ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaleu real madryt nie rozmawia o sędziach hehe
18
biedne madryle, od 4 spotkań nie widzą jak smakuje zwycięstwo xD
2
@MessiForeverTheBest teatr dla gojów
37
Niemcy wybrali język faktów xD
0
@Kinginiesta no i wczoraj prawie to wystarczyło, granie z bayernem otwarty mecz to przepis na 8-2 xD
13
@Kessie https://wykop.pl/cdn/c3201142/f43f9951f085f1a933d8197852d80cff3281080ff8622eb6c3f9bff084a3aa0c,w400.jpg
0
Czas na moje dirty pleasure... wchodzę na profil kamilka xd
0
My mamy Araujo real ma Camavinge xD
1
W sumie przegrali nadziewając sie na własną broń xD bramki w końcówkach
1
No ładnie Olise 4-3 :D
1
Ehh, a mógł ten Real awansować to bym sobie 5 stów zarobił xD
3
real jest niewiarygodny w lidze mistrzów xd
0
Co za pojebany mecz XDDDD
1
@PIWOSZ89 https://www.uefa.com/uefachampionsleague/history/h2h/
0
@PIWOSZ89 choćby Milan
0
@gumaz od @lucas/catalan
0
@July_6_BcN dla beki, jak zwykle :P
1
@vangoor a real pewnie z 7 xd
1
Nie możesz dodawać komentarzy.
Z powodu naruszenia regulaminu zostałeś zablokowany i nie możesz dodawać komentarzy.
Zostaniesz odbanowany za 121 miesięcy
Ehhhhh
1
@damianex10 kolejka prawie jak co roku do drwala xDD
2
@MateuszJrk fajna stronka, nic mi sie nie należy więc nie mogę polecić :) żarcik, jest w pytę
1
@szymonekk a byłeś kiedyś na klasyku czy innym meczu Barcy? bo jednak Klasyk to Klasyk, nawet jesli będzie 'towarzyski' :D
1
@majkiii tymczasem naszym transferem na stopera będzie christensen po kontuzji xD
0
@Unique stóweczka już przedwczoraj poszła na awans realu, do wygrania prawie 6 stów :D
0
@NeroTFP1 nie pożyczam, bo sam nie mam xd
3
Szkoda, że nie spuścili trochę z tonu po tych szybkich dwóch bramkach, tylko nawalali dalej, a w drugiej połowie już było widać wypompowanie. Oczywiście sytuacja podobna jak z Interem, masz korzystny wynik (w miarę) to graj ekstremalnie wysoką linią obrony i licz na to, że piłki będą się odbijać od nóg xD
2
A było tak pięknie, dobranoc widzowie
0
DAWAC KURWA MAC!!!!!!!!!!!!!!!
0
no to atleti teraz pewnie w 12 będzie bronić xD
3
@regatta52 zgnoić ferrana musze bo sie udusze, rozumisz?