1

@Marusek gość na przystanku oszukał przeznaczenie ;D

0

@Herato Robert Prosinečki

0

@takisobiektos ładne staty, ale z nikim poważnym na razie nie grali

3

@Luciano99 na dzisiaj?

7

@Kgorecki2500 najlepiej to nie żyć, wtedy nie ma żadnych wydatków

2

@Pawel13sz w hokeju?

6

Przypominam, że dzisiaj mija 11 lat od pięknego finału LM w którym Barcelona wygrała 3-1 z Juventusem ;)

17

Może i nie wygrała finału ale wygrała nasze serca

2

@Arden oby nie był jak młody Cristiano Ronaldo - Dawid Hanc

1

@marcin62 była poważna, ale byłem cykorem i po prostu tak zrobiłem a nie inaczej, w tamtym momencie myślałem, że robie słusznie choć może nieetycznie, bo kłamstwo to jednak kłamstwo

@July_6_BcN mam, dziewczyna niczemu winna

0

@mrboom kwestie zdrowotne w kontekście dziecka, ale to już pół biedy, po prostu byłem głupim kłamczuszkiem w tej kwestii i dlatego :P

@seba90 oh ah, samiec alfa, jak to la bambowiec moze miec dziewczyne?D:

0

Była dziewczyna i nie ma dziewczyny... no cóż, smuteczek trochi

0

@BorzyKrzys nie no, nie miałem takich rozterek 12 lat temu

1

@Romario87 to akurat nie u mnie problem, ale ten problem może rzutować na najbliższe lata

1

@beter2 powiedz to bluepillowcom, cuckoldom i simpom

1

@arekfanBarcy zdrowotny i niepewna przyszłość, nic więcej nie mówię

0

Jadę za niedługo do dziewczyny pogadać na temat, który może zakończyć tę relację. Nie ważne jaki, ale jest, a szkoda żeby się skończyło bo poza tym relacja 9/10. Stresuje sie jak skur...

0

@Transu96 nowy obóz jednoręka, w sumie dobre połączenie

0

@LAMC_10 tylko, że wszystkie ukradzione

0

@heniusss jak benzo brałeś a korzystałeś z fenibuta np? chciałem to kiedyś spróbować bo jak czytałem jak to działa, sobie myślę, że czasem doraźnie wezmę jak wychodzę gdzieś do ludzi, kupiłem kilka i wszystkie takie ciulowe, że nie działały xd

0

@pafcioxxx Reyes, ale to chyba w drugą stronę

0

@Ilka chyba trzeba się przefarbować ;P

2

@VegetaPolska jutro ma sie wydarzyc, a dzis musze sie wyspac :P

@heniusss dokładnie, kolega uważał na chemii, konkretnie Gaba-a :P

0

wziąłem sobie 5 mg zolpidemu i sie tak fajnie czuje, jak pijany xD

3

2

@tbas matteo moravezzi?

3

@Tridente2015 kamil, nie przelogowałeś się :D

1

@Colon no przeciez @takisobiektos napisał jaka pogoda

0

@Tasde mają z tego pewnie dużo kasy, więc szkoda byłoby wyleczyć pacjenta :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?