33 i myślałem nad zagraniem za 10zł ;)
0
Co myślicie o takim kuponiku:
Valencia-Betis -4,5
Barca-Atleti BTTS
Milan-Inter 1X
Udinese-Fiorentina pierwsza połowa lub koniec - X
Legia-Lech 1X
0
Wie ktoś jak na fortunie rozliczą ten mecz Piasta z Górnikiem?
1
Pytałem bo już mam postawione +1,5 i się trochę obawiam tego meczu :D
4
Myślicie, że +1,5 bramki w meczu Lazio-Juve wejdzie?
0
Nie rozumiem ludzi, którzy chcąc być śmieszni piszą takie debilne złośliwości.
0
Ja na szybko postawiłem +1,5 w całym meczu chociaż nie polecam bo kurs niski a może być równie dobrze 0-0 :D
0
1:1
1
Bo zawsze tak było.
1
I dziwić się, że cała Polska oprócz stolicy nie lubi Legii. Jak dla mnie bramka Frankowskiego prawidłowa chociaż obejrzałbym jeszcze jedną powtórkę dla pewności.
1
Co ten Banega dzisiaj odwala to jest jakiś sabotaż.
4
Banega niczym Lo Celso w PSG :D
0
Ja wiem coś tylko o jakimś wywiadzie, w którym Simeone przyznał, że nie chce kolejnego sezonu Torresa w Atletico. Nie wiem czy dokładnie tak to wyraził ale mniej więcej o to chodziło.
1
Kto twierdził, że ich rozniesiemy? Przecież to niedorzeczne.
0
Powiem Ci, że oglądałem drugą połowę ostatniego meczu Leganes i również grają tragicznie.
1
Troszkę żałośni są xD Jak napisał @MatiFCB2000 sprowadziliśmy właśnie jeszcze tych ważnych zawodników a poza tym Cou jest z nami od niedawna a Ousmanne miał poważną kontuję więc pisanie przez nich takich rzeczy powinniśmy tylko kwitować uśmiechem i nie zwracać uwagi na ich szczekanie przeciwko nam :)
6
Przecież ma rację. Na dzisiejszy mecz patrzyło się o wiele przyjemniej.
21
My wydaliśmy prawie 300 i wciąż liczymy na to, że Messi coś wyczaruje więc też nieciekawie.
1
Patrzę na drugą połowę meczu i to Leganes jest po prostu tragiczne. Nie wiem jak wyglądała pierwsza połowa ale w drugiej to aż żal patrzeć na ich "grę".
1
Ja wiem, że w Realu kilka kontuzji i ich gwiazdeczka ma wolne ale bez przesady- Leganes aż tak łatwo się po nich nie przejedzie :D A tak serio to jakieś 1-3 obstawiam. Bez swojej gwiazdy grają lepiej niż z nim.
0
Nie ważne jak, ważne że stwarzali zagrożenie i to ogromne- już w pierwszej połowie mogliśmy przegrywać 2-0.
0
A uważasz, że każdy z innych wykorzystałby tę sytuację? Poza tym to właśnie Messi stwarzał największe zagrożenie (chociaż i tak nie jakieś ogromne). Leo razem z Iniestą dzisiaj od nas najlepsi.
1
Myślę, że ten mecz dobitnie pokazał niektórym tutaj, że miejsce Paulinho jest na ławce. Sam wynik lepszy niż gra i trzeba się cieszyć, że nie przegraliśmy bo patrząc na przebieg meczu, zasłużyliśmy na porażkę. Podawanie sobie wszerz boiska przez większość meczu nie będzie skutkowało pokonywaniem mocnych drużyn- niestety. Całe szczęście, że mamy jeszcze Messiego.
0
Szczerze wątpię. Mocny rywal, nasza gra ostatnio nie porywa i co najważniejsze- to ostatni mecz na kuponie więc raczej nie wygramy.