2

@pt9 wyebali mnie xd

ale zwyczajnie nie określili w ogłoszeniu że szukają kogoś kto już w tym pracował (na słuchawce w markecie budowlanym) i ma jakieś doświadczenie, ja byłem bez i poszedłem ale jak oni oczekiwali że po 2-3 dniach będę ogarniał cały system i płynnie rozmawiał z ludźmi tłumacząc im wszystko no to xd

2

No cóż, trzeba szukać nowej roboty xD

Prawie tyle samo byłem w tej robocie co Trzaskowski prezydentem

2

@draxidox a ile kasy zostało przepieprzone na głupoty jak wybory, maseczki, respiratory, szczepionki które zostały zamówione na zapas a teraz sobie zalegają w magazynach, zamykanie ludzi w domach? może i wyszliśmy nienajgorzej, ale mogło być zdecydowanie lepiej gdyby nie to

0

@draxidox a pomyśleć co by było gdyby gospodarka nie stanęła w ostatnich latach, szczególnie podczas wielkiej zarazy xD

0

dobrze, że negreira czuwa

1

@norbi77 po prostu na treningu też przegrywali hehe

0

Ktoś pracował na obsłudze klienta na słuchawce?

3

@Kgorecki2500 wygląda jak typowy oskarek, bananowe dziecko z bogatej rodziny

2

@Wiktorek2002 no cóż, grają na wyspie więc nie przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

1

@Kgorecki2500 pilot też bierzesz?

5

@Jakchcesz no i ewidentnie widać, że ziemia jest płaska

2

@marcin62 kamil gala to pewnie doszedł po tym niesamowitym golu xD

1

@bart_azz to wcale nie jest takie nieprawdopodobne, madrylom ciężko się gra na balearach

0

Jutro macie normalne godziny pracy?

0

@Arden francja - kolonia murzynów XD

1

@July_6_BcN no właśnie nie, ja tylko jajka od zaprzyjaźnionych rolników biore ;D

0

Ej ktoś mnie sprankował na OLX i jakby z mojego konta dodał ogłoszenie, że oddam kury za darmo i dał mój numer, ale jestem zalogowany na swoje konto z tym numerem na OLX i nawet nie mam tego nigdzie w swoich ogłoszeniach, więc nie wiem jak to usunąć xD Jak to można cofnąć?

14

@VeB 1899 oho, zaczynają się czary :D

0

Bosz, co za zjechana pogoda

3

2 akcje i 2 gole XD

0

@Encore totalny zjazd, totalne wypalenie, karrigan out, twistzz out, broky out xD

1

@Roobo to pewnie Ferdek

0

@TR3YWAY ok, nic nie dostałem, więc jutro dopytam o to na pewno, bo na czarno za darmo robić nie będę xD

0

@gumaz któraś, ale wcześniej byłem na śmieciówkach

0

Kiedy podpisuje się umowę o pracę, jakiś papier? Byłem dziś pierwszy dzień w nowej robocie, dostałem zlecenie na badania, byłem 8h tylko wiadomo, na razie moja 'robota' polega na nauce systemu i obserwowaniu xD Jak to wygląda?

4

Lecim z kolejnym meczem A klasy, tym razem Derby z rywalem zza miedzy

1

@BojanKriKicz on nawet margaryne polecał także... xD

10

@BojanKriKicz widzisz? wystarczy jeść zdrowo, spać 8 godzin, unikać coli i chipsów i byłoby Cię stać na Barca-Real

6

A co jeśli trump rozpętał wojnę żeby krisztiano nie mógł strzelić 1000 goli? Kolejny spisek...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?