9

Ty za to tylko w fifie

1

0

Witamy pana prezydenta ^^

0

fajnie chłopak gra ;)

2

nie wyciągaj za szybko takich wniosków po meczach z ogórkami ;)

0

0

Chodzi mi o to, że doceniam jego jakość a jednak potraficie spieprzyć znakomitych piłkarzy tak samo jak Real. Messiego przesunąć bardziej wgłąb pola, na dychę , natomiast Suarez szpica. Tam gra najlepiej i tam da Wam najwięcej jakości. Moja, obiektywna, postronna opinia.

2

Suarez był zawsze moim niespełnionym marzeniem jako kibica Realu. Błagam Was tylko o jedno- niech on gra na szpicy, a nie na żadnym skrzydle... I mówię to jako kibic Madrytu

1

macie fajny system komentarzy. Dyskusje, polecane komentarze, szata graficzna. Ogólnie kontakt redaktorzy-użytkownicy jest naprawdę fajny. Na stronie Realu wszystko opiera się bardziej na czytaniu, a komentarze sobie lepiej odpuścić. Tutaj można podyskutować ;)

0

dokładnie

2

Chodziło mi o to, że nie byłem zdecydowany GENIUSZU ;) Nie jestem pewien kto bardziej zasługuje na 3 miejsce- stąd 2 opcje.

0

1. Ronaldo
2. Di Maria
3. Neuer/ Messi

5

czy się to komuś podoba czy nie-Ronaldo jest najlepszy na świecie. Jedyny problem to te 29 lat-ciekawe ile jeszcze na tym poziomie pogra

0

Debilom powinni dawać bany blokując całkowicie IP :P Byłby wszechobecny spokój :)

0

Poziom niektórych jest na tyle żałosny, że coraz rzadziej tu zaglądam. Dobrze, że są tu jeszcze normalni i fajni ludzie ;)

0

dla Realu cena gitara :P

7

Przynajmniej tam "strzelił gola" :D

0

No bez przesady :P To , że Pepe prowokuje to jedno ale Wy to też aniołki nie jesteście. Poza tym mam nadzieję, że już na stałe Varane będzie tworzył parę stoperów z Ramosem

10

Nie można generalizować. Tak samo można wyliczać setki komentarzy "fanów" Barcelony :P Podsumowałbym to krótkim :"Debile są wszędzie" :P Niezależnie od poglądów czy upodobań

0

Cholernie lubię tego gościa za jego ambicję, ale przez FIFĘ to się może dla niego źle skończyć. W Gran Derbi jak od "wieków" będą prowokacje. Powinien to być wyrównany mecz, ale czysto teoretycznie jeżeli Real wygrywałby wysoko, jemu by nic nie wychodziło- oby mu znowu nie odwaliło. Bo to teraz co FIFA mu "zafundowała" to nie odpoczynek tylko stres i pompowanie balona-oby nie pękł z hukiem. On musi w nowy zespół wejść spokojnie, a nie na zasadzie "wszystko albo nic". A do tego niestety prowadzi "poprawczak" tej całej bandy idiotów kierujących piłką. JAK KTOŚ KTO SPRZEDAJE MŚ DO ROSJI CZY KATARU MOŻE NAKŁADAĆ JAKIEKOLWIEK KARY?! Istne jaja

0

Z punktu widzenia kibica Realu to nie jest najgorszy transfer z bardzo prostej przyczyny- nie będziecie tracić bramki z co drugiego rożnego :P Pamiętacie dwumecz z Bayernem? Tam przegraliście przede wszystkim w powietrzu. Z 2 strony jak będzie grał Mascherano, który moim zdaniem wciąga nosem Busiego, to stracicie znowu te pare cm zyskane dzięki Mathieu. Suma summarum, będziecie zadowoleni bo jest szybko, dobrze gra głową i jest doświadczony. Ba. Zna nawet ligię hiszpańską od podszewki. Realowi wsadził bramkę z rożnego w tym sezonie , jakby ktoś z Was nie wiedział ;)

0

nie do końca. Jeżeli nikt nie wyłoży 70 mln euro to Di Maria zostanie ;)

0

Sam Reus od razu to zdementował :P

2

przynajmniej jest wysoki, szybki i dobrze gra głową. Ale z plusów to na tyle

2

Tak samo można powiedzieć, że FIFA ukarała Liverpool

0

Suarez jest wybitny ;) Zresztą, ja tam jestem za Barca w pojedynkach z klubami angielskimi czy niemieckimi , więc fajnie gdyby ich "pogonił" :)

0

Żebyś się nie zdziwił jak Bayern Was zmiecie :P Myślisz, że są słabsi od pamiętnego 7:0 w dwumeczu? Nie sądzę, szczególnie że taki Lewandowski to dla Was będzie zabójstwo-silny gość grający tyłem do bramki + dobra głowa :P Nie ma co się napinać

0

czy ja jestem ich sezonowcem? Chłopcze drogi. Dla mnie oni zasłużyli, na pewno bardziej niż Argentyna na przestrzeni całego turnieju. Co więcej- Niemcy to nie Ruscy. A, jeszcze jedno. Jak już to "utoŻsamiać" - skoro już jesteś taki antyniemiecki to pisz chociaż poprawie

1

Ciekawe, że mój dziadek któremu Niemcy wymordowali połowę rodziny wczoraj był za nimi, a nie Argentyną. Mam wrażenie, że do takich wartości jak przebaczenie, zrozumienie, że nie każde pokolenie jest takie same czy po prostu do ogólnoludzkiej miłości trzeba dorosnąć.

Pozdrawiam

0

dlaczego mam nienawidzić Niemców za to co robił Hitler i jego świta 70 lat temu?
To wina Europy, że Niemcy nie poniosły żadnych konsekwencji po wojnie jak już chcesz się czepiać. Poza tym, to że były świry w Niemczech nei znaczy, że każdy Niemiec jest taki sam. To tak jakby powiedzieć, ze każdy Polak chleje i kradnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?