ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 co Ty robisz, że tyle hajsu masz xd
0
@VamoSBarca88 miód na moje oczy, lepiej niech sprzedadzą vinicusa xd
1
@Kgorecki2500 janusz korczak
0
@TR3YWAY najlepszy winogronowy i chyba tropic, mango też znośny
0
@gumaz minimalizm lekarstwem na te dolegliwości, szczególnie w obecnych czasach rozpusty i masowej konsumpcji wszystkiego :D
1
@Kgorecki2500 muszę, bo cały brzuch i klata są porośnięte, a jak zapuszczę za bardzo to robi się dywan :D
1
@Ilka czy można zdjęcia stupek? kolega @VegetaPolska wstydzi się zapytać
1
@Aequlibre Christensen będzie naszym nowym transferem
1
@Ilka między 11-14 najwięcej witaminy D się wytwarza ;P i ja zawsze lubiłem w największy skwar, ale ja to świr hehe
0
@July_6_BcN nie używam takich rzeczy :P
1
i cyk, pierwsza godzinka opalania weszła jak w masło ;3
9
@Ilka @VegetaPolska to nie tak się robi
5
@mackowiakowy co ty, nie mamy żadnych szans
4
@Eto'o9 R10 a nie Soto Grado?
1
@Giwera do 20 może skończą xD
1
Ten półfinał Allena to będzie trwał chyba ze 3 dni xD
1
@LAMC_10 jest w pytę
2
@LAMC_10 benzynka będzie git
1
@Roobo i jeszcze później gorące zawijają w folię aluminiową D:
1
@Zoker przegraliśmy 2-1 więc 3 ostatnie miejsca to odpowiednio 14,13,12 pkt xD i jeszcze nie wiadomo ile drużyn spada, 3 miejsce od końca jest raczej zawsze bezpieczne
0
@gumaz no prawie całe 2 dni, więc nie ma tragedii
0
@gumaz jutro z rana byczq
1
I cyk, o 14 szlagier A-klasy, przedprzedostatnie miejsce z ostatnim, mecz o 6 punktów... lepiej wygrać niż dać rywalom tlen, bo będzie bardzo duży ścisk tam na dole ;c
1
@gumaz fortnite, minecraft, lol xd
0
@MysticCat sam bym tego lepiej nie ujął :D a wbicie Robertsona piękniutkie
0
bukaku saka nie gra? ;o
2
No to dzisiaj 6:5 dla atleti
0
@MesQueUnClub_87 zapomniałem dodać, że oprócz Soliny xD
1
Co polecacie pozwiedzać w Bieszczadach? Jadę na 2 dni, będę miał kilka 'okienek' czasowych po kilka godzin, więc potencjalnie nawet 3 miejsca czy coś. Park narodowy to oczywista sprawa, zostawiam to na niedziele, macie jakieś propozycje ciekawych miejsc?
3
@Szklaner uwielbiam takie trollowanie XD