0

jestem pesymistą po naszych ostatnich wystepach, obwiam się dwubramkowej porażki niestety

0

załosna gra juz którys raz niestety

0

na razie na remis nie ma szans

0

nie moge juz na nich patrzec

0

oj ten Mathieu, każdy kontakt to brak dokłądności

0

brak troche busiego

0

jeszcze jest remis, wiec bym się nie ekscytował, choc grają niezle

0

soberto całkiem sesnownie dzis wyglada

0

messi znow dzis słabo

0

bo jest kretynem chyba, bo innej przyczyny nie widze

0

i tak nic to nie zmieni

0

niestety musze się zgodzić, jakos każde jego zagranie aktualnie az mnie drazni strasznie

1

Przebłysk geniuszu to za mało. Na takim poziomie potrzebna jest stała wysoko forma, a nie tylko przebłyski. Nie przesadzaj z tym sentymentalizmem, przecież nie grali za darmo dla Barcy

0

bayern naprawdę nie imponuje, chelsea lepsze, a powalczyć z nimi jak równy z równym można zawsze, i tak najbardziej obawiałbym się Realu, a później Atletico

0

i gdzie dociągnął w zeszłym sezonie, jeden mecz z realem i to wszystko...i po co te epitety i emocje, to tylko dyskusja. Oczywiście chciałbym się mylić i byłbym wielce kontent, gdyby musiał go przepraszać

0

Jakie przesłanki przesłanki to twierdzenia, że iniesta się jeszcze odrodzi. Lekko licząc od ponad dwóch lat nędza, prawie bez przebłysków. Zajmuje tylko miejsce innym zawodnikom i odbiera im szanse.

0

nie sposób się nie zgodzić z artykułem, ja osobiście na grę nie mogę już patrzeć od 2 lat, oczywiście nadal imponuje techniką etc., ale dynamiki brak absolutnie. Jest to o tyle zdumiewające, że Iniesta ma dopiero 30. Kilka lat jeszcze pewnie w Barcie pogra, więc zapowiada się marnowanie sporej części budżetu na niego.

0

Gdyby to byla prawda to pokazuje to rzeczywiste kompetencje tego zarzadu i wszytkie zarzuty byly prawdziwe,jesli nastapila zmiana co sugeruje ze bakero lepszy wiec jakie kometencje musi miec zubi

0

Trudno wskazać na jakies obiektywne przesłanki sugerujące, że coś z niego jeszcze moze być, mimo że nie jest taki stary, wiec trzeba sprzedaz, niestety, choc wiadomo, że to niemożliwe

0

Już co najmniej trzeci sezon bez formy, ale zapewne już po świetach forma wróci. Smiech na sali.

0

od trzech lat już nie może złapać formy, ale po świętach już złapie. "Napewno". Szkoda gadać już o nim.

3

a niby kto inny miałby byc z Barcy, Iniesta ?

0

Trochę racji pewnie ma

0

zdarza się kazdemu

4

Ronaldi wczoraj lepszej setki nie strzelił

0

słaby ten krychowiak

1

jednym słowem: masakra

2

Poziom gry środka pola w perspektywie zakazu transferowego przeraża.

0

zgadzam się niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?