10 kwietnia 2024, 22:12
1
@barteq bez znaczenia, gra tak samo
0
@Culer9002 ManU
10 kwietnia 2024, 22:11
8
Straciłem cierpliwość do De Jonga. 100 baniek na stół i nara. Idź być nijaki gdzieś indziej
10 kwietnia 2024, 22:10
Standardowo, przy każdym wpierdolu w Europie są 2 gole w 3-4 min. ZAWSZE
10 kwietnia 2024, 22:09
Klub który dał mu tyle i tyle go znosił a ten z taką cieszynka xD dzban na poziomie Vinicusa
10 kwietnia 2024, 22:08
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
10 kwietnia 2024, 22:07
Akurat on xD eh
10 kwietnia 2024, 22:00
@Dari0G gościu, on ma 16 lat. O jakiej absurdalności mówisz
10 kwietnia 2024, 21:50
@Dari0G wtedy tego nie było, ale dajcie spokój. Wolałbys tam kogo przepraszam?
10 kwietnia 2024, 21:46
3
Ale pierdolicie że Yamala przerasta ten mecz xD robi to czego od niego oczekujemy
10 kwietnia 2024, 21:43
@Hajny asyste ma
10 kwietnia 2024, 21:42
Coś ty zrobił najlepszego Cancelo
10 kwietnia 2024, 21:38
Yamal kocham Cię
10 kwietnia 2024, 21:35
Ale Gündogan to ma łeb
10 kwietnia 2024, 21:24
Nie wiem jak można woleć Dembele od Raphinii xD
10 kwietnia 2024, 21:21
@LukaszFan Trzeci
Tracę cierpliwość do De Jonga i jego całkowicie nieefektywnego grania...
10 kwietnia 2024, 21:13
Gasly bardzo oszczędnie, przylecieć do Paryża majac wyścig w Japonii a potem w Szanghaju xD a my papierowe słomki
10 kwietnia 2024, 21:08
Halo środek pola? W piłkę gramy jak coś
10 kwietnia 2024, 20:53
No zajebista atmosfera XDDDDDDD jaki to jest śmieszny klubik
10 kwietnia 2024, 20:50
Marzę kiedyś obejrzeć spotkanie o takim wymiarze w słonecznej Katalonii. Byłem niedawno pod budowanym Camp Nou, czuć tam tą magię
10 kwietnia 2024, 20:47
@Rust_Cohle na Montjuic przyjedzie
10 kwietnia 2024, 20:15
W ogóle jakie to jest abstrakcyjne że na luzaku na 1/4 LM wychodzą sobie dwaj piłkarze z rocznika 2007 xDD to się w głowie nie mieści, a dla nas to normalna sprawa
10 kwietnia 2024, 20:14
Zlikwidować obsrańsko do minimum i będzie dobrze. To jest coś co nas prześladuje od dwumeczu z Romą.
10 kwietnia 2024, 19:48
Idę odkurzyć mieszkanie i podłogę umyje drugi raz w ciągu dwóch dni bo nie usiedzę tej godziny xD
10 kwietnia 2024, 12:09
@dv7wisnia no tak
10 kwietnia 2024, 09:31
@betonito pamiętam te niekończące się sagi z nim, podobnie jak z Verattim
@dv7wisnia E2 to Eto'o? XD
10 kwietnia 2024, 07:52
Jejujejujejujeju to już dziś
9 kwietnia 2024, 22:40
4
Ten się mało się zesra od tych bramek Realu xDD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@barteq bez znaczenia, gra tak samo
0
@Culer9002 ManU
8
Straciłem cierpliwość do De Jonga. 100 baniek na stół i nara. Idź być nijaki gdzieś indziej
1
Standardowo, przy każdym wpierdolu w Europie są 2 gole w 3-4 min. ZAWSZE
1
Klub który dał mu tyle i tyle go znosił a ten z taką cieszynka xD dzban na poziomie Vinicusa
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Akurat on xD eh
0
@Dari0G gościu, on ma 16 lat. O jakiej absurdalności mówisz
0
@Dari0G wtedy tego nie było, ale dajcie spokój. Wolałbys tam kogo przepraszam?
3
Ale pierdolicie że Yamala przerasta ten mecz xD robi to czego od niego oczekujemy
0
@Hajny asyste ma
0
Coś ty zrobił najlepszego Cancelo
0
Yamal kocham Cię
0
Ale Gündogan to ma łeb
2
Nie wiem jak można woleć Dembele od Raphinii xD
0
@LukaszFan Trzeci
1
Tracę cierpliwość do De Jonga i jego całkowicie nieefektywnego grania...
2
Gasly bardzo oszczędnie, przylecieć do Paryża majac wyścig w Japonii a potem w Szanghaju xD a my papierowe słomki
0
Halo środek pola? W piłkę gramy jak coś
1
No zajebista atmosfera XDDDDDDD jaki to jest śmieszny klubik
0
Marzę kiedyś obejrzeć spotkanie o takim wymiarze w słonecznej Katalonii. Byłem niedawno pod budowanym Camp Nou, czuć tam tą magię
0
@Rust_Cohle na Montjuic przyjedzie
8
W ogóle jakie to jest abstrakcyjne że na luzaku na 1/4 LM wychodzą sobie dwaj piłkarze z rocznika 2007 xDD to się w głowie nie mieści, a dla nas to normalna sprawa
0
Zlikwidować obsrańsko do minimum i będzie dobrze. To jest coś co nas prześladuje od dwumeczu z Romą.
3
Idę odkurzyć mieszkanie i podłogę umyje drugi raz w ciągu dwóch dni bo nie usiedzę tej godziny xD
0
@dv7wisnia no tak
0
@betonito pamiętam te niekończące się sagi z nim, podobnie jak z Verattim
0
@dv7wisnia E2 to Eto'o? XD
1
Jejujejujejujeju to już dziś
4
Ten się mało się zesra od tych bramek Realu xDD