rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale wiesz, że w takich wydarzeniach gdy wielka marka przyjeżdża towarzysko na jakieś piłkarskie zadupie to z zasady odpuszcza? :D
1
Też są śmieszne tylko jeszcze się nie ośmieszyły a Legła już tak
0
Strzelili z tym że minimalny spalony.
1
Gent, weźcie coś strzelcie bo za szybko kupon nie wejdzie
edit: Serio...?!
2
Chociażby dla kasy, ale to nie ten typ człowieka.
0
Detriot: Become human. Świetny interaktywny film tylko szkoda, że nie dłuższy :D
0
Pytanie do osób mających styczność z programem FL Studio. Skąd różnica cen? Jedna wersja kosztuje niecałe 400zł a inna 3700. Z tego co zauważyłem chodzi o ilość wtyczek czy jak tam to nazwać, ale chciałbym wiedzieć co to oznacza w praktyce :) Z góry dzięki :D
7
"... dośrodkowanie, Roberto!!!!! Sergi Roberto! Sergi Roberto! To jest NIE-MO-ŻLI-WE! Możemy powiedzieć jedno- niemożliwe nie istnieje!"
Chyba jeden z najlepszych momentów komentatorskich dotyczących Barcelony od kilku/kilkunastu lat. Ech, szkoda że nie udało się sięgnąć po LM jednak podczas oglądania ciary wciąż te same
0
W sumie to mnie zaskoczyłeś, byłem przekonany że w Niemczech poziomów i podgrup jest więcej. Tak czy inaczej, właśnie z racji że Transfermarkt jest niemiecki, mają lepszy wgląd na transfery na każdym ze szczebli a w Anglii ciężko byłoby być chociaż w 75% na bieżące ze wszystkimi szczeblami ;)
0
Nie zapominaj, że istnieje ktoś taki jak Leo Messi, który ma kilka lat gry więcej od Portugalczyka i możliwe, że prześcignie go w ilości bramek i triumfów w tych rozgrywkach.
4
Egzekutorem może i tak jednak według mnie boiskowej inteligencji i wizji nie ma na poziomie chociażby Neymara, Hazarda, Modricia nie wspominając o Messim. Oczywiście piłkarski top historii, jednak ja mam trochę inne spojrzenie na indywidualności w futbolu i same bramki niewiele dla mnie znaczą.
3
Zapewne tak, nie chce mi się wierzyć w taką przepaść ;)
4
Zauważ ile poziomów rozgrywkowych jest w Niemczech. Anglia to przy nich pikuś :D
2
Może i Liverpool awansował z tym, że City było piłkarsko lepsze i nie uznano im bramki. Na pewno będą mocni.
0
Kto tak mówił? Rio Ave to "najlepsza" z przeciętnych drużyn w Portugalii. Tam liczą się 4 zespoły i dalej jest przepaść. Ledwo co dostali się do kwalifikacji LE a jedne z drużyn zdobywających mistrzostwo ligi belgijskiej w ostatnich latach to- moim zdaniem- wyższy poziom.
1
Nie chcę siać pesymizmu ale już Genk oraz Genk są zbyt mocne na każdą z naszych ekip. Jedynie Legła ma łatwego przeciwnika i to w nich dopatrywałbym się jedynej polskiej drużyny w fazie grupowej LE.
0
Wiesz, mam taki charakter że niektóre pierdoły nieźle wnerwiają, a na sprawy które wnerwiają innych mam po prostu wywalone :D Zależy od ludzi. Po prostu wydaje mi się stronniczy a jego docinki w stronę Barcelony są dla mnie irytujące.
0
Nawet oglądając powtórkę meczu Barcy wku*wia mnie komentarz Mirosławskiego, a tuż tuż nowy sezon.
0
Salah, KdB, Kante/Keita, Antonio
1
Sam sobie zasłużył swoim zachowaniem. Ludzie po prostu nie przepadają za zapatrzonymi w siebie cwaniakami. Druga sprawa, że nikt nie kłamie pisząc, że jest słabszy od Messiego.
0
Tak. Dobrze zrobiony film.
3
Co prawda wyniki tego turnieju nie są warte zupełnie nic, tak trochę ch*jowo patrzy się na Barcelonę na ostatnim miejscu
8
Po n-tej bezsensownej stracie Malcoma się w końcu zemściło, bardzo słaby jego mecz. Puig ogromny plus.
0
Ciekawe kiedy pan Maciej zacznie swoje wywody o przewodnictwie boskiego Cristiano w wielkim Juventusie.
0
Wyłącz komentarz i tyle. Mnie przeraża, że niektórych matołów trzeba będzie słuchać oglądając LM...
0
Oczywiście, a co? Komentuje nasz mecz?
0
Taktyk.
1
Owszem, potrzebujemy walczaka.
0
Arturitooooooooooooo
1
Moim zdaniem 120mln za zawodnika z rokiem kontraktu to czysty idiotyzm. Uważam też Eriksena za mocno przehajpowanego. Bardzo dobry pomocnik jednak po co nam kolejny?