raven1983
Dołączył/a: grudzień 2010
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się ze Pepa brakuje najbardziej. Jego swiezości, pomysłu.Pamietacie jeszcze te czasy gdy w kazdym GD czyms zaskakiwał. A to Alves na pomocy, a to wystawianie Keity który zabezpieczał tyły. A teraz na przewidywalność.
0
nie mam. ale widzialem. ich studnio jest profesjonalen. Jako ekspercji Gulit, Rednap itp. Tez nie mieli wątpliwości ze nie było ręki.
0
Bede sie uperał ze nie było ręki. Ogładalem studio pomeczowe na Sky sport i tam zrobili zbliżenie, że dostał w głowę a nie w ręke.
0
Naprawdę wyglądali na troche nie zmotywowanych, choc osobiscie trudno w to uwierzyc. Są jednak profesjonalistali u musieli wiedziec ze mecz z Milanem zawsze jest trudny. Poprostu nie mieli pomysłu na grę. Nie w braku determinacji lezy przyczyna.
0
Przypominam jak nam szła gra z Celtikiem na CN który tez murował. Bardzo zle, wiec z Mialem to troche juz chyba teoria z szansami na awans.
0
Z drugiej strony trzeba przyznac, że to pierwsza taka porazka Barcy w fazie pucharowej Lm od kilku lat, juz sam nie wiem od ilu. Kiedys musiało się to zdarzyć. Milan trzy akcje i dwie bramki.
0
Zgadzam sie z masikiem, ze wyprowadzanie jakis szybkich akcji w naszym wykonaniu to smiech na sali. jak piłka trafi do Xaviego to sie kułeczka zaczynają. Tylko Mesii może przyspieszyć. Gry Pedro to nie chce mi się komentowac nawet.
0
Biorąc pod uwagę , ze w zeszłym roku z Milanem na Camp Nou tez nie było łatwo to teraz nie wierzę w nich. Sam messi nie da rady
0
Widać teraz brak Guardioli. Trochę krytykowałem go za tą grę trzema obrońcami, ale teraz widać, ze jeśli się nie rozwijasz to się cofasz i to było widać w dzisiejszym meczu.
0
Ogłladam Sky sport i na ich powtórce ewidentnie widać, że trafiła w głowę Zapaty a nie rękę - tak dla jasności.
0
NIe wiem czy ktos oglada bayern z arsenalem, ale niebezpiecznie przypomina mi gre Barcy
0
Trudno nawet o komentarz co do Alexisa.
0
Jedynym problemem jest słaba forma a nie inne rzeczy, kontakty z messim itp. Jak dwa lata temu był w dobrej formie to grał w pełnym wymiarze wiec jakikolwiek konflikt nie ma znaczenia.
0
Jest chyba oczywiste, że taka postawa Messiego w obronie to element taktyki. Messi ma zachować jak najwiecej energii na atak. Tak była nawet za czasów Rijkarda
0
Ziarno prawdy w tej wypowiedzi jest przeciez. gdyby tak nie było nie musielibysmy odkupowac Fabsa, pique
0
Pedro słabo, ale Sanchez to już kpina
0
Jednak Bale byłby wartością dodaną, zapewniałby dodatkowe elementy (strzał z dystansu, wolne, drybling etc.) których brakowało, a wydaje się że jednak poza Messim brakowało troche wybitności w tym sezonie. Alba choć dobry, to nie wybitny. Transfer niestety jednak mało prawdopodobny
0
Jaka mam poczucie pustki po odejściu Guardioli, jednak będzie go brakowac na ławce.
0
http://okonski.blog.onet.pl/Guardiola-czyli-klasa,2,ID467269282,n
ciekawy komentarz
0
Straty jakiejś przypadkowej bramki bym sie nie obawiał. Trzeba pamiętac ze styl Barcy jest taki, iż bedzie atakować przez 90 min niezależnie od wyniku, wiec strata nawet jednej bramki moze duzo nie zmienic. Juz nie moge sie doczekac.
0
Jesli zagraja tak jak wczoraj, a chyba nie ma podstaw do twierdzenia ze moga zagrac jakos gorzej to powinno byc dobrze. Na Camp Nou dostalibysmy jeden z tych karnych na pewno, a Milan grałby w 10 lub 9.
0
Czy wiadomo kto jeszcze nie zagra z tych kontuzjowanych?
0
Byłoby pięknie, uzupełnienie z Sancheza i Messiego. Czy ma sieczke w glowie to nie wiadomo. Widzaielm go kilka razy w reprezentacji i gral zdecydowanie druzynowo, wiec nie jest jakims szczegoolnym egoistom (a czy messi nim nie jest troche). Przydałbym sie jednak ktos do ataku klasy Messiego, a przynajmniej zblizonej., jednak Villa juz, a Sanchez raczej to nie ta klasa. Co do koncepcji silnego napastnika, co juz chyba pomni doswiadczen nie ma co o tym mówic. nadal zal jednak Eto, zaden nastepca nie dorasta mu do piet. Nie bylem jakims wielkim fanem Eto, ale z perspektywy doceniam jego wartość. Pamiętacie ze w pierwszym sezonie Villi mówiliście, ze to pierwszy w dugim bedzie lepiej, a tu piach i kontuzje.
0
montoua dzis naprawde niezle, celne dosrodkowania az milo
0
zgadzam się ze sanchez za mało ryzykuje, już niem czy potrafi dryblowac czy nie ?
0
Nie piszcie tyle o sezonowcach, co to za argument. Z taka grą na wyjazdach nie mamy szans i nic nie wydaje się, że może się zmienić.Poza meczem z Realem i może z Malagą (ale to też raczej zbieg okoliczności a nie jakias wymierna przyczyna) gramy poniżej poziomu mistrzowskiego. Nawet jeśli Real straci te kilka pkt to my z pewnocia tez
0
Problemem nie jest strata pkt, lecz obecna forma Realu i łatwość ich zwycięstw (nie chodzi oczywiście tylko o mecz z z Ossasuna). Az trudno sobie wyobrazic zeby jakies w najblizszym czasie stracili.
0
http://motd2u.blogspot.com/2011/10/uefa-champions-league-highlights_19.html
polecam skrót meczy zwłaszcza z komentarzem Gullita i Rednapa gry Messiego we wczorajszym meczu. Naprawdę warto.
0
http://www.totalbarca.com/2011/matches/live-match-chat-fc-barcelona-ca-osasuna-2/
linki głownie po hiszpansku
0
Link do Revista, ciekawego programu o La Liga
http://motd2u.blogspot.com/2011/09/revista-de-la-liga-13th-september-2011.html