ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś chyba nakłamał w CV :D
1
@LAMC_10 a ile przed telewizorem? :p
0
@allien18 wręcz przeciwnie xD
3
@heniusss z jednej strony szkoda, że nie trenuje bo fajnie jego drużyny grały, ale z drugiej może i lepiej bo mógłby pójść do realu xd
0
Niby taki pachołek a taki Arbeloa sobie bije Mourinho, Guardiole i Simeone xD
4
@Bilon87 u cristiano - 37 wolnych w kosmos i 370 karnych xd
0
Nie odpocznie xd
1
@Arden przecież mogliby trochę wziąć od partnerów, to nie, lepiej od ryb xD
0
@Chimera wódkę hehe
4
@MessiForeverTheBest a słyszałeś tę jak nakarmił dziecko z cyca?
0
@Kgorecki2500 yummy, świeże mięsko armatnie
2
@draxidox ta babka po prostu zastępuję matkę, nie ma innego wytłumaczenia
4
@matirix20 Olise i Yamal na 10, ale by to chodziło z ogarniętym napastnikiem a'la Haaland czy Kane :D
0
@clyde Tatara, bo przy surowym mięsie muszę mieć pewność, że mięso musi być bardzo dobrej jakości, nie chce złapać jakiegoś pasożyta xd
4
@FcPortoFan1999 mamy zdecydowanie trudniejszy i wyczerpujący terminarz, jednak mecze raz na tydzień i chlanie po nich to są trudne warunki
4
A - klasa wraca, w końcu, ależ mi tego brakowało :D
0
Takie tło tego zdjęcia z Joanem, że myślałem, że umarł xD
2
Też w ostatnich dniach macie takie spadki motywacji, siły, energii, potrzebe drzemki, whatever? Czy tylko ja jestem spierdoksem (pewnie jestem xd)?
1
@colossus zgadza się, po prostu liczy tylko ten okres gdy obydwoje grali w Hiszpanii, a nie całość kariery
3
@Ilka aż mnie trzustka zabolała
0
Zacząłem lubić alkohol.
1
@Azi np. strukture mięśni, włókna mięśniowe przez co są w stanie dopasować idealny plan treningowy
4
@Kgorecki2500 za niedługo łańcuchy podrożeją xD
6
Courtois kontuzja, zatem w najbliższych tygodniach zobaczymy prime Łunina xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy mi się wydaję czy notatnik przeszedł grubą aktualizację i teraz pogrubili czcionkę? xD
1
@kubix05 @AlexDark00 opinia
6
@KamQiX a potężny Bayern Hansiego Flicka?
0
https://zapodaj.net/images/b3147cb8f140a.png
@Danny Gaucho opinia bo jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Buffon miał aż taką przewagę :D
0
@lithotripter aa to szanuje xD