0

Zeszło że mnie chyba bardziej niż z Leclerca ciśnienie związane z tym wyścigiem. Ależ się cieszę! To będzie dobry tydzień.
Forza Ferrari!

1

@Messibestplayerintheworld nikt nie chciał Bayernu Monachium? Półfinalisty LM?
To jest za duża marka żeby ludzie jej nie chcieli, nawet do naszego syfu lgną wielkie nazwiska.

11

I mam szczerą nadzieję że tak się stanie. Podszkoli się w mniejszej presji, wykuje kunszt i wróci, bo ta historia nie jest zakończona.
Do zobaczenia Mister!

0

O co chodzi z tym Bajernem? XD oni są normalni?

0

@MichuZ44 trzymacie Tsunody też jest bez sensu

0

@Encore to ten co ujawniał straszne tajemnice Hollywood?? XD

1

Mam nadzieję że te hieny katalońskie i hiszpańskie dadzą tylko Flickowi pracować. Bo już koło października zacznie się robić gorąco i zaraz zacznie Sport wymyślać historyjki a Romero odpali strima

3

@TR3YWAY jakie humory po wyjebaniu trenera xd

3

Dziękujemy Generale. Powodzenia w przyszłości i dziękujemy za odejście w odpowiednim czasie.

0

Boje się iść spać bo wiadomo że jak jeden dzień się kończy pozytywnie to zaraz dostaniemy mokrą szmatą w pysk

1

@adi7adi8 ale Polska uznaje Palestynę

0

@Kondziubarca oby, nie chciałbym żeby Alonso okazał się geniuszem i poszedł do Realu. Wolę żeby mieli ból głowy

0

No dawać ten wielki mental xD

1

Co za meczyk! Brawo Atalanta!

9

Ale kawał dobrego meczu, nie ma nudy

0

@Arden to zdjęcie robi już 10 okrążenie po internecie xD

0

@zmiter912576 Viaplay to już nie gówno, tylko drogie

0

Jazda tam, brawo

0

Nie wiem, nie macie jakiegoś oporu kibicować drużynom grającym jak Real? XD
Ja to strasznie, już pal licho powiązanie trenera, ale sam styl gry

1

@TR3YWAY ale w tym roku młyn trenerski, klekajcie narody

0

@zmiter912576 Już nie

0

Taak jest, jazda z Madryciakami

0

@TR3YWAY we przypomnij

5

Nie nie nie, nie tym razem. Nie dam się nabrać. Nie znowu.

1

@macio_944 Jak dobrze że La Rambla wymusza korzystanie z prawdziwej nazwy tej aplikacji, a nie z nic nie znaczącego X

0

Boże kto tam chodzi na to Montjuic. Zupełnie inni kibice niż na Camp Nou.

0

@kanver_ nie ma już zmian xd

0

Żeby on tak robił co mecz a nie co 15 to złoty piłkarz

0

@Faro Hector Fort

1

Ojezu jak szkoda że to nie wpadło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?