ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Laminedependencia ten haaland xD
0
@Kgorecki2500 ale teatr dla gojów XD
4
I prawidłowo, obrońca dobry jak gra ale co z tego jak zagra w 5 meczach na sezon i reszta leży w szpitalu xD
3
@Popitek12 biedny kibelek
0
@Ignareks mają porównywalne statystyki, jedynie to, że Olise jest starszy, poziom jest praktycznie ten sam
1
O ktorej będą wyniki? 21?
2
@tbas i dożywotni kontrakt dla Christensena i jest w pyte
0
@paweldunajecfcb możesz mieć najlepszy bajer, ale jak nie masz wyglądu to nawet nie będziesz miał okazji, żeby ten bajer zaprezentować
0
xdddd z pewnością tak było
2
@gaucho104 żymianie
6
@Kgorecki2500 potężny batyr
3
@blakkudium tak łatwo się nie pozbędziemy tego madryckiego agenta, nawet mimo, że regulamin stanowi, że powinien odejść na emeryture xD
1
@Arden idę po popcorn...
4
https://i.ibb.co/zDKkBd8/NN4qgvj-Glta-Rve-Ym-W6jcnt-NJOCHADt5p.jpg
Co do tej sprawy w X-Demonie... xd
0
@Kapitan hawk co Ty, 5-0 do przerwy dla nas ale Yamal dogra do końca, młody jest xD
0
Dobra, trza się iść poopalać
4
@NeroTFP1 on jakoś za dużo tego szacunku do realu ma odkąd odszedł z Barcelony, przyjeżdża na santiago i kisiel w majtach
1
@Rastafarnianin Zielona Góra? A czy czasem stamtąd lub z okolic nie jest @VegetaPolska ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@NeroTFP1 o majtczaku też by tak powiedziała?
3
@Szakalaka12369 Osimhen spoko tylko on ma nasrane w głowie xd
0
@betonito nie, Flick nie potrzebuje miliarda żeby jego drużyna grała pięknie i efektywnie
0
Mogli chociaż jakiegoś honorowego strzelić to w rewanżu by coś powalczyli, a tak to w zasadzie Arsenal można oglądać, bo tam pewnego awansu nie ma
3
Bosz co za frajerzy, niech im wlepia nawet manite
1
@Roobo żebyś się nie zdziwił xD
1
@AmigoBlancos Guardiola, Enrique, Flick, Valverde, Rijkaard
0
@Eklerek paradoksalnie to pewnie szara myszka xD
0
@michaleu jeszcze niech futrzak dostanie dziś karteczkę i się wykartkuje na rewanż :D
0
@pt9 przynajmniej na moim zadupiu czyli okolice Tarnowa, ja potrzebuje pracy biurowej, może być nawet korpo (ale nie mcd czy kfc xd) bo do roboty manualnej mam 2 lewe ręce :D
1
Ale jest obecnie beznadziejny rynek pracy... :c
6
@Fog_W_1899 a kto by brał na poważnie jakiegoś pachołka?