ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki kurs na awans Barcelony? Na Real wczoraj był 6.40 :D
4
@Pawel13sz to Araujo dzisiaj w 93 minucie przy wyniku 0-2 i karnym dla Atleti xD
3
@Krzysztof1987 xDD bez przesady
2
https://zapodaj.net/images/8c54b5d01215b.jpg
Pedri dzisiaj
1
@Bobo25 ChaD to straszna choroba :D
3
@Kuchar no, Barcelona, w Lidze Mistrzów, na wyjeździe, nie brzmi to zbyt przekonywująco xD
5
@Gibbon_FCB real w lm to inny klub, zresztą teraz grają o sezon więc nie zdziwiłbym się jakby awansowali xd
0
@clyde nie ma za co, u mnie też już postawione :D
4
@gumaz 100zł i mogę wygrać prawie 6 stów, jak przegrają to będę miał zajebistą satysfakcję, robię tak już od kilku lat w LM xD
1
Kusi, żeby rzucić jutro stóweczkę na awans Realu
1
@gumaz nom jestem, jak coś się zmieni to dam znać widzu
0
Co to oznacza dla Polski i polityki, że ten madziar wygrał na Węgrzech? Ja nie siedzę w tym teatrzyku, więc chętnie się dowiem
0
@Bykunn a jakie miejscowości polecacie oprócz zakopca i chytrych góroli? najlepiej żeby było coś do zwiedzania obok, jakieś góry, ale jednak z dala od 1254788 osób w centrum zakopanego
0
Gdzie szukacie ofert, promocji np. na majówkę? By gdzieś pojechać np. w góry ale nie za miliony monet xd
i nie, nie chodzi mi o promocje 12+12 na piwo w biedrze xD
11
Komentarz usunięty
1
@AmigoBlancos siedzący Marian XD
2
@Popitek12 ty chory poj...
5
@BHAFCB derby to derby
0
@gumaz w sumie to mało rzeczy, muszę naprawić swoje życie a nie wiem od czego zacząć, ale przynajmniej spotkania z dziewczyną działają na mnie kojąco
2
@Sulimo oo, widziałeś littlefingera
3
@qbsonFCBarca na finał LM Barca-Bayern
1
@jaras121 to jest właśnie to usypianie czujności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@blakkudium nie dziwota, robi tam chłop robotę
0
@mekston a jakie staty BIG3?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michaleu właśnie się zastanawiałem bo widziałem wersję bardziej kulturalna xd
2
https://zapodaj.net/plik-FcBtmN6hIx
Anka jest obrzydliwa xd
0
@Jonyx margo to już nie jest martwa gra? grałem w to hoho
1
@jedrek7000 plemiona
10
@Comentateiro 200 tys*