21

@pt9 chciałbym mieć takie problemy

0

@Aequlibre jakie te prace przetrwają? hydraulik? grabarz?

4

@PIWOSZ89 ZUS hehe

3

@VamoSBarca88 codziennie takie wyrzucam do kibelka

3

@Chimera 2,5h filmu + godzina reklam, podziękuje :D

2

@Batys czysty kolagen, czego chcieć więcej

7

ale bym se opitolił paróweczki, kajzereczki i czteropak

23

@BulaKG dziadku, to nie tutaj sie wpisuje

0

@APTAPT i tak duży sukces

0

@dadan1990 okolice Tarnowa :P

1

@sebasarna seba dziewczyny nie ma i już samiec alfa się odpala hehe

0

@Beztroskii małopolska

0

Kolejny mecz A-klasy z rywalem z miejsca 4 w tabeli, na wyjeździe, będzie ciężko widzowie

0

ZywOo goat, staty 30-7 na picku Navi xD

#cs2 #csgo

1

@kamyk_23 dziwnym przypadkiem odkąd wykryli ten doping to zjazd do bazy okropny

0

@BorzyKrzys ale bym se posłuchał takie stronger...

1

Nie no, ten klocek xD

2

@lucca87 taktyka jest skuteczna, ale wystarczy, że pressing z przodu już nie taki jaki powinien być i już jest problem, sama taktyka piękna, efektywna, efektowna ale bardzo wymagająca dla zawodników, a jak się ma obniżkę formy lub po prostu zawodników ze słabą formą to tak to wygląda

1

@AlexDark00 the bill hehe

0

Z ciekawości sobie obejrzę tego darta, czemu tego 39 letniego Littlera nie lubią? xD

0

Jadę jutro zmienić koła na letnie, także szykujcie się na powrót zimy

0

@michaleu real madryt nie rozmawia o sędziach hehe

18

biedne madryle, od 4 spotkań nie widzą jak smakuje zwycięstwo xD

2

@MessiForeverTheBest teatr dla gojów

37

Niemcy wybrali język faktów xD

0

@Kinginiesta no i wczoraj prawie to wystarczyło, granie z bayernem otwarty mecz to przepis na 8-2 xD

0

Czas na moje dirty pleasure... wchodzę na profil kamilka xd

0

My mamy Araujo real ma Camavinge xD

1

W sumie przegrali nadziewając sie na własną broń xD bramki w końcówkach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?