0

@michaleu real madryt nie rozmawia o sędziach hehe

18

biedne madryle, od 4 spotkań nie widzą jak smakuje zwycięstwo xD

2

@MessiForeverTheBest teatr dla gojów

37

Niemcy wybrali język faktów xD

0

@Kinginiesta no i wczoraj prawie to wystarczyło, granie z bayernem otwarty mecz to przepis na 8-2 xD

0

Czas na moje dirty pleasure... wchodzę na profil kamilka xd

0

My mamy Araujo real ma Camavinge xD

1

W sumie przegrali nadziewając sie na własną broń xD bramki w końcówkach

1

No ładnie Olise 4-3 :D

1

Ehh, a mógł ten Real awansować to bym sobie 5 stów zarobił xD

3

real jest niewiarygodny w lidze mistrzów xd

0

Co za pojebany mecz XDDDD

0

@PIWOSZ89 choćby Milan

0

0

@July_6_BcN dla beki, jak zwykle :P

1

@vangoor a real pewnie z 7 xd

1

Nie możesz dodawać komentarzy.
Z powodu naruszenia regulaminu zostałeś zablokowany i nie możesz dodawać komentarzy.
Zostaniesz odbanowany za 121 miesięcy

Ehhhhh

1

@damianex10 kolejka prawie jak co roku do drwala xDD

2

@MateuszJrk fajna stronka, nic mi sie nie należy więc nie mogę polecić :) żarcik, jest w pytę

1

@szymonekk a byłeś kiedyś na klasyku czy innym meczu Barcy? bo jednak Klasyk to Klasyk, nawet jesli będzie 'towarzyski' :D

1

@majkiii tymczasem naszym transferem na stopera będzie christensen po kontuzji xD

0

@Unique stóweczka już przedwczoraj poszła na awans realu, do wygrania prawie 6 stów :D

0

@NeroTFP1 nie pożyczam, bo sam nie mam xd

3

Szkoda, że nie spuścili trochę z tonu po tych szybkich dwóch bramkach, tylko nawalali dalej, a w drugiej połowie już było widać wypompowanie. Oczywiście sytuacja podobna jak z Interem, masz korzystny wynik (w miarę) to graj ekstremalnie wysoką linią obrony i licz na to, że piłki będą się odbijać od nóg xD

2

A było tak pięknie, dobranoc widzowie

0

DAWAC KURWA MAC!!!!!!!!!!!!!!!

0

no to atleti teraz pewnie w 12 będzie bronić xD

3

@regatta52 zgnoić ferrana musze bo sie udusze, rozumisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?