ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@pt9 chciałbym mieć takie problemy
0
@Aequlibre jakie te prace przetrwają? hydraulik? grabarz?
4
@PIWOSZ89 ZUS hehe
3
@VamoSBarca88 codziennie takie wyrzucam do kibelka
3
@Chimera 2,5h filmu + godzina reklam, podziękuje :D
2
@Batys czysty kolagen, czego chcieć więcej
7
ale bym se opitolił paróweczki, kajzereczki i czteropak
23
@BulaKG dziadku, to nie tutaj sie wpisuje
0
@APTAPT i tak duży sukces
0
@dadan1990 okolice Tarnowa :P
1
@sebasarna seba dziewczyny nie ma i już samiec alfa się odpala hehe
0
@Beztroskii małopolska
0
Kolejny mecz A-klasy z rywalem z miejsca 4 w tabeli, na wyjeździe, będzie ciężko widzowie
0
ZywOo goat, staty 30-7 na picku Navi xD
#cs2 #csgo
1
@kamyk_23 dziwnym przypadkiem odkąd wykryli ten doping to zjazd do bazy okropny
0
@BorzyKrzys ale bym se posłuchał takie stronger...
1
Nie no, ten klocek xD
2
@lucca87 taktyka jest skuteczna, ale wystarczy, że pressing z przodu już nie taki jaki powinien być i już jest problem, sama taktyka piękna, efektywna, efektowna ale bardzo wymagająca dla zawodników, a jak się ma obniżkę formy lub po prostu zawodników ze słabą formą to tak to wygląda
1
@AlexDark00 the bill hehe
0
Z ciekawości sobie obejrzę tego darta, czemu tego 39 letniego Littlera nie lubią? xD
0
Jadę jutro zmienić koła na letnie, także szykujcie się na powrót zimy
0
@michaleu real madryt nie rozmawia o sędziach hehe
18
biedne madryle, od 4 spotkań nie widzą jak smakuje zwycięstwo xD
2
@MessiForeverTheBest teatr dla gojów
37
Niemcy wybrali język faktów xD
0
@Kinginiesta no i wczoraj prawie to wystarczyło, granie z bayernem otwarty mecz to przepis na 8-2 xD
13
@Kessie https://wykop.pl/cdn/c3201142/f43f9951f085f1a933d8197852d80cff3281080ff8622eb6c3f9bff084a3aa0c,w400.jpg
0
Czas na moje dirty pleasure... wchodzę na profil kamilka xd
0
My mamy Araujo real ma Camavinge xD
1
W sumie przegrali nadziewając sie na własną broń xD bramki w końcówkach