16



xdd jak to oglądam to mam bekę, 'sztywni' polacy pokazują 'wyluzowanym' hiszpanom jak się bawić xD

2

@Kidd a przecież Mourinho to defensywny trener :D jak oni w tym mistrzowskim sezonie nastukali 120 bramek i mieli zabójcze kontry to aż miło się to oglądało

1

@QQL5 ale że wyszedłeś z friendzone, było coś ten tego?

4

@Dieselzor ale przynajmniej czekamy juz 11 lat na lige mistrzów

0

@agaFCB czyli co? RG odpada, Wimbledon też?

0

@insp1re oby po Flicku

5

@NeroTFP1 biedna Valencia, Lewy jej stuknie 10 brameczek xd

9

Arsenal mistrzem Anglii :D

0

@elitive jestem na nofapie

4

@M4rcinAFC wali konia

4

@Borneo jesteś w stanie napisać chociaż jedno zdanie bez żadnego błędu?

0

@Aequlibre arsenal musi przegrać, bo city ma lepszy stosunek bramek

5

@MiloszFCB1899 za 4 lata

6

Z Tomaszewskiego wyszedł jak zwykle debil xD

1

@kibic1899 wszechwiedzący kamil gala jest innego zdania

5

@OskP zmień kolegę

1

@doc wina negreiry i to spisek

0

@tomek8756 może jeszcze odwoła to odejście jak grosicki z reprezentacją xD

9

@vangoor wysunięty napastnik @Popitek12 ?

1

@Colon Malcolm**

8

@kanver_ liczba asyst suareza to absurd

0

Dr Dre i Snoop Dogg to zajebisty collab

7

aaarneee sloooot, la la la la, @Frimpong śpiewaj razem ze mnom

6

Hansi ja Cie kocham, do Ciebie szlocham...

1

@KamQiX a jeśli jestem bliską rodziną ale identyfikuję się jako dalsza?

9

@BulaKG a Robercik w Arabii? ale będzie klaskane w tej Barcelonie xD

0

@July_6_BcN Pedri coś wrzucił?

2

@Foton a póżniej patrzysz na szarówę za oknem i myślisz, że to jesień

0

@Kgorecki2500 skoro gotowy żurek to logiczne pytanie ;p

1

@Kgorecki2500 jajko już było?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?