rafalek50
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zabrze
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba też zazaczyć ze mecz został przerwany z powodu kibiców Espanyolu którzy chcieli wtargnąc na boisku/wymierzyc sprawiedliwość kibiców Dumy Kataloni
0
rapidshare to jeden z gorszych serwerów...
ale wielkie dzieki za bramki
0
Jeśli ktoś ma ochotę dodać filmik do kolekcji to: http://rapidshare.com/files/147737455/Bojan_i_Pique.avi.html
0
arkasath na 100% nie!!
Nie można trafić na zespół z tej samej ligi.
Moje typy: Bayern, Bordeaux, Fenerbace.
0
kamilb przeciez zarząd Wisły przed losowaniem mówił ze mierzy w fazę grupową pucharu UEFA.
Każdy wiedział że Barcelona wygra, zamienić się chcieli bo mieli zamiar świętować awans na Camp Nou wraz z swoimi kibicami, a że wisła nie wziełą 100tys Euro to tylko głupota zarządu, a nie wspaniałomyślość. Lecz tak jak napisałeś: "Podsumowując Wy macie swoje argumenty, my swoje i chyba tak pozostanie..."
Każdy kibicuje swojemu klubowi i będzie go bronił.