ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
xdd jak to oglądam to mam bekę, 'sztywni' polacy pokazują 'wyluzowanym' hiszpanom jak się bawić xD
2
@Kidd a przecież Mourinho to defensywny trener :D jak oni w tym mistrzowskim sezonie nastukali 120 bramek i mieli zabójcze kontry to aż miło się to oglądało
1
@QQL5 ale że wyszedłeś z friendzone, było coś ten tego?
4
@Dieselzor ale przynajmniej czekamy juz 11 lat na lige mistrzów
0
@agaFCB czyli co? RG odpada, Wimbledon też?
0
@insp1re oby po Flicku
5
@NeroTFP1 biedna Valencia, Lewy jej stuknie 10 brameczek xd
9
Arsenal mistrzem Anglii :D
0
@elitive jestem na nofapie
4
@M4rcinAFC wali konia
4
@Borneo jesteś w stanie napisać chociaż jedno zdanie bez żadnego błędu?
0
@Aequlibre arsenal musi przegrać, bo city ma lepszy stosunek bramek
5
@MiloszFCB1899 za 4 lata
6
Z Tomaszewskiego wyszedł jak zwykle debil xD
1
@kibic1899 wszechwiedzący kamil gala jest innego zdania
5
@OskP zmień kolegę
1
@doc wina negreiry i to spisek
0
@tomek8756 może jeszcze odwoła to odejście jak grosicki z reprezentacją xD
9
@vangoor wysunięty napastnik @Popitek12 ?
1
@Colon Malcolm**
8
@kanver_ liczba asyst suareza to absurd
0
Dr Dre i Snoop Dogg to zajebisty collab
7
aaarneee sloooot, la la la la, @Frimpong śpiewaj razem ze mnom
6
Hansi ja Cie kocham, do Ciebie szlocham...
1
@KamQiX a jeśli jestem bliską rodziną ale identyfikuję się jako dalsza?
9
@BulaKG a Robercik w Arabii? ale będzie klaskane w tej Barcelonie xD
0
@July_6_BcN Pedri coś wrzucił?
2
@Foton a póżniej patrzysz na szarówę za oknem i myślisz, że to jesień
0
@Kgorecki2500 skoro gotowy żurek to logiczne pytanie ;p
1
@Kgorecki2500 jajko już było?