0

@pt9 co Ty robisz, że tyle hajsu masz xd

0

@VamoSBarca88 miód na moje oczy, lepiej niech sprzedadzą vinicusa xd

1

@Kgorecki2500 janusz korczak

0

@TR3YWAY najlepszy winogronowy i chyba tropic, mango też znośny

0

@gumaz minimalizm lekarstwem na te dolegliwości, szczególnie w obecnych czasach rozpusty i masowej konsumpcji wszystkiego :D

1

@Kgorecki2500 muszę, bo cały brzuch i klata są porośnięte, a jak zapuszczę za bardzo to robi się dywan :D

1

@Ilka czy można zdjęcia stupek? kolega @VegetaPolska wstydzi się zapytać

1

@Aequlibre Christensen będzie naszym nowym transferem

1

@Ilka między 11-14 najwięcej witaminy D się wytwarza ;P i ja zawsze lubiłem w największy skwar, ale ja to świr hehe

0

@July_6_BcN nie używam takich rzeczy :P

1

i cyk, pierwsza godzinka opalania weszła jak w masło ;3

9

@Ilka @VegetaPolska to nie tak się robi

5

@mackowiakowy co ty, nie mamy żadnych szans

4

@Eto'o9 R10 a nie Soto Grado?

1

@Giwera do 20 może skończą xD

1

Ten półfinał Allena to będzie trwał chyba ze 3 dni xD

1

@LAMC_10 jest w pytę

2

@LAMC_10 benzynka będzie git

1

@Roobo i jeszcze później gorące zawijają w folię aluminiową D:

1

@Zoker przegraliśmy 2-1 więc 3 ostatnie miejsca to odpowiednio 14,13,12 pkt xD i jeszcze nie wiadomo ile drużyn spada, 3 miejsce od końca jest raczej zawsze bezpieczne

0

@gumaz no prawie całe 2 dni, więc nie ma tragedii

0

@gumaz jutro z rana byczq

1

I cyk, o 14 szlagier A-klasy, przedprzedostatnie miejsce z ostatnim, mecz o 6 punktów... lepiej wygrać niż dać rywalom tlen, bo będzie bardzo duży ścisk tam na dole ;c

1

@gumaz fortnite, minecraft, lol xd

0

@MysticCat sam bym tego lepiej nie ujął :D a wbicie Robertsona piękniutkie

0

bukaku saka nie gra? ;o

2

No to dzisiaj 6:5 dla atleti

0

@MesQueUnClub_87 zapomniałem dodać, że oprócz Soliny xD

1

Co polecacie pozwiedzać w Bieszczadach? Jadę na 2 dni, będę miał kilka 'okienek' czasowych po kilka godzin, więc potencjalnie nawet 3 miejsca czy coś. Park narodowy to oczywista sprawa, zostawiam to na niedziele, macie jakieś propozycje ciekawych miejsc?

3

@Szklaner uwielbiam takie trollowanie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?