ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pt9 wyebali mnie xd
ale zwyczajnie nie określili w ogłoszeniu że szukają kogoś kto już w tym pracował (na słuchawce w markecie budowlanym) i ma jakieś doświadczenie, ja byłem bez i poszedłem ale jak oni oczekiwali że po 2-3 dniach będę ogarniał cały system i płynnie rozmawiał z ludźmi tłumacząc im wszystko no to xd
2
No cóż, trzeba szukać nowej roboty xD
Prawie tyle samo byłem w tej robocie co Trzaskowski prezydentem
2
@draxidox a ile kasy zostało przepieprzone na głupoty jak wybory, maseczki, respiratory, szczepionki które zostały zamówione na zapas a teraz sobie zalegają w magazynach, zamykanie ludzi w domach? może i wyszliśmy nienajgorzej, ale mogło być zdecydowanie lepiej gdyby nie to
0
@draxidox a pomyśleć co by było gdyby gospodarka nie stanęła w ostatnich latach, szczególnie podczas wielkiej zarazy xD
0
dobrze, że negreira czuwa
1
@norbi77 po prostu na treningu też przegrywali hehe
0
Ktoś pracował na obsłudze klienta na słuchawce?
3
@Kgorecki2500 wygląda jak typowy oskarek, bananowe dziecko z bogatej rodziny
2
@Wiktorek2002 no cóż, grają na wyspie więc nie przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Luciano99 @Frimpong opinia
1
@Kgorecki2500 pilot też bierzesz?
5
@Jakchcesz no i ewidentnie widać, że ziemia jest płaska
2
@marcin62 kamil gala to pewnie doszedł po tym niesamowitym golu xD
1
@bart_azz to wcale nie jest takie nieprawdopodobne, madrylom ciężko się gra na balearach
0
Jutro macie normalne godziny pracy?
0
@Arden francja - kolonia murzynów XD
1
@July_6_BcN no właśnie nie, ja tylko jajka od zaprzyjaźnionych rolników biore ;D
0
Ej ktoś mnie sprankował na OLX i jakby z mojego konta dodał ogłoszenie, że oddam kury za darmo i dał mój numer, ale jestem zalogowany na swoje konto z tym numerem na OLX i nawet nie mam tego nigdzie w swoich ogłoszeniach, więc nie wiem jak to usunąć xD Jak to można cofnąć?
14
@VeB 1899 oho, zaczynają się czary :D
0
Bosz, co za zjechana pogoda
3
2 akcje i 2 gole XD
0
@Encore totalny zjazd, totalne wypalenie, karrigan out, twistzz out, broky out xD
1
@Roobo to pewnie Ferdek
0
@TR3YWAY ok, nic nie dostałem, więc jutro dopytam o to na pewno, bo na czarno za darmo robić nie będę xD
0
@gumaz któraś, ale wcześniej byłem na śmieciówkach
0
Kiedy podpisuje się umowę o pracę, jakiś papier? Byłem dziś pierwszy dzień w nowej robocie, dostałem zlecenie na badania, byłem 8h tylko wiadomo, na razie moja 'robota' polega na nauce systemu i obserwowaniu xD Jak to wygląda?
4
Lecim z kolejnym meczem A klasy, tym razem Derby z rywalem zza miedzy
1
@BojanKriKicz on nawet margaryne polecał także... xD
10
@BojanKriKicz widzisz? wystarczy jeść zdrowo, spać 8 godzin, unikać coli i chipsów i byłoby Cię stać na Barca-Real
6
A co jeśli trump rozpętał wojnę żeby krisztiano nie mógł strzelić 1000 goli? Kolejny spisek...