raven1983
Dołączył/a: grudzień 2010
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Douglas szału nie robi
0
ale ska sympatia do Klosego ?
2
Nie ma co przesadzac z krytyką, bydłem itp. Nikogo nie biją, ani nic takiego, troche to niesmaczne, ale jedynie powtarzają jakąs piosenke
0
nawet Alexis by to strzelił (no może przesadziełem)
0
Też wydaję mi się to nieprawdopodobne że odejdzie.
0
W pełni się zgadzam
0
Sprzedaż, nie nadaję się 5-7 mln to jednak max jakie możemy dostać
2
Z tekstem się nie zgadzam, obecnie drużyna nie daje podstaw do wiary w nią i mistrzostwo, wszystko w swoich rękach mieliśmy już kilkakrotnie, ale szybko to się najczęściej kończyło, teraz pewnie będzie podobnie i z Elche będzie remis, szkoda bo ostatni mecz z Atletico mógłby być ekscytujący
0
czy messi mial jakies celne podanie?
0
Alexis odstaje jak zawsze niestety
0
Nadal mam nadzieje, że to prima aprilis. Jeśli to prawda to kompromitacja, taki podstawowy wydawałoby się przepis, a tu taka wtopa. Niewyobrażalna niekompetencja.
0
Brak zaangażowanie w ćwierćfinale LM, bez przesady, poprostu Atletico dobre e defensywie i strzał życia
0
Jeżeli Iniesta i Messi nic nie są wstanie zrobić to reszta już nic
0
słabo gramy, co by nie mówić
0
Cesc masakra
0
skromne zwyciestwo wystarczy
0
naprawde atletico bardzo mocno dziś wygląda
0
sprzedaz Fabsa trzeba
0
To czy zrobić to celowo czy nie ma decydujące znaczenie. Wydaję się jednak, że to był przypadek.
0
wyjątkwo nieciekawe pary jak na wszystkie 8 drużyn, to musi byc ustawka
0
świetna interwencja przy strzale lewego
0
a Valladid naprawde jest przeciętne
0
za duzo emocji na stronie, bo mecz nie generuje takich wogóle,
0
Tello, roberto z ławki w bayernie Thiago, mandzukic, martinez
0
trener robi różniece
0
ławka bayernu dzis goetze, mandz, martinez, thiago
0
a Thiago w Bayernie wymiata
0
naprawde neyman wygląda słabo na tle bale'a, jednak ten ostatni to już ukształotoany, ograny w PL piłkarz, silny fizycznie, a Neymar ???
0
dlaczego nimi im si nie chce
?
0
moim zdaniem mecz bez znaczenia, bo i tak z realem nie mają szans, na zmiane nie ma co liczyć, bo niby dlaczego