1

@Laminedependencia ten haaland xD

0

@Kgorecki2500 ale teatr dla gojów XD

4

I prawidłowo, obrońca dobry jak gra ale co z tego jak zagra w 5 meczach na sezon i reszta leży w szpitalu xD

3

@Popitek12 biedny kibelek

0

@Ignareks mają porównywalne statystyki, jedynie to, że Olise jest starszy, poziom jest praktycznie ten sam

1

O ktorej będą wyniki? 21?

2

@tbas i dożywotni kontrakt dla Christensena i jest w pyte

0

@paweldunajecfcb możesz mieć najlepszy bajer, ale jak nie masz wyglądu to nawet nie będziesz miał okazji, żeby ten bajer zaprezentować

0

xdddd z pewnością tak było

2

@gaucho104 żymianie

6

@Kgorecki2500 potężny batyr

3

@blakkudium tak łatwo się nie pozbędziemy tego madryckiego agenta, nawet mimo, że regulamin stanowi, że powinien odejść na emeryture xD

1

@Arden idę po popcorn...

4

0

@Kapitan hawk co Ty, 5-0 do przerwy dla nas ale Yamal dogra do końca, młody jest xD

0

Dobra, trza się iść poopalać

4

@NeroTFP1 on jakoś za dużo tego szacunku do realu ma odkąd odszedł z Barcelony, przyjeżdża na santiago i kisiel w majtach

1

@Rastafarnianin Zielona Góra? A czy czasem stamtąd lub z okolic nie jest @VegetaPolska ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@NeroTFP1 o majtczaku też by tak powiedziała?

3

@Szakalaka12369 Osimhen spoko tylko on ma nasrane w głowie xd

0

@betonito nie, Flick nie potrzebuje miliarda żeby jego drużyna grała pięknie i efektywnie

0

Mogli chociaż jakiegoś honorowego strzelić to w rewanżu by coś powalczyli, a tak to w zasadzie Arsenal można oglądać, bo tam pewnego awansu nie ma

3

Bosz co za frajerzy, niech im wlepia nawet manite

1

@Roobo żebyś się nie zdziwił xD

1

@AmigoBlancos Guardiola, Enrique, Flick, Valverde, Rijkaard

0

@Eklerek paradoksalnie to pewnie szara myszka xD

0

@michaleu jeszcze niech futrzak dostanie dziś karteczkę i się wykartkuje na rewanż :D

0

@pt9 przynajmniej na moim zadupiu czyli okolice Tarnowa, ja potrzebuje pracy biurowej, może być nawet korpo (ale nie mcd czy kfc xd) bo do roboty manualnej mam 2 lewe ręce :D

1

Ale jest obecnie beznadziejny rynek pracy... :c

6

@Fog_W_1899 a kto by brał na poważnie jakiegoś pachołka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?