Dokładnie 5 lat temu równiez graliśmy rewanżowy mecz w 1/4 LM, również we wtorek i również w pięknej Barcelonie. 3-0 z Man Utd. Nie obraziłbym się na podobnie łatwy mecz dzisiaj.
@Tomek54321 każdy kogo tutaj znam od przeszło 10 lat jest podekscytowany bo gramy o poważną piłkę pierwszy raz od chuj wie kiedy ale nie xD gimbusy muszą mieć pokorę i chować łeb w piasek przed wielkim peesże
0
Młodzi po takim meczu i fali entuzjazmu się załamią, gen frajerstwa się szerzy
3
Mimo wszystko dziś nie było zesrańska mentalnego, tylko debilizm pilkarski
3
W sumie mamy po sezonie w tym momencie
2
Ile kurwa jeszcze razy można się tak czuć, ile kurwa jebana mać razy. Dlaczego to kurwa nas musi zawsze spotykać, co sezon
0
Ostatni mecz De Jonga w CL dla Barcy?
0
No zmiany ty betonie wściekły
0
Karny i drugą żółta
1
Kartka dla Lewego? XDDDDD
0
Już było tak dobrze
0
@spyke nie ściąga się piłkarza który jest w takiej formie strzeleckiej
0
Wszystko ze mnie opadło
0
Kurwa no nigdy nie może pójść gładko
0
Słabo że na Montjuic tak daleko od trybun boisko, może by jakaś świnia poleciała
0
Nie no, decyzja słuszna
0
Donnaruma to jest uosobienie powiedzenia kolos na glinianych nogach
0
@Matheu12 Jacek Góralski IN
0
Ter Stegena to poniosło z tym podaniem do Pedriego
2
Cancelo moja największa obawa
2
Ale fart że mają Donnarume xDD
1
Że mu się w głowie nie kreci od tych kółeczek
6
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD HHAHAHAHAHHG
5
Relax panowie, w Paryżu też się rozpędzalismy jak maluch w 7 osób
1
De Jong na DMie xD
0
Mam nadzieję że przywyknę na nowo do tych wielkich meczów o stawkę bo średnio mi idzie przez to rzucanie palenia xD
1
@abram3k największa głupota że piłkarze pokroju Yamala muszą strzelać gole
16
1,5 tygodnia temu szczałem w tych krzakach w górnej części ekranu xD byłem na skraju wytrzymałości
15
Dokładnie 5 lat temu równiez graliśmy rewanżowy mecz w 1/4 LM, również we wtorek i również w pięknej Barcelonie.
3-0 z Man Utd. Nie obraziłbym się na podobnie łatwy mecz dzisiaj.
0
@Herato wszystko oprócz tej Turcji to Harry Kane xD i wartości
0
@lucca87 wolałbym te pieniądze przeznaczyć na DM z prawdziwego zdarzenia a nie Jorginho bo jest za darmo, szanujmy sie
1
@Tomek54321 każdy kogo tutaj znam od przeszło 10 lat jest podekscytowany bo gramy o poważną piłkę pierwszy raz od chuj wie kiedy ale nie xD gimbusy muszą mieć pokorę i chować łeb w piasek przed wielkim peesże