0

19piter93 - wychodzi na to, że chyba nie. Skoro jest dopiero zapowiedź biografii autoryzowanej, to znaczy, że jeszcze takowa nie została wydana. Z drugiej strony na pierwszej stronie książki "Messi. Historia chłopca, który stał się legendą" pisze iż: "Dziennikarz i autor bestsellerowych książek Luca Caioli dotarł do wszystkich faktów i ciekawostek z życia młodej gwiazdy futbolu, rozmawiał z rodzicami, trenerami z dzieciństwa, przyjaciółmi i bliskimi w Argentynie i Hiszpanii, ważnymi postaciami w Barcelonie, a przede wszystkim z samym Messim", więc też ma chyba poprawne informacje. Może autoryzowana znaczy tyle, że Messi będzie miał z tego jakiś profit a z tej może nie ma? ,,,a sam nie wiem;p

0

W 22. kolejce drużyna Guardioli podejmie na Camp Nou baskijski Real Sociedad. To spotkanie odbędzie się w sobotę (4 stycznia) o godzinie 22.00. Literówka,zmień 4 stycznia na 4 luty. Komentarz do usuniecia

0

Visca el Barca
Visca el Pan Andrzej
Gratuluje osiągnięcia swojego marzenia!!!

0

mazurpis1

Ja pobrałem bramki w zwykłej jakości i wszystkie chodzą.

0

Taaaaaaaak. MAMy UPRAGNIONY PUCHAR.

MARZĘ O TYM BY ZA ROK STALIŚMY SIĘ PIERWSZĄ DRUŻYNĄ KTÓRA OBRONI TEN TYTUŁ

VISCA EL BARCA

0

BAN!

0

Mamy jeszcze Milito, kóry grał bardzo dobrze przed kontuzją, nie wiem dlaczego ale on z góry został skreślony. Może za niedługo dojdzie do siebie. Jest już w przecież ostatniej fazie rehabilitacji, nie odczuwa już żadnego bólu

0

Witam. Smutek ogarnia moje serce nie bede mogl zobaczyc meczu. Czy bedzie ktos tak dobry i wysle mi wynik meczu z przerwy i z konca spotkania moj nr. 506445286 - mozna wysylac z internetu.

0

Kleko a miliony razy + 1 było wytłumaczane dlaczego upload jest robiony na rapidshare.... a wy dalej "jak grochem o ściane".

BTW dzieki Konradinho

0

wszyscy obwiniają Webba za zle sedziowanie, ale tak właściwie to on nie popełniał dużych błędów. Wszyscy zapewne oglądali mecz na TVP2, gdzie komentator mówil o tym ze sędzia nie potrzebnie gwizdnął, że miał puścić gre, Webb właśnie tak zrobił a to komentator wprowadził wszytskich w bląd to on sie pomylil, zobaczcie uważnie powtorke, NIE MA gwizdka, a Webb pokazuje GRAĆ DALEJ, i to była właściwa decyzja. Była jeszcze mowa ze główny sedzia podzedł do liniowego by skonsultować sytuacje - nic takiego nie miało miejsca. Szpakowski nie pierwszy raz myli się w swych wypowiedziach...

0

krakers tak sugerowałem się oficjalną stroną. Jeśli wprowadziłem w kogoś błąd to przepraszam.

0

Barca atletic traci 1 punkt do 5 miejsca. Do 4 miejsca traci 3 pkt, a do lidera 18pkt.

0

Sylvinho grał raczej słabo gdyby był dobrze ustawiony trzeciej bramki by nie było -6

Bojan grał jakby debuitował najwięcej strat, bez zaangażowania, jak dryblował to się gubił, a jak udało mu się przedryblować jednego zawodnika to na drugim zawsze stracił - 4

Pedro za zaangażowanie i wole walki. W pierwszej połowie tylko z jego strony szło zagrożenie - 7

0

Bojan dziś zagrał najgorszy mecz w swojej karierze.

0

ziembal no tak, ale on sie w sumie wypowiedział na temat Guardioli a nie o barcelonie^^

0

Czyli to że Guardiola jest teraz trenerem a nie dyrektorem sportowym zawdzięczamy Laporcie.

0

Bardzi ładnie napisane, przyjemnie się czyta.

Gratuluje pomysły jak i samegu stylu tekstu.

Dziękuje.

0

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/club/historia/jugadors_de_llegenda/alcantara.html mała notka z oficjalnej strony o wspomnianym przez henryBARCA Paulino Alcantarze.

Imponujący wynik 357 goli w 357 meczach ;d

0

Dalej mamy błąd w newsie "Blaugrana straciła w tym sezonie jedynie dziewięć bramek i oprócz spotkania z Betisem (3-2). ... i tu chyba zjadleś coś w stylu " nie stracili więcej niż jednego gola"

0

stifler111 kilkasz w free user, nastepnie czekasz az sie skonczy odliczanie i pojawi sie download

0

Valencia juz 1:1 Villa pewnie wykorzystał rzut karny

0

Dzięki redakcji za brameczki.

Upload Loxo działa mi najlepiej tzn ten serwer mi najlepiej chodzi.

Loxo your uploads are great thank you.

0

poprawna nazwa to Benidorm CD

0

brak Toure w ocenach a grał od pierwszych minut

0

ogólnie to poprzednia wersja była bardziej przejrzysta i jakoś bardziej przypadła mi do gustu niż ta.

0

samaras czyli idąc twoim tokiem rozumowania najlepszym napastnikiem jest Inzaghi, który cały mecz biega bez celu po spalonym i gdy raz uda sie mu sie spalić lub sedzie cie pomyli to strzela bramke. To jest dla ciebie wielki napastnik??

No i napisałeś jeszcze ze Eto popisał się skutecznością. Ja tam widziałem jak zmarnował conajmniej 2 pewne sutacje na gola.

Nigdzie nie napisałem ze zagrał źle.

0

Gdyby to nie był debiut Sancheza to ocena napewno była by niższa. Valdes 7 zasłużone ładnie w pierwszej połowie wybronił 2 rzuty wolne. Jak dla mnie ocena Pique za niska, grał wczoraj bardzo dobrze i znakomicie czytał gre- świetny występ. Eto oprócz bramki nic ciekawego nie pokazał.

0

mmm nasz ulubiony serwer. Moze ktoś wrzucić na inny host??

0

paws i kim ty mówisz?? bo napewno nie o Dos Santosie, który gra średnio 30 minut w meczu, i który jeszcze nie strzelił żadnej bramki, i który kompletnie niczym nie zachwyca w Angli.

0

barca071 ściągnij real alternative

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?