2

https://zapodaj.net/plik-FcBtmN6hIx

Anka jest obrzydliwa xd

0

@Jonyx margo to już nie jest martwa gra? grałem w to hoho

1

@jedrek7000 plemiona

10

@Comentateiro 200 tys*

3

@NeroTFP1 nie dziwie się, gość miał szaleństwo w oczach wypisane

1

@Giwera dobry młody jest, ile jest w ogóle rund kwalifikacyjnych do mś?

1

@qbsonFCBarca 8-10k, ale to jak sobie przypomnę bo mam w proszku a nie w kapsach

2

@PepGardiola nie wroci

2

Godzina 13:30 a na Cafe Bernabeu jeszcze żadnego postu dzisiaj xD

3

@Lionel_Messi10 znowu chłop będzie musiał sam ogarniać cały atak, pozdro D:

0

@Veysel pewnie będziemy lepsi a znowu nam wpakują jakieś gola z kontry xD

0

Czyli co, obrona wyniku i może jakimś cudem w rewanżu strzelić te bramki?

0

@Technik przynajmniej jest regularność xD

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Dobra, szkoda nerwów na to

5

Nie no, tu by się przydało ze 2 bramki przewagi mieć przed rewanżem

0

@Litman tak miażdżyło, że miało całe 2 celne strzały przy naszych 8 xD

4

Mam kuponik za 7zł i cashout 9,22, opłaca się?

0

Jak to możliwe, że np. muchomor czerwony został chyba zakazany do sprzedaży czy ogólnie handlu nim, a w google normalnie można znaleźć sklepy z nim? xd

1

@Patinka353 żółtą kartkę xD

0

@FCB24 ale to tylko w pierwszej połowie :D

11

@bartulek98 a teraz u nas odejmij yamala i pedriego i co wtedy? :D

5



Tu narodziło się MSN...

0

To co, 3-2 dla realu? xd

0

hahha jazda z xD

0

@Derean czyli typowe xD

0

Nie oglądałem pierwszej połowy, kto lepszy z gry?

0

To jak ma być dziś koniec świata, to jadę do dziewczyny na noc, trudno

7

3

@Fantastyczny Chłopiec to ja, ale zapłacili mi uczciwie za te moje 40h męki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?