1



Brzoza DDL xD

7

@Roobo pjanić zawsze bawi xD

1

Być może teraz będzie weryfikacja Flicka, zbudował sobie trzon drużyny, teraz dostanie być może transfery o które prosi, więc no, jeśli tak to oczekiwania względem niego w tym sezonie będą spore.

6

@Roobo Ramsay (hehe)

2

@LukaszFan ale wiesz, że to jeszcze Bayern musi się zgodzić? xd

0

@VegetaPolska czyli nie pykło

5

Jeśli Flick go chce, to nie mam nic przeciwko, daje moje błogosławieństwo

3

@gumaz nie szukam przygód hehe, ale jego historie zawsze czytałem z wypiekami na twarzy xd

5

brakuje mi trochę historii od @VegetaPolska

0

Jest ktoś z Rzeszowa i wie gdzie można dobrze zjeść? Może być śniadanie, obiad też xd oprócz fasfood

0

@Encore a za te piniondze dorzuci coś do akcji łatwoganga? xd

2

Ale jajca ty hehe

3

@FCBparasiempre espanyol madrid ale kombo XD

8

7

Komentarz usunięty

0

@kocuur mam dwie kocice i one mają dzieci, stąd tyle kotów ;P i żeby nie było, nie mam ich w domu, są na zewnątrz w innym budynku

0

@Aequlibre teściowej nawet nie znam bo mieszka za oceanem, teść nie żyje więc z tym problemu nie bedzie ;P

1

@kocuur akurat mam 8 w domu i nie wiem co mam z nimi zrobić xd

0

@Aequlibre ponad pół roku, 29 urodziny, starsza ode mnie o pół roku xd

7

@Zoker ma już ode mnie o napędzie jądrowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MateS nie no, aż tak to nie xD

na pewno chce jej kupić taki personalizowany kubek taki który będzie jednoznacznie się kojarzył z naszą relacją, ale to za mało ;P

1

Co polecicie kupić dziewczynie na urodziny? Lubi tańce przede wszystkim, ale zapracowana dziewczyna jest (w przeciwieństwie do mnie xd, ale ktoś musi pracować), mogą być jakieś personalizowane prezenty albo jakieś uniwersalne. Nie wiem, tak do dwóch stówek, góra trzy, będę biedował ale dostanie coś od serca xd

0

@Aequlibre 10-15g dziennie, pije chyba z 5-6 lat, nie pamiętam dokładnie no a czy jakieś efekty? pije raczej z przyzwyczajenia, mnie kakao raczej nigdy szczególnie nie pobudzało ;P

1

Milanowi wystarczy remis czy muszą wygrać?

0

@agaFCB nie wiedziałem, że hip thrusty działają na twarz, dobrze wiesz o co nam chodzi ;P

0

@Karol145 no ale jest różnica jak gość jedzie tylko rowerem a jak jest na mieszkaniu, przychodzą celebryci, peja z tede się godzi :D tak czy inaczej szacun za inicjatywę

1

dobry ten łatwogang, w miesiąc stał się bohaterem narodowym :D

6

@agaFCB pokaż efekty tych hip thrustów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Aequlibre tak, nie kupuje w całości tylko już zmielone, ale surowe :) i w zależności od producenta to na brainmarket płacę coś 110zł, na magicznymogrodzie jest chyba za 130

2

ehh żirona spadła więc pewnie i pasożyt wróci ;/

3

@Hosh defensywą wygrywa się utrzymanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?