ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aequlibre tak, nie kupuje w całości tylko już zmielone, ale surowe :) i w zależności od producenta to na brainmarket płacę coś 110zł, na magicznymogrodzie jest chyba za 130
2
ehh żirona spadła więc pewnie i pasożyt wróci ;/
3
@Hosh defensywą wygrywa się utrzymanie
0
@Aequlibre ja kupuje też surowe, wcześniej brałem 1kg z magicznegoogrodu (taka strona), a teraz biorę z brainmarket, wrzucam 2-3 łyżeczki i zalewam wodą 60-70 stopni, mieszam, dodaje śmietanki i szczypte soli (dla zabicia goryczki), jakiegoś słodzika (ja daje erytrytol), mieszam blenderem i sobie pijam :D
0
@Aequlibre a to witam kolege w klubie, bo ja żlopie tak od kilku lat :P aczkolwiek jakie gorące? pamiętaj, że kakao lubi niezbyt dużą temperaturę żeby zachowało wartości, tak 60-70 stopni
1
Biedna dupa łatwoganga, ja po godzinie jazdy na rowerze już mam dosyć a ten pewnie z 3 dni xd
0
Gdybym miał wybrać któregoś do mojej drużyny w swoim primie - zdecydowanie Luis, jak nie strzeli to rozegra/asystuje, napastnik kompletny. Tylko nie brałbym go na wyjazdy w Lidze Mistrzów xD
0
@tomek8756 no mam dziewoję, ale trójkącik jest kuszący ;P
10
@Andrzej_Majonez Andrzeju nie denerwuj się
1
@July_6_BcN w buzi? ;P
0
@Eklerek *kamil gala dochodzi* xD
3
@michaleu on jest tego świadomy xD
10
@Eklerek no @July_6_BcN ładnaś jest nawet
2
@LAMC_10 tak, wszystko szczeli w fazie pucharowej
3
No to Ronaldo mistrzem Arabów, strach myśleć co się dzieje u kamila na chacie xd
0
@Terroriser dlaczego to prosta droga do ogromnych problemów zdrowotnych? po prostu jestem ciekaw argumentów
0
@MaziFCB przecież Kriszczianu ma biologicznie 20 lat xd
6
@pt9 @Kgorecki2500 lubi takie przekąski, podaruj mu xD
3
@Terroriser co za problem stworzyć sobie diete keto/lowcarb? masz na myśli, że nie wiem, jest niedoborowa czy coś? xd chyba, że jesteś jednym z tych którzy wierzą, że cholesterol zatyka żyły, 2 jajka tygodniowo to maks, to prawdopodobnie nie pogadamy
4
@esem91 to jedna z tych sytuacji która nie wydarzyła się najbardziej
15
O Bogowie, walka!
2
@Terroriser keto w wersji pierwotnej, czyli tej która powstała 100 lat temu, tak, bo tam masz z 80% tłuszczu, węgli praktycznie w ogóle i trochę białka xd a białko jest najważniejszym makroskładnikiem na każdej diecie
a poza tym, jak ktoś umie sobie skomponować dobrą dietę keto która dostarcza odpowiedniej ilości kalorii, witamin, minerałów itd to nie ma się czego bać, chyba, że ma się jakieś genetyczne predyspozycje do jakichś schorzeń które np. przy keto mogą być niezbyt dobre, no to wtedy lepiej lowcarb
i żebyś Ty czasem nie musiał zdychać jedząc paluszki i ciasteczka :D
1
@alone49 długie cardio to jeszcze pół biedy, wydaje się, że właśnie na dłuższych ale umiarkowanych aktywnościach keto może być ok, ale np. na sprinty/sztuki walki, czyli wysoka intensywność w krótkiej jednostce czasu to jest dramat i wtedy rozsądni ketogenicy dorzucają węgle, bo to jednak szybsze i łatwiejsze paliwo, sam tak robie, tzw. TKD :P chociaż powiem Ci, że jeszcze lata temu zdarzało się, że robiłem sobie posty 1,2,3 dni w zależności i podczas postu grałem np. w piłkę, kurde ale miałem siły xD i kompletnie nie czułem, że nie jadłem 2 dni :D no i ostrość umysłu, coś pięknego
1
@Bogan na keto jest łatwiej się odchudzać bo sygnalizacja leptyny i greliny jest zupełnia inna, nie ma skoków cukru więc nie masz nagle wilczego głodu żebyś ojebał budę z psem, produkty zazwyczaj są gestsze odżywczo, białko + tłuszcz to ogólnie miks który dość skutecznie tłumi głód, ja ogólnie polecam dietę lowcarb/keto, ale jak ze wszystkim - z rozsądkiem
@alone49 czy ja wiem czy keto taka ciężka? społecznie na pewno, zjeść gdzieś keto i nie być w pewnym sensie wytykanym to jest wyzwanie :D dla wątroby/nerek może być ciężka, jak się opiera diete na boczku, kiełbasie i frankfurterkach przejadanych kostką smalcu, to wtedy tak, poza tym jest coś takiego jak adaptacja do ketozy, na którą trzeba poświęcić trochę czasu bo organizm musi się przestawić w środku na zwiększoną podaż tłuszczu, przestawić enzymy, trawienie, bakterie itd ale z czasem wyniki np. prób wątrobowych są w totalnej normie, tak jak to u mnie było
sam jestem pro lowcarb/keto, nie demonizuje węglowodanów bo mają swoje funkcje oczywiście
@KamQiX na keto pasuje jeść więcej tłuszczu, w końcu z czegoś musisz czerpać energie, skoro na tradcyjnej diecie powiedzmy wcinasz 400-500g wegli dziennie, a teraz obcinasz do 50g to z czego organizm ma korzystać? tłuszcz musi być zwiększony, nie bać się nasyconych tłuszczów ale tu też z rozsądkiem bo w dużej ilości i jak one będą stanowić większą część całej puli tłuszczów to mogą się pojawić stany zapalne i uwaga -> wzrośnie LDL, bo LDL wzrasta gdy stan zapalny w ciele się tworzy, to taki strażak który jedzie na miejsce zbrodni i gasi pożar, dlatego się też może podwyższać :) ale to tylko jeden z wielu powodów, dla których może LDL się podwyższać :) więc trzeba też kontrować to dobrymi 1-nienasyconymi tłuszczami jak oliwa, orzechy, awokado żeby podbić hdl i żeby ta proporcja ldl-hdl była góra 1:3
1
@Encore oj, chyba najpiękniejszy jednoręczny backhand w historii
5
@Szklaner oo, jest nawet @July_6_BcN z Pedrim
1
@lajcior nie jakiś kolega ejnsztajna?
2
@LAMC_10 to tak jak Jego Wysokość Hansi Flick
5
@Frimpong arbeloa do liverpoolu?
1
@pluszek jprdl, ue gospodarczo jest piękna ale jeśli chodzi o politykę energetyczną, klimatyczną itd to kompletni idioci którzy zrujnują gospodarczo ten kontynent