rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Ty piszesz egzamin lewą ręką jesli jesteś praworęczny?
1
No tak...
0
Bez browarka nie ma co patrzeć na drugą połowę
2
Meza, Perez, Acuna, Otamnedi, Tagliafico?
0
Być w tym czymś*
1
Ten typ w tak ważnym meczu przed chwilą próbował wkręcać z rożnego. Poje*ało mu się, że nie jest w swojej lidze tylko na MŚ...
4
Szkoda mi Leo. Obrona i pomoc tej reprezentacji to jest jedna wielka kpina a on sam nic nie zrobi przeciw tak dobrze grającym w obronie drużynom.
0
Gryzek, Ty to się lepiej nie odzywaj w sprawie naszych transferów :D
0
Niby tak ale sami doskonale wiemy, że często sędziowie zatrzymują- spalonym widmo- wiele prawidłowych ataków. Akurat to będzie ciężko wyeliminować.
0
Zastanawia mnie kwestia VAR-u w Hiszpanii. Przykładowa sytuacja: sędzia liniowy sygnalizuje głównemu spalonego, którego absolutnie nie było- czyli cotygodniowa sytuacja. Główny przerywa grę i co wtedy? Przecież nie cofnie akcji do takiej samej jaką miała dana drużyna w momencie odgwizdania spalonego. Ciekawi mnie ta kwestia. Jedynym rozwiązaniem jest chyba puszczanie stykowych sytuacji i dopiero późniejsza ich weryfikacja. Co myślicie?
8
Skoro Messi był tak jechany po ogólnie niezłym meczu i niestrzelonym karnym, to Neymar przebił go dzisiaj kilkukrotnie. Nie szło zupełnie nic.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Takie obrazki robią ludzie, którzy oglądają tylko kilka spotkań rocznie- nie warto brać nawet pod uwagę takich głupot ;)
4
Przewróci się z 3 razy- jeden karny będzie na pewno. Czego chcieć więcej?
5
A co to zmienia? Postawili autobus i ciężko się na taką "grę" patrzy. To fakt nie opinia.
0
Otóż nie zapakuje. Zobacz jak inne reprezentacje są przygotowane na powstrzymanie Leo. Momentalny atak kilku zawodników. W takich warunkach ciężko o jedną bramkę a co dopiero 3.
0
Raczej nie miewam bólu odbytu ale polecam iść z tym do lekarza.
2
Banega oraz Higuain (mówię całkowicie poważnie)
0
Według mediów na pewno.
34
A już za chwilę w studiu dowiemy się, że Messi nie stanął na wysokości zadania oraz, że Cristiano będzie gwiazdą tego turnieju.
25
Argrntyna- Islandia: "Hola hola, zapomnieliśmy o Cristiano"
Żenujące to studio. Jak ktoś napisał wczoraj- lepiej omijać TVP1 oraz TVP2 do momentu meczu.
0
To normalne, że jeszcze nie rozliczyli mi meczu Francji? Czekałem na Early bo o Argentynę się trochę obawiam a tu dalej nierozliczony.
7
"Messi powinien być dziś zmotywowany wczorajszym fantastycznym popisem Cristiano Ronaldo"
*Messi bez bramki do 15-30 minuty*
"Messiego nie widać na boisku, w porównaniu z tym co robił wczoraj Cristiano, Messi jest jak na razie w jego cieniu"
I tak z każdą upływającą minutą :D
2
Też byliście pewni, że strzeli na 3-3? Fortuna zablokowała zakład na 1X przed wolnym...
0
XD
1
Szacun, że gra dobry mecz pierwszy raz od 3 lat? XD
6
Zastanawia mnie czy typ jest po prostu w czepku rodzony czy co? Tego nie da się wyjaśnić w normalny sposób. Inne drużyny czy to klubowe czy reprezentacje potrafią kreować po 10-20 sytuacji bramkowych i nic, a tutaj gość raz wpada na nogę przeciwnika i wykorzystuje karnego a 40 minut później strzela w środek bramki a bramkarz przepuszcza piłkę jakby pierwszy raz w życiu piłka leciała w jego stronę.
1
Nope
2
To jest ten najlepszy bramkarz na świecie? XD
0
Czy mogło być inaczej?