ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@esem91 wole jednak wrzący olej
2
@Pawlak1992 tylko don perezinho
26
u @AlexDark00 trwa właśnie dochodzenie z powodu odejścia Robercika
1
@paweldunajecfcb a jak ze snem? jak śpisz poniżej 7h to redukcja nie idzie tak dobrze jak powinna
1
@pacior95 trzeba pytać @FcPortoFan1999 ale w sumie była raz taka sytuacja chyba w tym sezonie, że cracovia była chyba 7, przeszły dwie kolejki, cracovia chyba nic nie wygrała i awansowała na 6 xD
10
jakim cudem ten Kounde w tamtym sezonie był najlepszym PO na świecie a w tym sezonie taki zjazd do bazy, że szok
1
@Kgorecki2500 ale bym sę pograł w taki dmc 3 dante's awakening na ps2 :(
1
gala już prowadzi krucjate przeciwko bento xD
46
hehe i dobrze, jazda z kur xD
0
@Messi1992 oblężona twierdza wypisz wymaluj :D
1
@gumaz no właśnie nie, jestem na nofapie
0
Wam też tak zamula pejsbuk? Ani się przewijać praktycznie nie da, wejście w wiadomości na messengerze zajmuje trochę czasu, czasem trzeba wpisywać ten 'pin', dramat. Na telefonie nie ma problemu
3
@tomek8756 żaden zawodnik nie jest ponad klub hehe
1
@Manita2000 pisz do mnie, bo ja teŻ mam spory kryzys xd
1
@Frimpong raściku nie denerwuj się, liga europy wita xD
2
@Kidd https://zapodaj.net/images/f88c9c61c391e.png
full hd nie jest ale i tak troche lepsze :P
1
@Kidd spróbuj wrzucić na chatgpt to Ci może zrobi np full hd
4
@tomek8756 @AlexDark00 opinia
2
@July_6_BcN spułczuje
2
@Marcin199310 no przecież wygrali klasyk, 2x odpadliśmy z atletico, potrójna korona made in real madryt xd
0
@Soetie hernandez hernandez xd
1
@KamQiX według chatgpt niby po pierwszym klasyku w historii w 1902 roku w Copa de la Coronación bo tam wygraliśmy 3-1 i niby oficjalnie liczą ten klasyk
1
Czy mi się wydaje, że po wczorajszym klasyku jest po 106 w zwycięstwach? Turbo wyrównana rywalizacja :)
17
@EzioAuditoreDF Kroos
36
W Barcelonie strzelają sobie karne a w Madrycie strzelają po pysku xDD
3
@Czyhrynski no ciekawe, mamy 88 pkt + 12 potencjalnie możemy zgarnąć :D
0
nawet troche współczuje pachołkowi, musi to mówić bo tak mu każą xDD
2
@BorzyKrzys paradoksalnie tak to wygląda xD ludzie gonią za wszystkim, jest stres, więcej oddychasz i paradoksalnie jesteś bardziej niedotleniony, efekt bohra :D
3
@NeroTFP1 u tej laski to leci totalne wyparcie od tamtego momentu xD
0
Zaczynamy karuzele od nowa?