ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale bym se poleciał w podróż w kosmos na kwasie
7
@Dresta ładnie musiał mu przywalić xD
3
ale fajne uczucie, kiedy real upada i sobie głupi ryj rozwala xD
1
@Sulimo brzoskwiniowy, winogronowy albo owoce leśne, tropic też spoko
3
@alone49 ile masz lat? ile śpisz? bez snu możesz mieć idealne życie a i tak testosteron wysoki nie będzie naturalnie
@Bykunn to że jest w normie mówi tyle co nic xd problem jest taki, że 250ng to poziom 80 letnich dziadków a nie 30 letnich chłopów (nie wiem ile op ma lat), normy laboratoryjne w kontekście testosteronu nie są nawet podzielone na grupy wiekowe, więc biorą 16 latków i 80 latków i później masz takie normy xD ale warto poczytać też o normach funkcjonalnych, są bardziej restrykcyjne ;p sensowny poziom to PRZYNAJMNIEJ 600ng żeby czuć jakieś korzyści z tego wolnego testosteronu
0
@clyde słyszałem, że szałwia dosłownie wystrzela w kosmos na te kilka minut, ja osobiście bym chyba nie chciał tego brać, wolę już raczej klasyczne psychodele, a jak ktoś lubi ciekawe rzeczy to niech sobie spróbuje bielunia xD
1
@draxidox no i namówił, mam akurat na kompie colina 04 xD
1
@Gaucho dzisiaj cały bajern gra dziadostwo, i tak, przyjąłbym dalej takiego luisa diaza xd
0
realmadridtv juz robi film? xd
0
@Herato no chłop będzie miał 3x więcej trypletów niż real madryt xD
0
@barcelonaLM pamiętajmy z kim ten bayern lubił odpadać i w jakich okolicznościach ;P
7
Nie mógł Dembele tak strzelać z Liverpoolem?
1
Ale to zrobili kurde
0
@Szklaner przeczytałem ten żart jego głosem :D
22
O bogowie, walka xD
1
no to dzisiaj 6;5 dla bajernu i karniaczki
2
@BojanKriKicz w hiszpanii to imigranci mają większe prawa niż tubylcy :D
0
@sebasarna ja po wstaniu z łóżka rano od razu robię 50 na raz xD
0
@pt9 co Ty robisz, że tyle hajsu masz xd
0
@VamoSBarca88 miód na moje oczy, lepiej niech sprzedadzą vinicusa xd
1
@Kgorecki2500 janusz korczak
0
@TR3YWAY najlepszy winogronowy i chyba tropic, mango też znośny
0
@gumaz minimalizm lekarstwem na te dolegliwości, szczególnie w obecnych czasach rozpusty i masowej konsumpcji wszystkiego :D
1
@Kgorecki2500 muszę, bo cały brzuch i klata są porośnięte, a jak zapuszczę za bardzo to robi się dywan :D
1
@Ilka czy można zdjęcia stupek? kolega @VegetaPolska wstydzi się zapytać
1
@Aequlibre Christensen będzie naszym nowym transferem
1
@Ilka między 11-14 najwięcej witaminy D się wytwarza ;P i ja zawsze lubiłem w największy skwar, ale ja to świr hehe
0
@July_6_BcN nie używam takich rzeczy :P
1
i cyk, pierwsza godzinka opalania weszła jak w masło ;3
9
@Ilka @VegetaPolska to nie tak się robi