rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Salah świetna forma ale nie ma polotu do KdB jeśli chodzi o samą jakość, wszechstronność i regularność a co dopiero do CR, o Messim nie wspominając. Co nie zmienia faktu, że faktycznie w tym roku jest świetny.
3
Juve ostatnie na kuponie. Stawiajcie domy na 1X :D
17
A ja najpierw chciałbym przejść Romę i dopiero potem ewentualnie myśleć na kogo trafić.
0
Myślicie, że Zenit da radę wcisnąć na 2-1? :D
2
Narazie nigdzie nie awansowalismy... Odrobinę pokory
1
Myślicie, że warto dzisiaj spróbować coś takiego?:
Roma-Szachtar- obie strzelą
ManU- Sevilla- awans United
Aston Villa-QPR- 1
0
Myślicie, że będą jeszcze bramki w Gdyni?
0
Raczej fortuna ale nie rób tego :D Szkoda kasy.
9
To, że skoro to Twój ostatni to uj*bie nam obu :D
0
Klasycznie jeden błąd po bramkach w 87 i 91 minucie... Do tych, którzy chcą zacząć grać zakłady bukmacherskie- nie róbcie tego, szkoda pieniędzy.
0
Dzięki :)
0
Pytanko- czy podwójna szansa w hokeju oznacza wynik pierwszej tercji lub koniec spotkania?
3
Wybacz, że wypowiadam się na Twoim przykładzie ale zastanawia mnie czy takie osoby jak Ty nie mają ani trochę szacunku do rywali? Gramy na wyjeździe z zespołem, który nam nie leży, bez najlepszego zawodnika i przed meczem LM a sporo osób myśli, że pykniemy im 3 bramki w pierwszej połowie. A potem jest płacz, że tracimy mistrzostwo, że sezon spisany na straty itd. Wybacz ale frustrują mnie takie wypowiedzi pełne pychy i przesadnej pewności siebie.
0
Wypłacić i za część pieniędzy postawić na to co stawiałeś na tym pierwotnym :) No chyba, że są to małe kwoty to nie ma sensu.
0
Jeśli grałeś przez neta i możesz wypłacić wcześniej to wypłać i zagaj za część wygranej :)
1
To, że patrzę realnie na piłkę to znaczy, że jestem złym kibicem? XD Ochłoń trochę :D Po prostu napisałem co uważam o dzisiejszym meczu i nie musisz się z tym zgadzać, a tym bardziej zarzucać mi jakim jestem kibicem.
14
Zadecydują Mistrzostwa Świata.
1
Czy tylko ja uważam, że dzisiaj możemy stracić punkty? Wszyscy nam przypisują 3pkt długo przed meczem a ja uważam, że będziemy mieli problemy i to spore. Malaga u siebie grała ostatnio z Sevillą, Valencią i Atleti i we wszystkich meczach przegrywali tylko jedną bramką a co więcej w meczu z Atleti dominowali i to znacznie. Do tego dochodzi brak Leo, bez którego w ostatnich dwóch kolejkach moglibyśmy nie zdobyć nawet trzech punktów. Co więcej, na tygodniu mamy mecz z Chelsea i oczywiste jest, że nie będziemy grali dzisiaj na 100%. Jak dla mnie szykuje się piekielnie ciężki i nudny mecz w którym zgubimy punkty. Jakie macie zdanie o tym meczu?
0
Im bliżej końca sezonu tym łatwiej traci się punkty z takimi drużynami. Uważam, że nawet z Leo mielibyśmy ogromne problemy.
0
Obym się mylił ale bez Leo w dzisiejszym meczu stawiałbym sztywny remis z Malagą. A z innych to myślałem o Sivassporze i Panathinaikos'ie ;) To pierwsze co mi się rzuciło w oczy ale jeszcze pewnie będą posty o typach więc wypatruj :D
0
Tam też ostatnio się nie popisał.
3
Komentarz usunięty
0
Jakieś kuponiki na dzisiaj? :D
1
Alves xD
4
I pomyśleć, że to P$G było typowane na głównego faworyta do wygrania LM :D Są tak słabi, że dla mnie to jest szok. Myślałem, że chociaż cokolwiek powalczą a oni nie istnieją.
0
Jak widzicie ilości bramek w dzisiejszych meczach LM? :)
1
Podwójna szansa (0-0) ostatnia na kuponie i gość oddaje strzał życia w 91 minucie... Klasycznie
0
A co myślisz o ManU? Teoretycznie powinni wygrać ale z drugiej strony Crystal musi łapać punkty.
0
Myślicie, że Celta dzisiaj wygra czy przeczuwacie jakąś niespodziankę?
0
Jakie polecacie słuchawki douszne w granicach 70-100 zł? Teraz miałem jakieś tańsze i po niecałych dwóch miesiącach już są problemy z odtwarzaniem. Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone to prosiłbym o radę :)