0

Trzeba też zazaczyć ze mecz został przerwany z powodu kibiców Espanyolu którzy chcieli wtargnąc na boisku/wymierzyc sprawiedliwość kibiców Dumy Kataloni

0

rapidshare to jeden z gorszych serwerów...

ale wielkie dzieki za bramki

0

Jeśli ktoś ma ochotę dodać filmik do kolekcji to: http://rapidshare.com/files/147737455/Bojan_i_Pique.avi.html

0

arkasath na 100% nie!!

Nie można trafić na zespół z tej samej ligi.

Moje typy: Bayern, Bordeaux, Fenerbace.

0

kamilb przeciez zarząd Wisły przed losowaniem mówił ze mierzy w fazę grupową pucharu UEFA.

Każdy wiedział że Barcelona wygra, zamienić się chcieli bo mieli zamiar świętować awans na Camp Nou wraz z swoimi kibicami, a że wisła nie wziełą 100tys Euro to tylko głupota zarządu, a nie wspaniałomyślość. Lecz tak jak napisałeś: "Podsumowując Wy macie swoje argumenty, my swoje i chyba tak pozostanie..."

Każdy kibicuje swojemu klubowi i będzie go bronił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?