0

A Ty piszesz egzamin lewą ręką jesli jesteś praworęczny?

1

No tak...

0

Bez browarka nie ma co patrzeć na drugą połowę

2

Meza, Perez, Acuna, Otamnedi, Tagliafico?

0

Być w tym czymś*

1

Ten typ w tak ważnym meczu przed chwilą próbował wkręcać z rożnego. Poje*ało mu się, że nie jest w swojej lidze tylko na MŚ...

4

Szkoda mi Leo. Obrona i pomoc tej reprezentacji to jest jedna wielka kpina a on sam nic nie zrobi przeciw tak dobrze grającym w obronie drużynom.

0

Gryzek, Ty to się lepiej nie odzywaj w sprawie naszych transferów :D

0

Niby tak ale sami doskonale wiemy, że często sędziowie zatrzymują- spalonym widmo- wiele prawidłowych ataków. Akurat to będzie ciężko wyeliminować.

0

Zastanawia mnie kwestia VAR-u w Hiszpanii. Przykładowa sytuacja: sędzia liniowy sygnalizuje głównemu spalonego, którego absolutnie nie było- czyli cotygodniowa sytuacja. Główny przerywa grę i co wtedy? Przecież nie cofnie akcji do takiej samej jaką miała dana drużyna w momencie odgwizdania spalonego. Ciekawi mnie ta kwestia. Jedynym rozwiązaniem jest chyba puszczanie stykowych sytuacji i dopiero późniejsza ich weryfikacja. Co myślicie?

8

Skoro Messi był tak jechany po ogólnie niezłym meczu i niestrzelonym karnym, to Neymar przebił go dzisiaj kilkukrotnie. Nie szło zupełnie nic.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Takie obrazki robią ludzie, którzy oglądają tylko kilka spotkań rocznie- nie warto brać nawet pod uwagę takich głupot ;)

4

Przewróci się z 3 razy- jeden karny będzie na pewno. Czego chcieć więcej?

5

A co to zmienia? Postawili autobus i ciężko się na taką "grę" patrzy. To fakt nie opinia.

0

Otóż nie zapakuje. Zobacz jak inne reprezentacje są przygotowane na powstrzymanie Leo. Momentalny atak kilku zawodników. W takich warunkach ciężko o jedną bramkę a co dopiero 3.

0

Raczej nie miewam bólu odbytu ale polecam iść z tym do lekarza.

2

Banega oraz Higuain (mówię całkowicie poważnie)

0

Według mediów na pewno.

34

A już za chwilę w studiu dowiemy się, że Messi nie stanął na wysokości zadania oraz, że Cristiano będzie gwiazdą tego turnieju.

25

Argrntyna- Islandia: "Hola hola, zapomnieliśmy o Cristiano"

Żenujące to studio. Jak ktoś napisał wczoraj- lepiej omijać TVP1 oraz TVP2 do momentu meczu.

0

To normalne, że jeszcze nie rozliczyli mi meczu Francji? Czekałem na Early bo o Argentynę się trochę obawiam a tu dalej nierozliczony.

7

"Messi powinien być dziś zmotywowany wczorajszym fantastycznym popisem Cristiano Ronaldo"

*Messi bez bramki do 15-30 minuty*

"Messiego nie widać na boisku, w porównaniu z tym co robił wczoraj Cristiano, Messi jest jak na razie w jego cieniu"

I tak z każdą upływającą minutą :D

2

Też byliście pewni, że strzeli na 3-3? Fortuna zablokowała zakład na 1X przed wolnym...

0

XD

1

Szacun, że gra dobry mecz pierwszy raz od 3 lat? XD

6

Zastanawia mnie czy typ jest po prostu w czepku rodzony czy co? Tego nie da się wyjaśnić w normalny sposób. Inne drużyny czy to klubowe czy reprezentacje potrafią kreować po 10-20 sytuacji bramkowych i nic, a tutaj gość raz wpada na nogę przeciwnika i wykorzystuje karnego a 40 minut później strzela w środek bramki a bramkarz przepuszcza piłkę jakby pierwszy raz w życiu piłka leciała w jego stronę.

1

Nope

2

To jest ten najlepszy bramkarz na świecie? XD

0

Czy mogło być inaczej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?