raven1983
Dołączył/a: grudzień 2010
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestem pesymistą po naszych ostatnich wystepach, obwiam się dwubramkowej porażki niestety
0
załosna gra juz którys raz niestety
0
na razie na remis nie ma szans
0
nie moge juz na nich patrzec
0
oj ten Mathieu, każdy kontakt to brak dokłądności
0
brak troche busiego
0
jeszcze jest remis, wiec bym się nie ekscytował, choc grają niezle
0
soberto całkiem sesnownie dzis wyglada
0
messi znow dzis słabo
0
bo jest kretynem chyba, bo innej przyczyny nie widze
0
i tak nic to nie zmieni
0
niestety musze się zgodzić, jakos każde jego zagranie aktualnie az mnie drazni strasznie
1
Przebłysk geniuszu to za mało. Na takim poziomie potrzebna jest stała wysoko forma, a nie tylko przebłyski. Nie przesadzaj z tym sentymentalizmem, przecież nie grali za darmo dla Barcy
0
bayern naprawdę nie imponuje, chelsea lepsze, a powalczyć z nimi jak równy z równym można zawsze, i tak najbardziej obawiałbym się Realu, a później Atletico
0
i gdzie dociągnął w zeszłym sezonie, jeden mecz z realem i to wszystko...i po co te epitety i emocje, to tylko dyskusja. Oczywiście chciałbym się mylić i byłbym wielce kontent, gdyby musiał go przepraszać
0
Jakie przesłanki przesłanki to twierdzenia, że iniesta się jeszcze odrodzi. Lekko licząc od ponad dwóch lat nędza, prawie bez przebłysków. Zajmuje tylko miejsce innym zawodnikom i odbiera im szanse.
0
nie sposób się nie zgodzić z artykułem, ja osobiście na grę nie mogę już patrzeć od 2 lat, oczywiście nadal imponuje techniką etc., ale dynamiki brak absolutnie. Jest to o tyle zdumiewające, że Iniesta ma dopiero 30. Kilka lat jeszcze pewnie w Barcie pogra, więc zapowiada się marnowanie sporej części budżetu na niego.
0
obszerny skrót
http://www.goalsarena.org/en/video/spain-liga-bbva/08-02-2015-athletic-bilbao-barcelona.html
0
Gdyby to byla prawda to pokazuje to rzeczywiste kompetencje tego zarzadu i wszytkie zarzuty byly prawdziwe,jesli nastapila zmiana co sugeruje ze bakero lepszy wiec jakie kometencje musi miec zubi
0
Trudno wskazać na jakies obiektywne przesłanki sugerujące, że coś z niego jeszcze moze być, mimo że nie jest taki stary, wiec trzeba sprzedaz, niestety, choc wiadomo, że to niemożliwe
0
Już co najmniej trzeci sezon bez formy, ale zapewne już po świetach forma wróci. Smiech na sali.
0
od trzech lat już nie może złapać formy, ale po świętach już złapie. "Napewno". Szkoda gadać już o nim.
3
a niby kto inny miałby byc z Barcy, Iniesta ?
0
Trochę racji pewnie ma
0
zdarza się kazdemu
4
Ronaldi wczoraj lepszej setki nie strzelił
0
słaby ten krychowiak
1
jednym słowem: masakra
2
Poziom gry środka pola w perspektywie zakazu transferowego przeraża.
0
zgadzam się niestety