ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho nie ta pozycja
1
@Encore co na to kamil gala?
4
@Gibbon_FCB a ten dalej o Messim...
1
@NeroTFP1 jeszcze możesz strzelić gola jeśli masz partnerke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
jak kamil gala ocenia występ cr? wybitny, nieprawdopodobny, fantastyczny?
1
mocarny mecz, nie ma co xd
2
@Frimpong darmowe pieniądze, stawiajcie, ja sie powstrzymam, nie jestem taki chytry
1
@ElKamil tvp sport
0
@Encore jest goat to trzeba będzie oglądać
1
@mekston i stosunkowo młody, chyba wchodzi dopiero w swój prime
0
@Danny Gaucho no to dzisiaj Ronaldo bije wszystkie te rekordy
0
widzę po statystykach, że taktyczny szachy xd
0
@urbipl na jakich zasadach rozdają te dzikie karty?
1
@RosjaninBut znowu te przeklęte globalne ocieplenie
5
@Mario96w o smaku rtęci
1
@kubix05 piękny jurgen
6
Po meczu Eden Hazard rozkręci imprezkę
1
@martusiaaaa a Ty razem z nim? hihi
4
@Hosh patrząc na to jak porno wpływa na mózg, układ nagrody i dopamine to porno powinno być faktycznie od +18, a nie oglądać jak się ta szara masa rozwija najbardziej :P
0
dałem 5-0 dla szwabów w lidze typerów XD
1
Co jest xDDDDDDD
0
@LAMC_10 żeby tak na meczu szczyloł
0
@Laminedependencia pijesz bo musisz czy pijesz bo lubisz?
2
@MessiForeverTheBest kurde, jakby mistrzostwa zaczynały się tydzień wcześniej to nie byłoby hat tricka ehhh xd
8
@BillyButcher naftowy gigant za niedługo będzie miał problemy z paliwem xDD
2
Zdradzilibyście osobę która własnie wam wybaczyła?
2
@takisobiektos dla hurkacza każde losowanie jest trudne xD
3
@MateS ja 36 ehh xd
1
@dmcteam też nie, bo godziny są absurdalne, mecze losowych drużyn, trudne sie wylosowało :D
2
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/718076645_3144661319257385_3533973803106285592_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx970x591&ctp=s970x591&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=agcqKAuxBmQQ7kNvwEJ2YV3&_nc_oc=Adp5I1Wlcc7o9JL3VmHkqFGAGiBkG4sZMKUO_bwNhV63jBLxSITe2uqUnnC6npFRuGU&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=iOXgaf98xqVYOtcF_j-7UA&_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af9BOltQ_4Bn5VGCD-P_7HeSu7qUjS3cWHaKSxyraemXdA&oe=6A332537
Nawet zabawny ten śląski xD