0

Ty tak serio? :v Ja rozumiem, że im kibicujesz ale weź trochę się zastanów co Ty piszesz albo dokształć się w kwestii przepisów piłki nożnej.

4

Ale drukują ligę tej Legii...

3

Przecież w tę statystykę wliczane są też ostatnie mecze poprzedniego sezonu LL więc troszkę Ci nie wyszło śmieszkowanie :D

0

Orientuje się może ktoś kiedy powinien wskoczyć zwrot za mecz Piasta z Górnikiem?

1

Obie drużyny strzelą bramkę :)

1

Ciężko powiedzieć ale myślę, że można się ich doszukiwać w jeszcze niedoświadczonym Thomasie i ewentualnie Vrsalijko :)

1

Na obecną chwilę 7,33 i myślałem nad zagraniem za 10zł ;)

0

Co myślicie o takim kuponiku:

Valencia-Betis -4,5
Barca-Atleti BTTS
Milan-Inter 1X
Udinese-Fiorentina pierwsza połowa lub koniec - X
Legia-Lech 1X

0

Wie ktoś jak na fortunie rozliczą ten mecz Piasta z Górnikiem?

1

Pytałem bo już mam postawione +1,5 i się trochę obawiam tego meczu :D

4

Myślicie, że +1,5 bramki w meczu Lazio-Juve wejdzie?

0

Nie rozumiem ludzi, którzy chcąc być śmieszni piszą takie debilne złośliwości.

0

Ja na szybko postawiłem +1,5 w całym meczu chociaż nie polecam bo kurs niski a może być równie dobrze 0-0 :D

0

1:1

1

Bo zawsze tak było.

1

I dziwić się, że cała Polska oprócz stolicy nie lubi Legii. Jak dla mnie bramka Frankowskiego prawidłowa chociaż obejrzałbym jeszcze jedną powtórkę dla pewności.

1

Co ten Banega dzisiaj odwala to jest jakiś sabotaż.

4

Banega niczym Lo Celso w PSG :D

0

Ja wiem coś tylko o jakimś wywiadzie, w którym Simeone przyznał, że nie chce kolejnego sezonu Torresa w Atletico. Nie wiem czy dokładnie tak to wyraził ale mniej więcej o to chodziło.

1

Kto twierdził, że ich rozniesiemy? Przecież to niedorzeczne.

0

Powiem Ci, że oglądałem drugą połowę ostatniego meczu Leganes i również grają tragicznie.

1

Troszkę żałośni są xD Jak napisał @MatiFCB2000 sprowadziliśmy właśnie jeszcze tych ważnych zawodników a poza tym Cou jest z nami od niedawna a Ousmanne miał poważną kontuję więc pisanie przez nich takich rzeczy powinniśmy tylko kwitować uśmiechem i nie zwracać uwagi na ich szczekanie przeciwko nam :)

6

Przecież ma rację. Na dzisiejszy mecz patrzyło się o wiele przyjemniej.

21

My wydaliśmy prawie 300 i wciąż liczymy na to, że Messi coś wyczaruje więc też nieciekawie.

1

Patrzę na drugą połowę meczu i to Leganes jest po prostu tragiczne. Nie wiem jak wyglądała pierwsza połowa ale w drugiej to aż żal patrzeć na ich "grę".

1

Ja wiem, że w Realu kilka kontuzji i ich gwiazdeczka ma wolne ale bez przesady- Leganes aż tak łatwo się po nich nie przejedzie :D A tak serio to jakieś 1-3 obstawiam. Bez swojej gwiazdy grają lepiej niż z nim.

0

Nie ważne jak, ważne że stwarzali zagrożenie i to ogromne- już w pierwszej połowie mogliśmy przegrywać 2-0.

0

A uważasz, że każdy z innych wykorzystałby tę sytuację? Poza tym to właśnie Messi stwarzał największe zagrożenie (chociaż i tak nie jakieś ogromne). Leo razem z Iniestą dzisiaj od nas najlepsi.

1

Myślę, że ten mecz dobitnie pokazał niektórym tutaj, że miejsce Paulinho jest na ławce. Sam wynik lepszy niż gra i trzeba się cieszyć, że nie przegraliśmy bo patrząc na przebieg meczu, zasłużyliśmy na porażkę. Podawanie sobie wszerz boiska przez większość meczu nie będzie skutkowało pokonywaniem mocnych drużyn- niestety. Całe szczęście, że mamy jeszcze Messiego.

0

Szczerze wątpię. Mocny rywal, nasza gra ostatnio nie porywa i co najważniejsze- to ostatni mecz na kuponie więc raczej nie wygramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?