@Messibestplayerintheworld nikt nie chciał Bayernu Monachium? Półfinalisty LM? To jest za duża marka żeby ludzie jej nie chcieli, nawet do naszego syfu lgną wielkie nazwiska.
I mam szczerą nadzieję że tak się stanie. Podszkoli się w mniejszej presji, wykuje kunszt i wróci, bo ta historia nie jest zakończona. Do zobaczenia Mister!
Mam nadzieję że te hieny katalońskie i hiszpańskie dadzą tylko Flickowi pracować. Bo już koło października zacznie się robić gorąco i zaraz zacznie Sport wymyślać historyjki a Romero odpali strima
0
Zeszło że mnie chyba bardziej niż z Leclerca ciśnienie związane z tym wyścigiem. Ależ się cieszę! To będzie dobry tydzień.
Forza Ferrari!
1
@Messibestplayerintheworld nikt nie chciał Bayernu Monachium? Półfinalisty LM?
To jest za duża marka żeby ludzie jej nie chcieli, nawet do naszego syfu lgną wielkie nazwiska.
11
I mam szczerą nadzieję że tak się stanie. Podszkoli się w mniejszej presji, wykuje kunszt i wróci, bo ta historia nie jest zakończona.
Do zobaczenia Mister!
0
O co chodzi z tym Bajernem? XD oni są normalni?
0
@MichuZ44 trzymacie Tsunody też jest bez sensu
0
@Encore to ten co ujawniał straszne tajemnice Hollywood?? XD
1
Mam nadzieję że te hieny katalońskie i hiszpańskie dadzą tylko Flickowi pracować. Bo już koło października zacznie się robić gorąco i zaraz zacznie Sport wymyślać historyjki a Romero odpali strima
3
@TR3YWAY jakie humory po wyjebaniu trenera xd
3
Dziękujemy Generale. Powodzenia w przyszłości i dziękujemy za odejście w odpowiednim czasie.
0
Boje się iść spać bo wiadomo że jak jeden dzień się kończy pozytywnie to zaraz dostaniemy mokrą szmatą w pysk
1
@adi7adi8 ale Polska uznaje Palestynę
0
@Kondziubarca oby, nie chciałbym żeby Alonso okazał się geniuszem i poszedł do Realu. Wolę żeby mieli ból głowy
0
No dawać ten wielki mental xD
1
Co za meczyk! Brawo Atalanta!
9
Ale kawał dobrego meczu, nie ma nudy
0
@Arden to zdjęcie robi już 10 okrążenie po internecie xD
0
@zmiter912576 Viaplay to już nie gówno, tylko drogie
0
Jazda tam, brawo
0
Nie wiem, nie macie jakiegoś oporu kibicować drużynom grającym jak Real? XD
Ja to strasznie, już pal licho powiązanie trenera, ale sam styl gry
1
@TR3YWAY ale w tym roku młyn trenerski, klekajcie narody
0
@zmiter912576 Już nie
0
Taak jest, jazda z Madryciakami
0
@TR3YWAY we przypomnij
5
Nie nie nie, nie tym razem. Nie dam się nabrać. Nie znowu.
1
@macio_944 Jak dobrze że La Rambla wymusza korzystanie z prawdziwej nazwy tej aplikacji, a nie z nic nie znaczącego X
0
Boże kto tam chodzi na to Montjuic. Zupełnie inni kibice niż na Camp Nou.
0
@kanver_ nie ma już zmian xd
0
Żeby on tak robił co mecz a nie co 15 to złoty piłkarz
0
@Faro Hector Fort
1
Ojezu jak szkoda że to nie wpadło