5



Oj galson chyba kręci licznik, jak mógł oglądać w 2004 ŚWIADOMIE skoro ma 15 lat a zachowanie wskazuje na jakieś 10 lat + niedorozwinięcie mózgowe?

https://zapodaj.net/images/1dfeb337183af.png

Całość, żeby nie wchodzić i nabijać wyświetleń

2

Kolejny mecz bez penalti a favor i znowu wciry, co za dziady xD

1

@mr Barca 28, z brodą wyglądam na swój wiek, bez na 20 xD czuje się czasem jak 18 a czasem jak 81 lat :D

9

@AmigoBlancos getafe to nawet strzału nie odda, nie ma co oczekiwać

5

@ifoa co się dałem nabrać xD

6

@VegetaPolska oh shit, here we go again - opowiadaj byczq

1

Co się stało z Jimem Carreyem? Przecież ten typ z tej gali to do Carreya nie podobny :D

Operacje plastyczne czy #teoriaspiskowa podmienili go? :P

0

@takisobiektos a nie mogą samochodem do somsiedniego kraju pojechać i stamtąd gdzieś polecieć?

0

Widać te planety? Jak je zobaczyć? Jak je znaleźć? xd

0

Huhuhu Ziamaaal, akurat włączyłem XD

0

1

@Leooo heh co za lamus

60

Nie wiem jak mam teraz żyć, skoro nie ma na głównej "Zatopić Żółtą Łódź Podwodną"...

1

skoro putin zakończył świrusa w jeden dzień, to może teraz trump zakończy wojnę na ukrainie w jeden dzień

7

@tbas u tarczyńskiego trwa dochodzenie xd

0

0

@ZuczekFCB1899 jak to obserwować? na którym niebie? sprzęt potrzebny?

0

@partymaker kolonizacja europy zachodniej idzie bardzo dobrze :D

0

Są ciekawe kursy na awans madryli? Postawiłbym jakąś stóweczkę na nich, albo będę miał hajs albo satysfakcje :D

2

@fotohobby mówisz masz

1

@Nazio_87 dla kogoś kto był/jest regularnym konsumentem treści sadistica to w sumie takie meh, ale fakt, to było mocne

0

@Messibestplayerintheworld i teoria spiskowa o godzinach meczów bo ramadan runęła :D

1

@fcbarcafan19 na 100ml? xD to korwin słodzi mniej do swojej herbaty D:

2

@Herato Klinsmann?

0

0

@Maiky dej mnie liczby do lotka

0

@michal26 i od lat skończył się argument, że real zawsze trafia najłatwiej xD bo da się zauważyć, że oni częściej mają trudniejszą drabinkę niż my.. ale czy to źle?:D

2

I cyk, posmarowane, dzięki Lapcio :D

0

Szok, Real z City xD

0

@Zoker nie widzę Orła 7...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?