ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://zapodaj.net/plik-FcBtmN6hIx
Anka jest obrzydliwa xd
0
@Jonyx margo to już nie jest martwa gra? grałem w to hoho
1
@jedrek7000 plemiona
10
@Comentateiro 200 tys*
3
@NeroTFP1 nie dziwie się, gość miał szaleństwo w oczach wypisane
1
@Giwera dobry młody jest, ile jest w ogóle rund kwalifikacyjnych do mś?
1
@qbsonFCBarca 8-10k, ale to jak sobie przypomnę bo mam w proszku a nie w kapsach
2
@PepGardiola nie wroci
2
Godzina 13:30 a na Cafe Bernabeu jeszcze żadnego postu dzisiaj xD
3
@Lionel_Messi10 znowu chłop będzie musiał sam ogarniać cały atak, pozdro D:
0
@Veysel pewnie będziemy lepsi a znowu nam wpakują jakieś gola z kontry xD
0
Czyli co, obrona wyniku i może jakimś cudem w rewanżu strzelić te bramki?
0
@Technik przynajmniej jest regularność xD
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Dobra, szkoda nerwów na to
5
Nie no, tu by się przydało ze 2 bramki przewagi mieć przed rewanżem
0
@Litman tak miażdżyło, że miało całe 2 celne strzały przy naszych 8 xD
4
Mam kuponik za 7zł i cashout 9,22, opłaca się?
0
Jak to możliwe, że np. muchomor czerwony został chyba zakazany do sprzedaży czy ogólnie handlu nim, a w google normalnie można znaleźć sklepy z nim? xd
1
@Patinka353 żółtą kartkę xD
0
@FCB24 ale to tylko w pierwszej połowie :D
11
@bartulek98 a teraz u nas odejmij yamala i pedriego i co wtedy? :D
5
Tu narodziło się MSN...
0
To co, 3-2 dla realu? xd
0
hahha jazda z xD
0
@Derean czyli typowe xD
0
Nie oglądałem pierwszej połowy, kto lepszy z gry?
0
To jak ma być dziś koniec świata, to jadę do dziewczyny na noc, trudno
7
https://zapodaj.net/images/a875d156df32b.png
Same dobre wieści dziś :D
3
@Fantastyczny Chłopiec to ja, ale zapłacili mi uczciwie za te moje 40h męki :D