ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/716810120_1532544584909162_6629116142108301830_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1080x1011&ctp=s1080x1011&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=wCyFJGGtzO8Q7kNvwG5Gtj5&_nc_oc=Adq5k6el8rz9-JvjN1kEhj-YDxWDjuDFlPjTJcom7e2SNNYGrMVDsVQWg4SucbopLKE&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&_nc_gid=wQTzrG_ZGs72rU4Xv4g-KQ&_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af-oQo0Di5gkz_BmlU5rllrd2vvmCWLEF3lSNhk6dHdaRg&oe=6A2CD48D
chyba prawdziwe :P
1
@Marusek gość na przystanku oszukał przeznaczenie ;D
0
@Herato Robert Prosinečki
0
@takisobiektos ładne staty, ale z nikim poważnym na razie nie grali
3
@Luciano99 na dzisiaj?
7
@Kgorecki2500 najlepiej to nie żyć, wtedy nie ma żadnych wydatków
2
@Pawel13sz w hokeju?
6
Przypominam, że dzisiaj mija 11 lat od pięknego finału LM w którym Barcelona wygrała 3-1 z Juventusem ;)
17
Może i nie wygrała finału ale wygrała nasze serca
2
@Arden oby nie był jak młody Cristiano Ronaldo - Dawid Hanc
1
@marcin62 była poważna, ale byłem cykorem i po prostu tak zrobiłem a nie inaczej, w tamtym momencie myślałem, że robie słusznie choć może nieetycznie, bo kłamstwo to jednak kłamstwo
@July_6_BcN mam, dziewczyna niczemu winna
0
@mrboom kwestie zdrowotne w kontekście dziecka, ale to już pół biedy, po prostu byłem głupim kłamczuszkiem w tej kwestii i dlatego :P
@seba90 oh ah, samiec alfa, jak to la bambowiec moze miec dziewczyne?D:
0
Była dziewczyna i nie ma dziewczyny... no cóż, smuteczek trochi
0
@BorzyKrzys nie no, nie miałem takich rozterek 12 lat temu
1
@Romario87 to akurat nie u mnie problem, ale ten problem może rzutować na najbliższe lata
1
@beter2 powiedz to bluepillowcom, cuckoldom i simpom
1
@arekfanBarcy zdrowotny i niepewna przyszłość, nic więcej nie mówię
0
Jadę za niedługo do dziewczyny pogadać na temat, który może zakończyć tę relację. Nie ważne jaki, ale jest, a szkoda żeby się skończyło bo poza tym relacja 9/10. Stresuje sie jak skur...
0
@Transu96 nowy obóz jednoręka, w sumie dobre połączenie
0
@LAMC_10 tylko, że wszystkie ukradzione
0
@heniusss jak benzo brałeś a korzystałeś z fenibuta np? chciałem to kiedyś spróbować bo jak czytałem jak to działa, sobie myślę, że czasem doraźnie wezmę jak wychodzę gdzieś do ludzi, kupiłem kilka i wszystkie takie ciulowe, że nie działały xd
0
@pafcioxxx Reyes, ale to chyba w drugą stronę
0
@Ilka chyba trzeba się przefarbować ;P
2
@VegetaPolska jutro ma sie wydarzyc, a dzis musze sie wyspac :P
@heniusss dokładnie, kolega uważał na chemii, konkretnie Gaba-a :P
0
wziąłem sobie 5 mg zolpidemu i sie tak fajnie czuje, jak pijany xD
3
https://zapodaj.net/images/661e800257c5b.png
Ale by bzykał
2
@tbas matteo moravezzi?
3
@Tridente2015 kamil, nie przelogowałeś się :D
1
@Colon no przeciez @takisobiektos napisał jaka pogoda
0
@Tasde mają z tego pewnie dużo kasy, więc szkoda byłoby wyleczyć pacjenta :D