1

ale bym se poleciał w podróż w kosmos na kwasie

7

@Dresta ładnie musiał mu przywalić xD

3

ale fajne uczucie, kiedy real upada i sobie głupi ryj rozwala xD

1

@Sulimo brzoskwiniowy, winogronowy albo owoce leśne, tropic też spoko

3

@alone49 ile masz lat? ile śpisz? bez snu możesz mieć idealne życie a i tak testosteron wysoki nie będzie naturalnie

@Bykunn to że jest w normie mówi tyle co nic xd problem jest taki, że 250ng to poziom 80 letnich dziadków a nie 30 letnich chłopów (nie wiem ile op ma lat), normy laboratoryjne w kontekście testosteronu nie są nawet podzielone na grupy wiekowe, więc biorą 16 latków i 80 latków i później masz takie normy xD ale warto poczytać też o normach funkcjonalnych, są bardziej restrykcyjne ;p sensowny poziom to PRZYNAJMNIEJ 600ng żeby czuć jakieś korzyści z tego wolnego testosteronu

0

@clyde słyszałem, że szałwia dosłownie wystrzela w kosmos na te kilka minut, ja osobiście bym chyba nie chciał tego brać, wolę już raczej klasyczne psychodele, a jak ktoś lubi ciekawe rzeczy to niech sobie spróbuje bielunia xD

1

@draxidox no i namówił, mam akurat na kompie colina 04 xD

1

@Gaucho dzisiaj cały bajern gra dziadostwo, i tak, przyjąłbym dalej takiego luisa diaza xd

0

realmadridtv juz robi film? xd

0

@Herato no chłop będzie miał 3x więcej trypletów niż real madryt xD

0

@barcelonaLM pamiętajmy z kim ten bayern lubił odpadać i w jakich okolicznościach ;P

7

Nie mógł Dembele tak strzelać z Liverpoolem?

1

Ale to zrobili kurde

0

@Szklaner przeczytałem ten żart jego głosem :D

22

O bogowie, walka xD

1

no to dzisiaj 6;5 dla bajernu i karniaczki

2

@BojanKriKicz w hiszpanii to imigranci mają większe prawa niż tubylcy :D

0

@sebasarna ja po wstaniu z łóżka rano od razu robię 50 na raz xD

0

@pt9 co Ty robisz, że tyle hajsu masz xd

0

@VamoSBarca88 miód na moje oczy, lepiej niech sprzedadzą vinicusa xd

1

@Kgorecki2500 janusz korczak

0

@TR3YWAY najlepszy winogronowy i chyba tropic, mango też znośny

0

@gumaz minimalizm lekarstwem na te dolegliwości, szczególnie w obecnych czasach rozpusty i masowej konsumpcji wszystkiego :D

1

@Kgorecki2500 muszę, bo cały brzuch i klata są porośnięte, a jak zapuszczę za bardzo to robi się dywan :D

1

@Ilka czy można zdjęcia stupek? kolega @VegetaPolska wstydzi się zapytać

1

@Aequlibre Christensen będzie naszym nowym transferem

1

@Ilka między 11-14 najwięcej witaminy D się wytwarza ;P i ja zawsze lubiłem w największy skwar, ale ja to świr hehe

0

@July_6_BcN nie używam takich rzeczy :P

1

i cyk, pierwsza godzinka opalania weszła jak w masło ;3

9

@Ilka @VegetaPolska to nie tak się robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?