ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Oj galson chyba kręci licznik, jak mógł oglądać w 2004 ŚWIADOMIE skoro ma 15 lat a zachowanie wskazuje na jakieś 10 lat + niedorozwinięcie mózgowe?
https://zapodaj.net/images/1dfeb337183af.png
Całość, żeby nie wchodzić i nabijać wyświetleń
2
Kolejny mecz bez penalti a favor i znowu wciry, co za dziady xD
1
@mr Barca 28, z brodą wyglądam na swój wiek, bez na 20 xD czuje się czasem jak 18 a czasem jak 81 lat :D
9
@AmigoBlancos getafe to nawet strzału nie odda, nie ma co oczekiwać
5
@ifoa co się dałem nabrać xD
6
@VegetaPolska oh shit, here we go again - opowiadaj byczq
1
Co się stało z Jimem Carreyem? Przecież ten typ z tej gali to do Carreya nie podobny :D
Operacje plastyczne czy #teoriaspiskowa podmienili go? :P
0
@takisobiektos a nie mogą samochodem do somsiedniego kraju pojechać i stamtąd gdzieś polecieć?
0
Widać te planety? Jak je zobaczyć? Jak je znaleźć? xd
0
Huhuhu Ziamaaal, akurat włączyłem XD
0
https://streamable.com/ekvgny
xd co za pantofel
1
@Leooo heh co za lamus
60
Nie wiem jak mam teraz żyć, skoro nie ma na głównej "Zatopić Żółtą Łódź Podwodną"...
1
skoro putin zakończył świrusa w jeden dzień, to może teraz trump zakończy wojnę na ukrainie w jeden dzień
7
@tbas u tarczyńskiego trwa dochodzenie xd
0
https://streamin.me/v/1fe30f45
@VegetaPolska to nie tak sie robi :D
0
@ZuczekFCB1899 jak to obserwować? na którym niebie? sprzęt potrzebny?
0
@partymaker kolonizacja europy zachodniej idzie bardzo dobrze :D
0
Są ciekawe kursy na awans madryli? Postawiłbym jakąś stóweczkę na nich, albo będę miał hajs albo satysfakcje :D
2
@fotohobby mówisz masz
1
@Nazio_87 dla kogoś kto był/jest regularnym konsumentem treści sadistica to w sumie takie meh, ale fakt, to było mocne
0
@Messibestplayerintheworld i teoria spiskowa o godzinach meczów bo ramadan runęła :D
1
@fcbarcafan19 na 100ml? xD to korwin słodzi mniej do swojej herbaty D:
2
@Herato Klinsmann?
0
@Kgorecki2500
0
@Maiky dej mnie liczby do lotka
0
@michal26 i od lat skończył się argument, że real zawsze trafia najłatwiej xD bo da się zauważyć, że oni częściej mają trudniejszą drabinkę niż my.. ale czy to źle?:D
2
I cyk, posmarowane, dzięki Lapcio :D
0
Szok, Real z City xD
0
@Zoker nie widzę Orła 7...