1

@barteq bez znaczenia, gra tak samo

0

@Culer9002 ManU

8

Straciłem cierpliwość do De Jonga. 100 baniek na stół i nara. Idź być nijaki gdzieś indziej

1

Standardowo, przy każdym wpierdolu w Europie są 2 gole w 3-4 min. ZAWSZE

1

Klub który dał mu tyle i tyle go znosił a ten z taką cieszynka xD dzban na poziomie Vinicusa

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Akurat on xD eh

0

@Dari0G gościu, on ma 16 lat. O jakiej absurdalności mówisz

0

@Dari0G wtedy tego nie było, ale dajcie spokój. Wolałbys tam kogo przepraszam?

3

Ale pierdolicie że Yamala przerasta ten mecz xD robi to czego od niego oczekujemy

0

@Hajny asyste ma

0

Coś ty zrobił najlepszego Cancelo

0

Yamal kocham Cię

0

Ale Gündogan to ma łeb

2

Nie wiem jak można woleć Dembele od Raphinii xD

0

@LukaszFan Trzeci

1

Tracę cierpliwość do De Jonga i jego całkowicie nieefektywnego grania...

2

Gasly bardzo oszczędnie, przylecieć do Paryża majac wyścig w Japonii a potem w Szanghaju xD a my papierowe słomki

0

Halo środek pola? W piłkę gramy jak coś

1

No zajebista atmosfera XDDDDDDD jaki to jest śmieszny klubik

0

Marzę kiedyś obejrzeć spotkanie o takim wymiarze w słonecznej Katalonii. Byłem niedawno pod budowanym Camp Nou, czuć tam tą magię

0

@Rust_Cohle na Montjuic przyjedzie

8

W ogóle jakie to jest abstrakcyjne że na luzaku na 1/4 LM wychodzą sobie dwaj piłkarze z rocznika 2007 xDD to się w głowie nie mieści, a dla nas to normalna sprawa

0

Zlikwidować obsrańsko do minimum i będzie dobrze. To jest coś co nas prześladuje od dwumeczu z Romą.

3

Idę odkurzyć mieszkanie i podłogę umyje drugi raz w ciągu dwóch dni bo nie usiedzę tej godziny xD

0

@dv7wisnia no tak

0

@betonito pamiętam te niekończące się sagi z nim, podobnie jak z Verattim

0

@dv7wisnia E2 to Eto'o? XD

1

Jejujejujejujeju to już dziś

4

Ten się mało się zesra od tych bramek Realu xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?