10

Salah świetna forma ale nie ma polotu do KdB jeśli chodzi o samą jakość, wszechstronność i regularność a co dopiero do CR, o Messim nie wspominając. Co nie zmienia faktu, że faktycznie w tym roku jest świetny.

3

Juve ostatnie na kuponie. Stawiajcie domy na 1X :D

17

A ja najpierw chciałbym przejść Romę i dopiero potem ewentualnie myśleć na kogo trafić.

0

Myślicie, że Zenit da radę wcisnąć na 2-1? :D

2

Narazie nigdzie nie awansowalismy... Odrobinę pokory

1

Myślicie, że warto dzisiaj spróbować coś takiego?:

Roma-Szachtar- obie strzelą
ManU- Sevilla- awans United
Aston Villa-QPR- 1

0

Myślicie, że będą jeszcze bramki w Gdyni?

0

Raczej fortuna ale nie rób tego :D Szkoda kasy.

9

To, że skoro to Twój ostatni to uj*bie nam obu :D

0

Klasycznie jeden błąd po bramkach w 87 i 91 minucie... Do tych, którzy chcą zacząć grać zakłady bukmacherskie- nie róbcie tego, szkoda pieniędzy.

0

Dzięki :)

0

Pytanko- czy podwójna szansa w hokeju oznacza wynik pierwszej tercji lub koniec spotkania?

3

Wybacz, że wypowiadam się na Twoim przykładzie ale zastanawia mnie czy takie osoby jak Ty nie mają ani trochę szacunku do rywali? Gramy na wyjeździe z zespołem, który nam nie leży, bez najlepszego zawodnika i przed meczem LM a sporo osób myśli, że pykniemy im 3 bramki w pierwszej połowie. A potem jest płacz, że tracimy mistrzostwo, że sezon spisany na straty itd. Wybacz ale frustrują mnie takie wypowiedzi pełne pychy i przesadnej pewności siebie.

0

Wypłacić i za część pieniędzy postawić na to co stawiałeś na tym pierwotnym :) No chyba, że są to małe kwoty to nie ma sensu.

0

Jeśli grałeś przez neta i możesz wypłacić wcześniej to wypłać i zagaj za część wygranej :)

1

To, że patrzę realnie na piłkę to znaczy, że jestem złym kibicem? XD Ochłoń trochę :D Po prostu napisałem co uważam o dzisiejszym meczu i nie musisz się z tym zgadzać, a tym bardziej zarzucać mi jakim jestem kibicem.

14

Zadecydują Mistrzostwa Świata.

1

Czy tylko ja uważam, że dzisiaj możemy stracić punkty? Wszyscy nam przypisują 3pkt długo przed meczem a ja uważam, że będziemy mieli problemy i to spore. Malaga u siebie grała ostatnio z Sevillą, Valencią i Atleti i we wszystkich meczach przegrywali tylko jedną bramką a co więcej w meczu z Atleti dominowali i to znacznie. Do tego dochodzi brak Leo, bez którego w ostatnich dwóch kolejkach moglibyśmy nie zdobyć nawet trzech punktów. Co więcej, na tygodniu mamy mecz z Chelsea i oczywiste jest, że nie będziemy grali dzisiaj na 100%. Jak dla mnie szykuje się piekielnie ciężki i nudny mecz w którym zgubimy punkty. Jakie macie zdanie o tym meczu?

0

Im bliżej końca sezonu tym łatwiej traci się punkty z takimi drużynami. Uważam, że nawet z Leo mielibyśmy ogromne problemy.

0

Obym się mylił ale bez Leo w dzisiejszym meczu stawiałbym sztywny remis z Malagą. A z innych to myślałem o Sivassporze i Panathinaikos'ie ;) To pierwsze co mi się rzuciło w oczy ale jeszcze pewnie będą posty o typach więc wypatruj :D

0

Tam też ostatnio się nie popisał.

3

Komentarz usunięty

0

Jakieś kuponiki na dzisiaj? :D

1

Alves xD

4

I pomyśleć, że to P$G było typowane na głównego faworyta do wygrania LM :D Są tak słabi, że dla mnie to jest szok. Myślałem, że chociaż cokolwiek powalczą a oni nie istnieją.

0

Jak widzicie ilości bramek w dzisiejszych meczach LM? :)

1

Podwójna szansa (0-0) ostatnia na kuponie i gość oddaje strzał życia w 91 minucie... Klasycznie

0

A co myślisz o ManU? Teoretycznie powinni wygrać ale z drugiej strony Crystal musi łapać punkty.

0

Myślicie, że Celta dzisiaj wygra czy przeczuwacie jakąś niespodziankę?

0

Jakie polecacie słuchawki douszne w granicach 70-100 zł? Teraz miałem jakieś tańsze i po niecałych dwóch miesiącach już są problemy z odtwarzaniem. Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone to prosiłbym o radę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?