rafalek50
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zabrze
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
19piter93 - wychodzi na to, że chyba nie. Skoro jest dopiero zapowiedź biografii autoryzowanej, to znaczy, że jeszcze takowa nie została wydana. Z drugiej strony na pierwszej stronie książki "Messi. Historia chłopca, który stał się legendą" pisze iż: "Dziennikarz i autor bestsellerowych książek Luca Caioli dotarł do wszystkich faktów i ciekawostek z życia młodej gwiazdy futbolu, rozmawiał z rodzicami, trenerami z dzieciństwa, przyjaciółmi i bliskimi w Argentynie i Hiszpanii, ważnymi postaciami w Barcelonie, a przede wszystkim z samym Messim", więc też ma chyba poprawne informacje. Może autoryzowana znaczy tyle, że Messi będzie miał z tego jakiś profit a z tej może nie ma? ,,,a sam nie wiem;p
0
W 22. kolejce drużyna Guardioli podejmie na Camp Nou baskijski Real Sociedad. To spotkanie odbędzie się w sobotę (4 stycznia) o godzinie 22.00. Literówka,zmień 4 stycznia na 4 luty. Komentarz do usuniecia
0
Visca el Barca
Visca el Pan Andrzej
Gratuluje osiągnięcia swojego marzenia!!!
0
mazurpis1
Ja pobrałem bramki w zwykłej jakości i wszystkie chodzą.
0
Taaaaaaaak. MAMy UPRAGNIONY PUCHAR.
MARZĘ O TYM BY ZA ROK STALIŚMY SIĘ PIERWSZĄ DRUŻYNĄ KTÓRA OBRONI TEN TYTUŁ
VISCA EL BARCA
0
BAN!
0
Mamy jeszcze Milito, kóry grał bardzo dobrze przed kontuzją, nie wiem dlaczego ale on z góry został skreślony. Może za niedługo dojdzie do siebie. Jest już w przecież ostatniej fazie rehabilitacji, nie odczuwa już żadnego bólu
0
Witam. Smutek ogarnia moje serce nie bede mogl zobaczyc meczu. Czy bedzie ktos tak dobry i wysle mi wynik meczu z przerwy i z konca spotkania moj nr. 506445286 - mozna wysylac z internetu.
0
Kleko a miliony razy + 1 było wytłumaczane dlaczego upload jest robiony na rapidshare.... a wy dalej "jak grochem o ściane".
BTW dzieki Konradinho
0
wszyscy obwiniają Webba za zle sedziowanie, ale tak właściwie to on nie popełniał dużych błędów. Wszyscy zapewne oglądali mecz na TVP2, gdzie komentator mówil o tym ze sędzia nie potrzebnie gwizdnął, że miał puścić gre, Webb właśnie tak zrobił a to komentator wprowadził wszytskich w bląd to on sie pomylil, zobaczcie uważnie powtorke, NIE MA gwizdka, a Webb pokazuje GRAĆ DALEJ, i to była właściwa decyzja. Była jeszcze mowa ze główny sedzia podzedł do liniowego by skonsultować sytuacje - nic takiego nie miało miejsca. Szpakowski nie pierwszy raz myli się w swych wypowiedziach...
0
krakers tak sugerowałem się oficjalną stroną. Jeśli wprowadziłem w kogoś błąd to przepraszam.
0
Barca atletic traci 1 punkt do 5 miejsca. Do 4 miejsca traci 3 pkt, a do lidera 18pkt.
0
Sylvinho grał raczej słabo gdyby był dobrze ustawiony trzeciej bramki by nie było -6
Bojan grał jakby debuitował najwięcej strat, bez zaangażowania, jak dryblował to się gubił, a jak udało mu się przedryblować jednego zawodnika to na drugim zawsze stracił - 4
Pedro za zaangażowanie i wole walki. W pierwszej połowie tylko z jego strony szło zagrożenie - 7
0
Bojan dziś zagrał najgorszy mecz w swojej karierze.
0
ziembal no tak, ale on sie w sumie wypowiedział na temat Guardioli a nie o barcelonie^^
0
Czyli to że Guardiola jest teraz trenerem a nie dyrektorem sportowym zawdzięczamy Laporcie.
0
Bardzi ładnie napisane, przyjemnie się czyta.
Gratuluje pomysły jak i samegu stylu tekstu.
Dziękuje.
0
http://www.fcbarcelona.cat/web/english/club/historia/jugadors_de_llegenda/alcantara.html mała notka z oficjalnej strony o wspomnianym przez henryBARCA Paulino Alcantarze.
Imponujący wynik 357 goli w 357 meczach ;d
0
Dalej mamy błąd w newsie "Blaugrana straciła w tym sezonie jedynie dziewięć bramek i oprócz spotkania z Betisem (3-2). ... i tu chyba zjadleś coś w stylu " nie stracili więcej niż jednego gola"
0
stifler111 kilkasz w free user, nastepnie czekasz az sie skonczy odliczanie i pojawi sie download
0
Valencia juz 1:1 Villa pewnie wykorzystał rzut karny
0
Dzięki redakcji za brameczki.
Upload Loxo działa mi najlepiej tzn ten serwer mi najlepiej chodzi.
Loxo your uploads are great thank you.
0
poprawna nazwa to Benidorm CD
0
brak Toure w ocenach a grał od pierwszych minut
0
ogólnie to poprzednia wersja była bardziej przejrzysta i jakoś bardziej przypadła mi do gustu niż ta.
0
samaras czyli idąc twoim tokiem rozumowania najlepszym napastnikiem jest Inzaghi, który cały mecz biega bez celu po spalonym i gdy raz uda sie mu sie spalić lub sedzie cie pomyli to strzela bramke. To jest dla ciebie wielki napastnik??
No i napisałeś jeszcze ze Eto popisał się skutecznością. Ja tam widziałem jak zmarnował conajmniej 2 pewne sutacje na gola.
Nigdzie nie napisałem ze zagrał źle.
0
Gdyby to nie był debiut Sancheza to ocena napewno była by niższa. Valdes 7 zasłużone ładnie w pierwszej połowie wybronił 2 rzuty wolne. Jak dla mnie ocena Pique za niska, grał wczoraj bardzo dobrze i znakomicie czytał gre- świetny występ. Eto oprócz bramki nic ciekawego nie pokazał.
0
mmm nasz ulubiony serwer. Moze ktoś wrzucić na inny host??
0
paws i kim ty mówisz?? bo napewno nie o Dos Santosie, który gra średnio 30 minut w meczu, i który jeszcze nie strzelił żadnej bramki, i który kompletnie niczym nie zachwyca w Angli.
0
barca071 ściągnij real alternative