0

Douglas szału nie robi

0

ale ska sympatia do Klosego ?

2

Nie ma co przesadzac z krytyką, bydłem itp. Nikogo nie biją, ani nic takiego, troche to niesmaczne, ale jedynie powtarzają jakąs piosenke

0

nawet Alexis by to strzelił (no może przesadziełem)

0

Też wydaję mi się to nieprawdopodobne że odejdzie.

0

W pełni się zgadzam

0

Sprzedaż, nie nadaję się 5-7 mln to jednak max jakie możemy dostać

2

Z tekstem się nie zgadzam, obecnie drużyna nie daje podstaw do wiary w nią i mistrzostwo, wszystko w swoich rękach mieliśmy już kilkakrotnie, ale szybko to się najczęściej kończyło, teraz pewnie będzie podobnie i z Elche będzie remis, szkoda bo ostatni mecz z Atletico mógłby być ekscytujący

0

czy messi mial jakies celne podanie?

0

Alexis odstaje jak zawsze niestety

0

Nadal mam nadzieje, że to prima aprilis. Jeśli to prawda to kompromitacja, taki podstawowy wydawałoby się przepis, a tu taka wtopa. Niewyobrażalna niekompetencja.

0

Brak zaangażowanie w ćwierćfinale LM, bez przesady, poprostu Atletico dobre e defensywie i strzał życia

0

Jeżeli Iniesta i Messi nic nie są wstanie zrobić to reszta już nic

0

słabo gramy, co by nie mówić

0

Cesc masakra

0

skromne zwyciestwo wystarczy

0

naprawde atletico bardzo mocno dziś wygląda

0

sprzedaz Fabsa trzeba

0

To czy zrobić to celowo czy nie ma decydujące znaczenie. Wydaję się jednak, że to był przypadek.

0

wyjątkwo nieciekawe pary jak na wszystkie 8 drużyn, to musi byc ustawka

0

świetna interwencja przy strzale lewego

0

a Valladid naprawde jest przeciętne

0

za duzo emocji na stronie, bo mecz nie generuje takich wogóle,

0

Tello, roberto z ławki w bayernie Thiago, mandzukic, martinez

0

trener robi różniece

0

ławka bayernu dzis goetze, mandz, martinez, thiago

0

a Thiago w Bayernie wymiata

0

naprawde neyman wygląda słabo na tle bale'a, jednak ten ostatni to już ukształotoany, ograny w PL piłkarz, silny fizycznie, a Neymar ???

0

dlaczego nimi im si nie chce
?

0

moim zdaniem mecz bez znaczenia, bo i tak z realem nie mają szans, na zmiane nie ma co liczyć, bo niby dlaczego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?