15 marca 2024, 12:39
0
Trochę dziwnie że oba mecze gramy we wtorek. A po rewanżu na koniec tygodnia El Clasico xD
15 marca 2024, 12:35
@insp1re tak .
15 marca 2024, 12:24
Niby Barcelona taka bez pieniędzy a Lapcio i tak ładnie posmarował. Dźwignie działają hejterzy.
15 marca 2024, 12:22
Cubarsi z Araujo już szykują kieszenie na schowanie Żółwia.
15 marca 2024, 12:20
Nie no, dobrze jest. Mogło być lepiej ale PSG jest do ogrania, Mbappe niech się przyzwyczaja jak to jest dostawać od Barcelony :P
15 marca 2024, 12:16
Ej dobrze mamy! Rewanż w 1/2 u nas Atletico albo BVB.
15 marca 2024, 12:14
I rewanż u nas! Pięknie. Robimy im remontade
15 marca 2024, 12:13
XDDEEEE pięknie, dawać to PSG
15 marca 2024, 11:43
Oby tylko rewanż w Barcelonie, bo wszyscy wiemy jak to jest
14 marca 2024, 21:17
2
Liverpool powinien być w ten TOP 8 w LM zamiast BVB, wtedy byłaby chyba najlepsza ekipa jaka może być. Same topowe drużyny z najlepszych lig. Oczywiście nie licząc Bayeru z wiadomych powodów
14 marca 2024, 11:50
@Barcaa12 Real może, więc zobaczymy
13 marca 2024, 23:44
3
A tyle tu mnie jechaliście jak mówiłem że drugi Higuain XD kozak na pasterzy z Włoch
12 marca 2024, 22:59
Kurwa to tylko 1/4 ale mega się cieszę
12 marca 2024, 22:08
Naszym killerem zawsze jest okres od 55 do 70 minuty. Oby się nic nie odjebało i jazda
12 marca 2024, 21:17
Ale Jazda jest!!! Brawo!??
12 marca 2024, 21:16
Brawo Fermin, ale też świetnie Raphinia i Lewy
12 marca 2024, 21:05
Jak Araujo to wyratował, co to jest za kocur nie mam pytań
12 marca 2024, 21:01
Vamos chłopaki! Chcę w końcu zobaczyć nie obsraną drużynę!
10 marca 2024, 07:28
@Forsyth w tym roku 25
8 marca 2024, 22:56
17
Yamal z Cubarsim ciągną ten smutny wózek. Brawo za 3 punkty głównie dla nich.
8 marca 2024, 22:50
Na Yamalu to jest pomarańczowa. Ale na Lewandowskim to żółta za symulke XD
8 marca 2024, 22:44
5
Ale ten Roque się stara, smutno się patrzy co Xavi z nim robi :(
8 marca 2024, 22:40
1
Ten chłopak będzie kończył karierę jak ja będę wchodził do grobu już, kurwa nie mogę w to uwierzyć XDD
8 marca 2024, 22:34
Boże kocham go bez granic
8 marca 2024, 21:26
Boże jak tak można strzelać xD
8 marca 2024, 21:21
F1 nudna, Barcelona nudna, jezu co za czasy
8 marca 2024, 19:58
Roque????????? Co ten Xavi
6 marca 2024, 22:53
Dajcie im City pls xD chce znowu zobaczyć 10 podań po 15 minutach
6 marca 2024, 22:50
14
Tylko jednej drużynie się to może zdarzyć xD
6 marca 2024, 22:48
Ciekawi mnie to puchnięcie Realu, oby się utrzymało do końca sezonu.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Trochę dziwnie że oba mecze gramy we wtorek. A po rewanżu na koniec tygodnia El Clasico xD
0
@insp1re tak .
0
Niby Barcelona taka bez pieniędzy a Lapcio i tak ładnie posmarował. Dźwignie działają hejterzy.
0
Cubarsi z Araujo już szykują kieszenie na schowanie Żółwia.
0
Nie no, dobrze jest. Mogło być lepiej ale PSG jest do ogrania, Mbappe niech się przyzwyczaja jak to jest dostawać od Barcelony :P
0
Ej dobrze mamy! Rewanż w 1/2 u nas Atletico albo BVB.
0
I rewanż u nas! Pięknie. Robimy im remontade
0
XDDEEEE pięknie, dawać to PSG
0
Oby tylko rewanż w Barcelonie, bo wszyscy wiemy jak to jest
2
Liverpool powinien być w ten TOP 8 w LM zamiast BVB, wtedy byłaby chyba najlepsza ekipa jaka może być. Same topowe drużyny z najlepszych lig. Oczywiście nie licząc Bayeru z wiadomych powodów
0
@Barcaa12 Real może, więc zobaczymy
3
A tyle tu mnie jechaliście jak mówiłem że drugi Higuain XD kozak na pasterzy z Włoch
3
Kurwa to tylko 1/4 ale mega się cieszę
0
Naszym killerem zawsze jest okres od 55 do 70 minuty. Oby się nic nie odjebało i jazda
0
Ale Jazda jest!!! Brawo!??
0
Brawo Fermin, ale też świetnie Raphinia i Lewy
0
Jak Araujo to wyratował, co to jest za kocur nie mam pytań
0
Vamos chłopaki! Chcę w końcu zobaczyć nie obsraną drużynę!
0
@Forsyth w tym roku 25
17
Yamal z Cubarsim ciągną ten smutny wózek. Brawo za 3 punkty głównie dla nich.
0
Na Yamalu to jest pomarańczowa. Ale na Lewandowskim to żółta za symulke XD
5
Ale ten Roque się stara, smutno się patrzy co Xavi z nim robi :(
1
Ten chłopak będzie kończył karierę jak ja będę wchodził do grobu już, kurwa nie mogę w to uwierzyć XDD
0
Boże kocham go bez granic
2
Boże jak tak można strzelać xD
0
F1 nudna, Barcelona nudna, jezu co za czasy
0
Roque????????? Co ten Xavi
3
Dajcie im City pls xD chce znowu zobaczyć 10 podań po 15 minutach
14
Tylko jednej drużynie się to może zdarzyć xD
0
Ciekawi mnie to puchnięcie Realu, oby się utrzymało do końca sezonu.