0

Trochę dziwnie że oba mecze gramy we wtorek. A po rewanżu na koniec tygodnia El Clasico xD

0

@insp1re tak .

0

Niby Barcelona taka bez pieniędzy a Lapcio i tak ładnie posmarował. Dźwignie działają hejterzy.

0

Cubarsi z Araujo już szykują kieszenie na schowanie Żółwia.

0

Nie no, dobrze jest. Mogło być lepiej ale PSG jest do ogrania, Mbappe niech się przyzwyczaja jak to jest dostawać od Barcelony :P

0

Ej dobrze mamy! Rewanż w 1/2 u nas Atletico albo BVB.

0

I rewanż u nas! Pięknie. Robimy im remontade

0

XDDEEEE pięknie, dawać to PSG

0

Oby tylko rewanż w Barcelonie, bo wszyscy wiemy jak to jest

2

Liverpool powinien być w ten TOP 8 w LM zamiast BVB, wtedy byłaby chyba najlepsza ekipa jaka może być. Same topowe drużyny z najlepszych lig. Oczywiście nie licząc Bayeru z wiadomych powodów

0

@Barcaa12 Real może, więc zobaczymy

3

A tyle tu mnie jechaliście jak mówiłem że drugi Higuain XD kozak na pasterzy z Włoch

3

Kurwa to tylko 1/4 ale mega się cieszę

0

Naszym killerem zawsze jest okres od 55 do 70 minuty. Oby się nic nie odjebało i jazda

0

Ale Jazda jest!!! Brawo!??

0

Brawo Fermin, ale też świetnie Raphinia i Lewy

0

Jak Araujo to wyratował, co to jest za kocur nie mam pytań

0

Vamos chłopaki! Chcę w końcu zobaczyć nie obsraną drużynę!

0

@Forsyth w tym roku 25

17

Yamal z Cubarsim ciągną ten smutny wózek. Brawo za 3 punkty głównie dla nich.

0

Na Yamalu to jest pomarańczowa. Ale na Lewandowskim to żółta za symulke XD

5

Ale ten Roque się stara, smutno się patrzy co Xavi z nim robi :(

1

Ten chłopak będzie kończył karierę jak ja będę wchodził do grobu już, kurwa nie mogę w to uwierzyć XDD

0

Boże kocham go bez granic

2

Boże jak tak można strzelać xD

0

F1 nudna, Barcelona nudna, jezu co za czasy

0

Roque????????? Co ten Xavi

3

Dajcie im City pls xD chce znowu zobaczyć 10 podań po 15 minutach

14

Tylko jednej drużynie się to może zdarzyć xD

0

Ciekawi mnie to puchnięcie Realu, oby się utrzymało do końca sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?