3

@esem91 wole jednak wrzący olej

2

@Pawlak1992 tylko don perezinho

26

u @AlexDark00 trwa właśnie dochodzenie z powodu odejścia Robercika

1

@paweldunajecfcb a jak ze snem? jak śpisz poniżej 7h to redukcja nie idzie tak dobrze jak powinna

1

@pacior95 trzeba pytać @FcPortoFan1999 ale w sumie była raz taka sytuacja chyba w tym sezonie, że cracovia była chyba 7, przeszły dwie kolejki, cracovia chyba nic nie wygrała i awansowała na 6 xD

10

jakim cudem ten Kounde w tamtym sezonie był najlepszym PO na świecie a w tym sezonie taki zjazd do bazy, że szok

1

@Kgorecki2500 ale bym sę pograł w taki dmc 3 dante's awakening na ps2 :(

1

gala już prowadzi krucjate przeciwko bento xD

46

hehe i dobrze, jazda z kur xD

0

@Messi1992 oblężona twierdza wypisz wymaluj :D

1

@gumaz no właśnie nie, jestem na nofapie

0

Wam też tak zamula pejsbuk? Ani się przewijać praktycznie nie da, wejście w wiadomości na messengerze zajmuje trochę czasu, czasem trzeba wpisywać ten 'pin', dramat. Na telefonie nie ma problemu

3

@tomek8756 żaden zawodnik nie jest ponad klub hehe

1

@Manita2000 pisz do mnie, bo ja teŻ mam spory kryzys xd

1

@Frimpong raściku nie denerwuj się, liga europy wita xD

2

@Kidd https://zapodaj.net/images/f88c9c61c391e.png
full hd nie jest ale i tak troche lepsze :P

1

@Kidd spróbuj wrzucić na chatgpt to Ci może zrobi np full hd

4

2

@July_6_BcN spułczuje

2

@Marcin199310 no przecież wygrali klasyk, 2x odpadliśmy z atletico, potrójna korona made in real madryt xd

0

@Soetie hernandez hernandez xd

1

@KamQiX według chatgpt niby po pierwszym klasyku w historii w 1902 roku w Copa de la Coronación bo tam wygraliśmy 3-1 i niby oficjalnie liczą ten klasyk

1

Czy mi się wydaje, że po wczorajszym klasyku jest po 106 w zwycięstwach? Turbo wyrównana rywalizacja :)

17

36

W Barcelonie strzelają sobie karne a w Madrycie strzelają po pysku xDD

3

@Czyhrynski no ciekawe, mamy 88 pkt + 12 potencjalnie możemy zgarnąć :D

0

nawet troche współczuje pachołkowi, musi to mówić bo tak mu każą xDD

2

@BorzyKrzys paradoksalnie tak to wygląda xD ludzie gonią za wszystkim, jest stres, więcej oddychasz i paradoksalnie jesteś bardziej niedotleniony, efekt bohra :D

3

@NeroTFP1 u tej laski to leci totalne wyparcie od tamtego momentu xD

0



Zaczynamy karuzele od nowa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?